Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yöneticiler aranmaktadır..

virel

Öne çıkan mesajlar

Zamanının çoğunu internet başında geçiren 17+ yaş ortalamasına sahip. Hayatla ilgili bir komünite (hafif.org kibin) sitesinde yönetici olabilecek adaylar aranmaktadır..
Not: Çok büyük bir projedir. Lütfen ciddiye alabilecekler özelden ulaşsın..
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer adam gibi gelseydin. Şoyle şoyle deseydin. Küfretmeden konuşsaydın. Domaini ve hostingi vericektim size.. İşime yaramaz bişi zaten host la birlikte vericektiim.. AMa direk küfre başlarsan ... dersen bende ters davranırım. Benim o domaini almamdaki amaç icqdan bir elemanın gıcıklık olsun alıcam demesiydi. Bende alma yazıktır dedim. O almadan ben aldımki domaininiz sağlam ellerde dursun. Ama yinede insaflıyım. Gel ozelden sana yarın (ns ler yönlerildiği zaman) ftp acc si veriyim siteni kur..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
virel, 02 September 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
Eğer adam gibi gelseydin. Şoyle şoyle deseydin. Küfretmeden konuşsaydın. Domaini ve hostingi vericektim size.. İşime yaramaz bişi zaten host la birlikte vericektiim.. AMa direk küfre başlarsan ... dersen bende ters davranırım. Benim o domaini almamdaki amaç icqdan bir elemanın gıcıklık olsun alıcam demesiydi. Bende alma yazıktır dedim. O almadan ben aldımki domaininiz sağlam ellerde dursun. Ama yinede insaflıyım. Gel ozelden sana yarın (ns ler yönlerildiği zaman) ftp acc si veriyim siteni kur..
sen ciddi misin? Eğer ciddiysen söylediklerim için özür dilerim ama benim yerimde kim olsa sanırım aynı şeyi yapardı.Vodon da mı sensin dememin nedeni bir yanlış anlaşılmaydı. Çünkü bana VOdon nickli biri turshu.com u biri alıcak kim olduğunu biliyorum ama söylemem çabuk al diye pm attı o da mı sensin diye merak seettirdim. O konuda da tekrar özür diliyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Affınıza sığınarak, öyargılı olmak istemem ama; bana başkasına ait bir domaine ftp erişimi verilse oturup o domaine site kurmak için kasmam kendimi. Domaine sahip olmak ayrı, ftp erişimine sahip olmak ayrı.

Yani evet belki ben fesatım ama uyarmakta fayda var yine de.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiden uyariyim , site tutmadiği sürece bu birliktelik!!! sürer.
olur da günde yüzbin hit almaya başlarsaniz tutup da o siteyi domain sahibi size dokundurtmaz bile (okadar hitle ayda 20 30 bin dolar gelir sağlarsin kendine şimdiden soylemesi )
dua edin de tutmasin projeniz , ittifakiniz sessiz sedasiz sürsün[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

kendini bir türk sitesi olarak kurarsan evet hayal
ama turk sitesi kurmak yerine ciddi bir çalişma ile dünya çapinda bir site kurarsan değil ..
arkim 30K hit aliyor günde , serverı amerikada , kullandiği banka amerikada , kendisi burda ..
yapmak isteyen yapio , büyük düşünen becerio ... :)
"boğulacaksan büyük denizde boğul" bence[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...