Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

rahat takılalım diye msn'de ekleştiğimiz; ama bi kere bile msn'de konuşmadığımız şahıs. (ha suçlu kim? ben tabi:d )

bach konserinde muhtemel konser arkadaşı kişisi.

jüri kişisi.

soldat oynadığını tahmin ettiğim kişisi.

soldatta düello yapmak isteyebileceğim kişisi.

kişisi de kişisi.

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 19:59 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şakac.. bildiğin şakacı.. hep makara.. varsa yoksa şaka..
ulan bi de ayar çekiyor.. "cehennemden gelmiş arkadaş" yani ulan oralr benden sorulur ben seni geri göndermedim ne sıkıyon lam trabo*!

sonrasında da diyo ki "nasıl oraları senden öğrenelim ki tedarikli gidem oraya :)" yani.. evet evet.. doğru bildiniz, ulan bak cehennem mehennem sıkma öyle kralını görürsün.. Gösteririm palamudu** çıkartıp sana kendini şaşırırsın!

adam yüce efendinin (aka lucifer) kendisi.. yamuk yapmamak lazım.. abii abimsin! bize şöyle çok sıcak olmayan bi yerler ayarlasana be güzelim..yap bi kıyak be..

*trabo: şimdi bulduğum +18 olduğunu düşündüğüm küfür.. trabo 18yaşından büyük internet kullanıcılarına denir. Kızlar için trabi ve 18yaşından küçükler için de yeni eğitilen trabo anlamında trabe..

kaynak; dasaaa'dan küfürleri öğreniyorum kitabı sayfa 47

**çıkartıp palamudu göstermek: yine aynı kitaptan böbürlenme tümcesi şeysi.. meali ise "lam ben büyük savaşçıyım, balığa gidersem en büyük palamudu ben yakalarım, savaşa gidersem en büyük atı ben öldüürüm" demektir.. "çıkartıyım istersen sudn kamışıda oltama takılan palamudun büyüklüğünü gör!" şeklinde bir kullanımı da vardır.

kaynak; dasaaa'dan küfürleri öğreniyorum kitabı sayfa 102
Sosyal ağlarda paylaş

:elşaklatanchibismile:

isimli küçük bi mastürbatörün sahibi olduğunu düşündüm bi süre.. sonra baktım benim fesatlığımmış.. bu şibi midir çübü müdür, çelebi midir nedir el sallıyormuş..

sanırım evliya çelebi gibin gezen tozan bir "oya küçümen" var içinde.. sağa sola el sallıyor bööle.. bay bay bay bay diye..

bi oya küçümen vardı.. ne oldu ona yahu..?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...