Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Razien said:
Sadece ilk sayfayı okudum ve sinirli bir şekilde yazıyorum. Ben akpli değilim ama dini değerlere sahip bir insanın iktidara gelmesi size amma batmışki sövücek yer arıyorsunuz.Atatürk'ün tek ve en büyük hatası gerici kalıplaşmış islamiyeti hayattan tasfiye ederken onun yerine gerçek islamı yerleştirmek yerine sadece milliyetçilik yoluna gitmesiydi.Yüzlerce yıllık manevi gelenekleri olan insanların gönlüne devrim yapılabildi mi ? Hayır.Sonuç ülkede sağcı solcu çatışmaları toplumsal gerilimler ve bu gün bile 80 yıl önceki sorunlardan bahsediyor olmamız.Devrim zamanında din gericilikle bütünleştiği için bu gün dini değerlere düşkün insanlar geri,cahil diğerleride alafranga,modern,lüks önyargısı oluştu sizin bütün gocunmanızda bu yüzde.Türkiye gerçekten çok ilginç bir ülke dünyada kendi kültürüne geleneklerine bu kadar düşman batı özentisi başka bir ülke daha olamaz

Razien said:
Gerçek islam bu bahsettiğin değerlere sahip çkandır.Gerçeklerle insanların bunları yorumlayışını karıştırmıyalım

Valla biraz geride kalmış bir konu ama Razien, bu postlarını okuyupta resmine bakınca....

Eheh ne diyeyim yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...