Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

pirvan sen bana bizim insanlarla anlaşarak oyun kazandığımızı ispat et diyorum sen bunu nasıl iddia edebilirsin bana bunu söyle ayrıca gangren e de soruyorum kellzegushun screenshotlarında benim nikim varmı bana bunu söyleyin,excesse ye girmeyi şans olmadığını belirtmişsin peki neye göre aldıalr insanları bu adamlar seni kişilik testine mi tabi tuttular yada mülakata mı aldılar bana bunları iyice açıkla o zaman hak vereyim?Neye göre girdin excesseye sizler mi daha iyisinizde bizler kötüydük?
Sosyal ağlarda paylaş

abi iide oreda senin içinde bulunduğun takım bunu yapmış yani o takımın yaptıı ispatlanmış yanii senin orda bulunup bulunmaman önemli deil sen şimdi tarafsız gözle bakmaya çalış senin beraber girdiin adamlar bu suçu işleyecek sen işlemeyeceksin yani bu adamlar sadece sen yokken mi yapıolar bu işi açıkçası ben buna inanmam(sen yapmamış olabilirsin ama kimseye inandıramazssın inanmasını bekleyemezsin) ha bunda hata senin mi (eğer yapmamışsan) eet senin girdiin takımı araştırıp girecektin
Sosyal ağlarda paylaş

Pyotr selam kardeşim hatırlarsın umarım :), bunlarlada uğraşma değmez.r14 kasanlar genelde looser veya nolife tipi insanlar zaten hayatları boş sadece egolarını tatmin ediyorlar.r14 olunca noluyor onuda henüz anlayabilmiş değilim, blizzard ödül verecek herhalde tebrikler en ot oyuncu seçildiniz!r14 den alıcağınız silahlara denk veya daha iyi itemlar zaten var bunun dışındada hiçbir halta yaramaz.Aynısı 1 haftada 60 yapan manyaklar içinde geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

pirvan sen bana bizim insanlarla anlaşarak oyun kazandığımızı ispat et diyorum sen bunu nasıl iddia edebilirsin bana bunu söyle ayrıca gangren e de soruyorum kellzegushun screenshotlarında benim nikim varmı bana bunu söyleyin,excesse ye girmeyi şans olmadığını belirtmişsin peki neye göre aldıalr insanları bu adamlar seni kişilik testine mi tabi tuttular yada mülakata mı aldılar bana bunları iyice açıkla o zaman hak vereyim?Neye göre girdin excesseye sizler mi daha iyisinizde bizler kötüydük?
------------------------------------------------
- Kellz'in takımı anlaşarak oyun kazaniyordu bu biliniyor. Çokta kötü bir oyuncu
- Bi excesse elemanı olarak söyliyebilirimki her ne kadar iyi oynarsan oyna temiz bir geçmişin yoksa alınmazsın...
- Takıştığın insanlar bu serverda saygınlığı olan bilinen insanlar bence dikkatli ol...
- Benim zamanımda benimle aynı itemlara sahip olan 10 larca mage'ten sadece benim alınmama şans diyemem :)
- Genex'te başarılar, rend run lar nasıl gidio ? :p

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 13:26 tarihinde, cashar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben sanırım kellzegusun takımına o rank ya 11 yada 12 iken girdim bu blizzardaki resimlede ben onun grubundamıydım soruyorum herkeze?ben onun grubuna champion rankina ulaştığımda girmiştim şans eseri oda konuşup beni al falan değil battle grpundda çok oynadığımdan invite etmişti birdaha öyle invite lar geldi hergün
Sosyal ağlarda paylaş

Aranızda Kavga Ediyorsunuz kımseye laf soylemedıgım halde benıde kavganıza ortak ettınız sankı benım azımdan laflar cıkıyormus gibi bana yonelık laflar edıyorsunuz cok garip ..

Genex'de :UBRS' runları iyi gidio bi gun General Draki'yi kescez isallah kesınce SS' alıp koruz buraya kucuk seylerle dalga gecmek cok iyi geliyor herkese Bastan sona bakarsanız kımseye yonelık 1 cumlu yazım olmadı 10000 cumle laf isittim cok iyi yapıyorsunuz isinizi lutven daha' uP'lamayın konuyu yeter cidden .Abarttınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...