Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Sly-One said:
ya bilmiyorum ben iddia ediyorum ALAYINIZ'dan çok (çeşit) bira içmişimdir. bira kültürüm öyle ya da böyle var, şahsi fikrim de değildir bu efesin iyi bir bira olması. efes iyi bir biradır ve kötü bira diyen insan bira içmiyordur miller falan içiyordur gitsin çay koysun kendine üstüne.

saysana bi merak ettim..
Sosyal ağlarda paylaş

IsAbeLLa said:
içtiğim bardağın içinde carlsberg var mı yok mu bilinmiyor=)sadece bardak carlsberg ürünü ahanda o kadar.
ahah evt ya o gizlinin ergen genclere satıgı sulu bira işte ne carlsı ne berki sdfh.

bu hayatta ''leffe ''die bir gercek var belirtmeden surdan suraya gitmem,gece uyuyamam vallah
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
IsAbeLLa said:
içtiğim bardağın içinde carlsberg var mı yok mu bilinmiyor=)sadece bardak carlsberg ürünü ahanda o kadar.
ahah evt ya o gizlinin ergen genclere satıgı sulu bira işte ne carlsı ne berki sdfh.

bu hayatta ''leffe ''die bir gercek var belirtmeden surdan suraya gitmem,gece uyuyamam vallah

ahsjkhfjksaf
aynı anda yazmışız yuh bize :D
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Sly-One said:
ya bilmiyorum ben iddia ediyorum ALAYINIZ'dan çok (çeşit) bira içmişimdir. bira kültürüm öyle ya da böyle var, şahsi fikrim de değildir bu efesin iyi bir bira olması. efes iyi bir biradır ve kötü bira diyen insan bira içmiyordur miller falan içiyordur gitsin çay koysun kendine üstüne.

saysana bi merak ettim..

sayamam çünkü içtiklerimin çoğu yerel biraydı markasız. uğradığım kasabalarda böyle yerler vardı almanya,avusturyada falan.
onun dışında orta avrupadaki BÜTÜN bira markalarını da katabilirsin buna. ingiliz biralarının çoğunu da deneyemedim o ayrı, guinness falan çok içtim o da irlanda.
bilmiyorum bana say diyecek adam mısın sen yanlış anlama ama.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Kingpin olay alkol oranında değil. Tadı gazoz gibi olan bira kız birasıdır, kızlar isteyince kimse garipsemez. Ama bi erkek gidip yumuşak yumuşak miller isterse ben garipserim.

nasıl alkol oranında değil hacı afedersin ? su mu içiyoruz burda alkol içiyoruz değil mi ? sen bira içerken neyine dikkat ediyorsun yani ne için içiyorsun birayı sarhoş olmak için mi yoksa tad almak için mi? sarhoş olmak için bira içiyorsan hamallıktan başka bişey değil zaten. ha tad almak için içiyorsan ağzında düzgün bir tad bırakan birayı aramıyorsun da ne arıyorsun? ben şahsen miller'ı tercih ederim. isterdiğin kadar garipse neyi garipsiyorsan o da ayrı bi mesele tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...