Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar;iznınızle bır ıkı alıntı daha yapmak ıstıyorum..

mADmaXimus;

oh be kurtuluyoz senden :D yanlış anlama ama olduruyosun hep

Lianna teh human pallydan
(topıgın 2.sayfasında arkadasımızın yazdıgı msj.)

mADmaXimus;

bu arada tolme rank 13 olmuşsun ama soloda rahat kestigim ender magelerden birisin ilginç oda tabi

Lianna Human Paladin
(buda aynı arkadasımızın topıgın 14.sayfasında yazdıgı yazı)

Sımdı bır ıkı soru yoneltmek ıstıyorum bu arkadasımıza...

1.Ikı msj arasındakı farkı bana anlatırmısın?
2.Neden 14.sayfada attıgın msj 2.sayfada attıgın msj a tam anlamıyla ters?

Son olarak benım dusuncem 2.sayfadan sonra forumun gıdısatına ve ınsanların konusmalarından yola cıkarak ılk yazdıgın msj ı unutup bu 14.sayfadakı msj ınla bu arkadasımızı kucuk dusurme ve karalama polıtıkasına gıtmıssın.

Benım dusuncemdır yalnızca bu arkadasın gırmıs oldugu ıkılem aklıma takıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bir iki gündür giremiyorum nete pirvan arkadaşımıza kim olduğumu açık bir dille ifade ettim başta söylediğim gibi kim olduğumun önemi yok ben sadece bu 15 sayfayı okuyan bir member'ım ve sadece insanları hakir gördüğünüz için burda bir iki laf söylemek zorunda hissettim kendimi gangren arkadaşımız bizi yanlış anlıyorsunuz olayları çarpıtıyorsunuz diyorsun ama sen bir mesajında tolme için tek kelime ingilizce bilmeyen bir kişi diye hitap ediyorsun(yanlışım varsa affet) bir kere bunu yazınca 1-0 yeniksin istediğin kadar doğru ol istediğin kadar haklı ol ne olursa olsun bir insanı bilmediği için suçlayamazsın ayrıca pirvana gelince bende onun yorumlarına saygı duyarım ama yorum özel aşağılama geneldir herkes buna karşı laf söyleyebilir. şunuda belirteyim hangi wow bilginle konuşuyorsun derseniz bilmiyorum sadece lvl47 yaptım ama okuyucu olarak görünenler bu tekrar saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

bir konuda haklı yere yorum yaptığında daha önce hiç bahsetmediğin ve hakkında övünmediğin, onlara göre über olan bir yanını ön plana çıkarıp konuyu o yöne çekiyorlarsa, buna kendini birşey sanmak denmez. eleştiriye de "sen nasıl eleştirirsin, ne sanıyorsun kendini" diyen adama da "sen kimsin ki eleştiriyi eleştiriyorsun" derler.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam tekrar okuyunca bende biraz ileri gitmiş olabilirim özür dilerim... benim burdaki konuşma amacım sizin burda adamı tebrik etmek yerine niye yerden yere vurduğunuz yada niye sizin bilip onun bilmediğini ispatlamaya çalışmanız veyahut laflara aşığalamaya çalışmanız 15 sayfa dile kolay tekrar okuyup özellikle vurgulamak isterdim bazı noktaları. neyse tekrar söylüyorum sadece eyw. kardeş hll olsun & emeklerine değmiş & ii zaman harcamışsın ii irade varmış demek bu kadarmı zordu yada bunu yazında demiyoruz niye bu güzel topicki böyle alıp başka yerlere sürüklüyorsunuz hadi bunlardan da vazgeçtik illa yorum yapmakmı zorundasınız ki gene sizden biri niye böyel birşeyi söyleme ihtiyacı duydun demiş hayır tolme ilk değil bunu yapan zamanında sam miydi neydi safir adlı pala charını hw olduğunda boy boy resim basıp herkese ilan etmişti babalar gibi tebriklerinide kabul etti tebrik ettik hani saygınlığı tartışılmaz şahsiyetleriniz orda niye yoktu ben onu soruyorum :d kendinize göre haklı olabilirsiniz gerçektende çok ii bir oyuncu gerçektende über itemlerınız olabilir ama böyle destek yerine köstek olmaya çalışmanız yanlış ayrıca (gangren'e=seninde okuduğun yerinle okuyoruz ama yanlış yorumlamış olabiliriz zaten yanlışsam affet demiştim) (skullo= bana cesurluk namına laf söyleyen pirvan kadeşime kim olduğumu nerede oturduğumu baya açık bir dille söyledim, geri kalan kişiler için sadece bir memberim yetmezmi ?)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir eleştiri yapmadan önce düzgün okumayı ve hatta düzgün okuyup, doğru anlam çıkarmayı öğren lütfen.

Farketmediysen kimseyi yerden yere vurmuyoruz. Hatta insanlar bize "Hiçsin, lamersin." gibi hitap etmelerine rağmen, saygımızı ve düzeyimizi koruyoruz.

Ve son olarak Burning Legion bizim de içinde bulunduğumuz server. Başka serverlar beni çok fazla alakadar etmiyor.

Umarım bu sefer doğru okuyup, doğru anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

lianna süper sallamışın tebrik ederim,

ilk mesajının tarihi 6 şubat
ikince mesajının tarihi 10 şubat

pardon sen bizim bilmediğimiz bi zaman diliminden mi oynuyorsun yoksa time stop falan mı attın çaktırmadan 2 hafta diyorsun benim görebildiim 4 gün ki 4 günde tolme veya senin o kadar değiştiğini idda ediyosan eh kusra bakma pek iyi bi sallamacı deilsin demektir...

taluntain,
invadoria
Sosyal ağlarda paylaş

bazı insanlar bu oyunu oynarken bir karar verir ve inatla o kararı için mücadele edip sonucunu almaya çalışırlar.bunun içinde gerekirse gece gündüz çalışırlar.söz konusu oyun olduğuna göre;kuşkusuzuki herkes kendisinden bahsedilmesinden haz duyar (iyi oyuncu,iyi karakter) dolayısıylada herkes oyuncu olduğuna göre kararlı ve gece gündüzde olsa amacına ulaşmış bir arkadaşı takdir edip ona daha güzel sözler söylemek gerekirken ki; bu içinden gelmiyorsada susabilir,anlamsız konular açmak ingilizce yetersizliği yada saldırı sözcükleri içeren küçük görme söylemleri ile kounşanlar sadec şunu gösterirler:kendi içsel eziklikliklerini ingilizce bilmeyi üstünlük gibi görme zavallı bir anlayışın cücük beyinli hastalıklı ruh halleri içinde olan cücelerdir.ingilizceyi iyi bilmeyi üstünlük gören bu zavallı anlayış olsa olsa avrupalı lara karşı eziklik içindeki küçük kafalardır bu bunun buraya yansımasıdır.tolme bir oyuncu olarak emek vermiş ve bunu burada oyuncularla paylaşmış ki,bu tür forumların amaçlarından biride budur.arkadaşı tebrik ediyorum mücadeleci ve sabırlı karakterinden dolayı,ama aynı zamandada ona bahsedilen ezik anlayışlarla yaklaşanlarıda kınıyor ve o ezik ruhlarıyla başbaşa bırakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...