Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

seni fotolardan dolayı rencide etmek istemiorum çnkü yazık yani yaratılış yetiştiriliş ve zevk meselesi deişken olablir tabi ama aklımda bikaç soru var

1-bi kız olarak ben bile kaşlarımı öyle çirkin bi şeklde aldırmıorum küçük şehirde filn mı yaşıosun düzgün alcak bi yer bulamadon mı?

2-közünün içine kalem çekerken tamamına çekme biraz daha dışlarına çekersen daha iyi olur sanırım ama çekmesende olur mu?

3- madem kendini ezik hissediceksin o fotoları neden koyuosun bunu düşünemiyo musun?

4- onun sne olduğuna inanmamızı gerçekten beklio musun?

şimdi diceksin ki okdr laf söledin 4. soru neden? çnkü gerçekten bi insanın bu kadar az düşünebileceğine inanmıyorum..

saygılarımla
Sosyal ağlarda paylaş

N-c said:
seni fotolardan dolayı rencide etmek istemiorum çnkü yazık yani yaratılış yetiştiriliş ve zevk meselesi deişken olablir tabi ama aklımda bikaç soru var

1-bi kız olarak ben bile kaşlarımı öyle çirkin bi şeklde aldırmıorum küçük şehirde filn mı yaşıosun düzgün alcak bi yer bulamadon mı?

2-közünün içine kalem çekerken tamamına çekme biraz daha dışlarına çekersen daha iyi olur sanırım ama çekmesende olur mu?

3- madem kendini ezik hissediceksin o fotoları neden koyuosun bunu düşünemiyo musun?

4- onun sne olduğuna inanmamızı gerçekten beklio musun?

şimdi diceksin ki okdr laf söledin 4. soru neden? çnkü gerçekten bi insanın bu kadar az düşünebileceğine inanmıyorum..

saygılarımla

1.İstanbul'da yaşıyorum bence görünümü gayet iyi zevk renk meselesi
2.Gözüme çektin normal kalem değil arabistan sürmesi gerçekten sünnettir ama ben halimden memnunum
3.Evet düşünemedim saol beni aydınlattığın için
4.İster inan ister inanma mukadderat
Sosyal ağlarda paylaş

2.Gözüme çektin normal kalem değil arabistan sürmesi gerçekten sünnettir ama ben halimden memnunum

istanbul u bu yüzden sevmiyorum izmirde yaşıyorum cahil insan çok az
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...