Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45 dk sonra kuzular susucak

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

yahu adettir, başlığa saat, gün, film adı, kanal gibi şeyler de yazılır...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

huleeeeeeeeyyyyynnnnnnn ikisini de kaçırdıııııımmmmm, bir gün önceden yazmayan zihniyeti protesto ediyorum.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben izlememiştim daha kuzuları... ühühü. Sölesenize önceden ya.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

izledim ama aklım chan de kaldı ne yalan söyliim
çok iyi film ancak bi kaç kere izledikten sonra zevk vermiyor bana, eski olduğundandır herhalde[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 05 September 2003 23:29 tarihinde demiş ki:
said:
elesso, 05 September 2003 20:43 tarihinde demiş ki:
jackie chan in istanbuldaki filmi var kanal d de ben onu seyretcem[hline]Eclipse:Eive Ikeste

böyle film varken o hıyarın klişe filmleri izlenirmi yahu!

o klişeleri adam kendi yaratmış, izninle kullansın.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ne olursa olsun bizim defansı cokertemessiniz mr bomb sağlam eleman :)
*!takım arkını korumaya alır*

forum saati yanlış da sanki tv de filmler dakikasında başlıyo sanki[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 05 September 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
forum saati yanlış da sanki tv de filmler dakikasında başlıyo sanki[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım

cnbc-e için söyleme bence bunu ;)[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam diyorsanki ben gecelerin adamiyim kacirdim diye uzulme...

3 gibi tekrari war Kuzularin Sessizliginin cnbc-e'de

ama saatten pek emin degilim 3 olur 2.30 olur deisio o biraz[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

"gecelerin adamıyım" diyorum, iyi o zaman bakarım sağol.. :) önceden seyretmiştim gerçi, adamda fear aura var 50 kişi bişi yapamıyor.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Merakımdan birşey sorucam, doktor lecter, simplicity isminde bi kitaptan bahsediyo, var mı öyle birşey ? varsa marcus aurelius'un roma imparatorluğu zamanından kalma kitabından mı bahsediyo ? yada neyse artık ?[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 06 September 2003 00:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...