Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutin:Angel

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Angel hani şu intihar eden tipe gelmişti ya.
"Ya bırak şu iblisi, daha o kend başına bile yürüyemez" demişti ya..
çok koptum orda.

ama neden iki vampiri tek başına bıraktı anlayamadım... gözü korktu herhalde..
ahaha[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 April 2003 11:02 tarihinde demiş ki:
Angel hani şu intihar eden tipe gelmişti ya.
"Ya bırak şu iblisi, daha o kend başına bile yürüyemez" demişti ya..
çok koptum orda.

ama neden iki vampiri tek başına bıraktı anlayamadım... gözü korktu herhalde..
ahaha[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!

angel da kötü olmaya başlıyor işte yavaş yavaş
Sosyal ağlarda paylaş

İyi vampir gibi hıyar şeyler herzaman uyuzumdur (buna Jander dahil deyil o acayip karizmaydı ve elfti)ama sonunda doğru yolu görüp kötüleştirdiler biraz ne bu acı çekenlerin dostu angel birazda olsa kötü yanı yokmu bunun derken gösterdi :) rahatladım

[Bu mesaj TheSilver tarafından 29 April 2003 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eeheheh o odadan bir kişi sağ kurtuluyor. Yada sağ kalmadan kurtuluyor desem :D Söylemicem kim olduğunu merak edin biraz :D

Angel'ın mantıken normal olmaması gerekio. Ruhu olan bi vampir sonuçta :D Şu anı olayları ,yani yabancıların dediği gibi Flashback olayları, Highlander'den esinlenme :D Ama olması gereken bişiydi.

Ben buffy izlemezdim gerçekten. Bir önceki sezon ve bu sezonu izliyorum, Ondan öncesi gerçekten kalitesizdi. Angel daha kaliteli geliodu bana ama ondada david güzel oynayamıodu. Şimdi düzeltmiş gene biraz. Kim ne derse desin, en manyak bölüm angel'in ilk şarkı söylediği bölümdür. O sonda şarkı söyleme denemeleri felan dehşetti ehehe.

NOT: Bu arada Dark Angel diye bir dizi var zaten STV'de. Jessica Alba oynuo. O da güzel dizi aslında.[hline]This Cat Scratches Free.
(Bin mesaj olmamış ya. Ha gayret.)
Sosyal ağlarda paylaş

Buffy yeni duzeldi, eskiden gidiyim oculerle kapisayim karizmatik olayim gibi bi tipti. Angel'in da ruhu var diye bu kadar evcil kediye donmesi gerekiyor mu diye dusunuyordum, sonucta o wolfram&hart ta calisanlarin da ruhu var ama hepsi kan icen birine tas cikarirdi. sonunda biseye benzeyecek angel.. kendinin ne oldugunu bi kavrasa zaten. bilmiyorum.[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 02 May 2003 09:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anlaşılan buffy'i de angel'ı da 'cheesy' bulan tek ölümlü benim.. :)

limon sıkmış gibi oldum kusura bakmayın :-p ama ne zaman seyredecek olsam ikisi de sıkıyor, karakterler ve diyaloglar çok yapmacık ya da kuru geliyor..

kazıklarınızı yerine koyun, elimdeki alet kurtadammış vampirmiş dinlemez. gidiyorum ben, sakin.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Angel kendini aştı abi ya.. olaylar .oka sarıyor iyice.[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Bone o Boone denen bir iblis var ne lan o öle eli demir falan oluyor nieheh[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

eli demir mi oluyor hala çözebilmiş değilim .. solucan gibi bişi kaplıyor ama ne değişik iblisler var yaw[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

canım abim buyur;
Pazar:
13.00 te sanırım [ya da 14.00] te geçen haftaki bölümün tekrarı..
20.00 de esas bölüm
2.00 veya [3.00] te esas bölümün tekrarı ..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...