Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reaver

Soth

Öne çıkan mesajlar

Ya bu reaer nasıl kullanışlı bi karakter mi? fighter/mage oynamaya alışığım bi tane champ charim var ama champ da pişman olmuştum fighther olarak baya ezik kaliyodu ama reaver da sanırım shield olayı var biraz ona güveniyorum.
Daha detaylı bilgisi olan varsa yazsin pls. Özelliklerini biliyorum ama oyun içerisinde özellikle rvr de kullanışlımıdır diye sorduydum:P[hline]Carternas the Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zate onu yazmişlar gesp reaver stealther avcısıdır diye bi formuda okudum yabancı ama hatırlamıyorum. champta da öleydi büyüler çok kullanışlı reaverinda büyülerine baktım baya kullanışlı ama mesele tanklık. yani başa çıkabilmeli bi hero veya warriorla:)[hline]Carternas the Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

merc serverdaki en güçlü melee char
hele ra larda donatırsanız ölümcül olur
bir buffbootla pareldric adlı mercün dfde diamond yaratıklarını healsiz kestiğini tree sololadığını gördüm merc iyi ama tanktan saymıyor kimse
reaver bişi öldürebilirmi onu bilmiyorum bak necro ve reaver rvrde suxx[hline]karga
theurgist of The Forsaken

Sosyal ağlarda paylaş

necro nun stealth olarak gezmesi grup rvr sinde en cok puan toplayip bi de ustune hayatta kalan tek class.
reaver hiç gormedim acikcasi.
merc yeterince iyi bi class hele saracen thrust cok daha ii
malum dragonfang.. + dirty fight
yeni gelen classlar arasinda mid classlari hakkinda bilgim var su an. savage yeterince ii gozukuo ama 1.5 skill alisi o karakter için yeterince aci bi olay.cunku buyulerine mi gidilecek yoksa melee yemi. sanirim ideal friar template i yapmak lazim. arkadasin dedii zerker olayina katiliorum. ortada zerker gibi bi light tank varken reaver i geçin bence.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

df de uzerinde spider varken gelen 1 zerker ve thane devirdi, utanmadan spider ida oldurdu :)
anlatmak istemiyorum felaket karakterler :) 350 450 civari dmg cikislari varmis ve accaip hizli vuruyorlar...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Sasirmam oyleyse.. Hayvan gibi dmg, peti olmeden interrupt bile edilemiyor ve pet heal buyusu var, kime gidiyor bu char? Tabii ki halihazirda 4 caster classi bulunan alblere. Su aralar da mincerlara assasin abilityler veriyorlarmis, yakinda scoutlara arrow poison falan verirler tamamdir.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...