Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutin:Angel

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Meydanda savaşırlarken Wesley eline kılıcı alıp Galiba kazanacağız dedi ya. Ondan sonraki ekran kırdı geçirdi ehehhe.

Evet sadece 2 bölüm kaldı sezonun bitmesine. Final DGS sınavının yapılacağı 20 temmuz akşamı olcak.

Ne şans. Sınava gireceğim gün angel'in finali.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bukadar dandik bir laf duymamıştım sevenler eleştisin :lol: hahahahaha sevende eleştirir sevmeyende bufydeyken angelı severdim maymunluklar yapmazdı ozaman şimdi herifin karizmayı çiziyorlar habire gay zevkiymiş bilmemneymiş üç beş sümüklüyle grup kurmuş nasıl onlar vampir keser kendilerine hayrı yok heriflerin özelliği ne bunların eziklikten başak hadi angel vampir anladık kesiyor bunlar ne böyle salaksalak dalıyorlar vampirlere.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 July 2003 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence bölüm süperdi ben de o wesley bölümünde koptum

hee ayrıca angel'ın yalakalık yaptığını düşünmeyin senaryo gereği artık angel esprili biri ve cordelia'nın dediği gibi angel'a gülmek çok yakışıyor[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
The sky's gonna open
People gonna pray and sing
I can't feel a thing
I can't feel
Sosyal ağlarda paylaş

Hepimizinki yorum sonuçta. Beğenmeyen dandik der, beğenen komik der.

O yüzden "sen neden dandik dedin" , "sen neden beğendin" tartışması yapmak yanlış.

Sonuçta senin yorumuna göre diziyi değiştirecek değiller ki bunlar eski bölümleri zaten. Belki 3 ve 4 sezon beğenmeyenlerin tadına uygun olmuştur.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 10 July 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
şimdi bu amy onumuzdeki sezon angel da oynayacak sanırım[hline]Hiç hata yapmamış insan, yeni bir şey denememiştir

bana da öyle geliyor, ortaya boşuna atmadılar bence. Kesin bir bölümde başı belaya girer, angeldan yardım isterler, sonra adaptasyonu başlar.(wesley e sulanır belki)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 12 July 2003 22:22 tarihinde demiş ki:
Darla'nın dönüşünü pir olcak 3. sezonda.

Tüh bea buffy'i kaçırdım. Arkadaşı bi yere brakmam gerekti ühühü.

Gece 3'te seyretcez artıkın.[hline]This Cat Scratches Free.

oha ya 4. sezonda da birden dönüp geliyo.
Her sezon kaybolup geliyo.

Pro7 yi izleme imkanı olanlar izlesin (her ne kadar almanca bilmek gerektirsede)[hline]Hiç hata yapmamış insan, yeni bir şey denememiştir
Sosyal ağlarda paylaş

angelın yarısını izledim ve o set gerçekten güzel öbür boyuttaki orata çağ havası falan bemce bunlar frnin dizsini yapmak için kendilerini sınıyorlar ortacağ havasını iyi yansıta bilicekmiyiz falan diye ayrıca cordelya denen taş yani kızı :) bayağı iyi giydirmişler kraliçe falan olmuş heralde iyi olmuş maşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 06 July 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
Ohoo. O lanetli fln dedikten sonra anlaşıldı ya ne olcağı sonunda =)[hline]G-power a.k.a gehena

çok zekisin valla o zaman ne diyim.

ölecek gibi gösterdiler.
ben de öleceğini tahmin ettim.
hiç birşekilde en sonunda öyle olacağı anlaşılmıyordu.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 13 July 2003 14:08 tarihinde demiş ki:
angelın yarısını izledim ve o set gerçekten güzel öbür boyuttaki orata çağ havası falan bemce bunlar frnin dizsini yapmak için kendilerini sınıyorlar ortacağ havasını iyi yansıta bilicekmiyiz falan diye ayrıca cordelya denen taş yani kızı :) bayağı iyi giydirmişler kraliçe falan olmuş heralde iyi olmuş maşallah :)

abi çok eski bir bölüm bu.
siz de iyice paranoya olmuşsunuz kafanıza takmışsınız fryi..[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...