Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burning legion =>son 2 hafta high warlord tolme => gelıyor :)

Tolme-eu

Öne çıkan mesajlar

Yahu bu ne siddet ve cekememezlikdir. Oyle veya böyle bu insan rank 14 oluyorsa ve bunu sizinle paylasıyorsa neden yamuk yumuk laflar ediyorsunuz ki? Bırakın adam keyfini cıkarsın.

Tebrik ederim Tolme umarım rank14 olmak isine yarar. Bundan sonra rank14 kasacaklara kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan,Sukullo,Volverin(ben böyle yazıyorum bir itirazın olmaz sanırım),Gangren......
Siz kimsinizki bir insanın R14 olmasını böyle bir açıdan eleştirme hakkı buluyorsunuz kendinizde. Nasıl birisinizki bir insanın ingilizce bilmemesini eziklik yada aşağılayıcı bir durum olarak görebiliyorsunuz.. Çok bilmiş bir tavır.
Ayrıca öylebir üstün görme varki aranızdan bir kişi bir diğeri için "Saygınlığı tartışılmaz ve kanıtlanmış." gibi bir cümle sarfetmiş =bir kişi yada bir guild için= görende adamlar blizz le ortak planlama kurulu kurmuş serverleri onlar yönetiyor zannedecek.. Aslında siz hiçbirşeysiniz sizin elinizden birileri tutmuş guilde sokmuş orda oyun öğretilmiş ama arkadaşlar açık açık söylüyor guildimiz yok bu yüzden Bg kastık diye. Bir tebrik edeip adam gibi susacağınıza, item övmeler, yabancı dille bilmişlik taslamalar, birbirini pohpohlamalar saçmalıktan başka birşey değil. O değil arkadaş gece gündüz kasmış ve bir bugabuse yaptığına dair bir kanıt yokken böyle laf atmalar takılmalar.Geçin bunları artık. 2-3 dungeon yapmışsınız adam mı oluyorsunuz yada oluyorsanız niye millete söyleme gereği duyuyorsunuz.Ben oyunu sadece 3 ay oynadım ve bırakmak zorunda kaldım buna bu formu ve sizin gibi adamları tanıyana kadar üzülmüştüm ama eğer 60 olduğumda sizin gibi düşüncesiz insanlarla oynayacaksam buna şuan mutluyum.

Fazlada uzatmıyım Tolme ne seni ne arkadaşlarını nede sana laf atam adamları tanıyorum ama burda tek haklı var oda (Pandaalf=şaka(süper komiksin)) sensin helal olsun kardeşim iyi irade sahibi bir kişiymişsin kendi bildiğinden(iki üç kendini birşey sanan İngilizce bilen rezillere bakarak)şaşma başarılar..

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 16:37 tarihinde, Arcenique tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme_eu : PvP manyaklıkmı ? Bence evet özellikle benim gibi Bg lerin acılış saatınde başlayıp kapanış saatine kadar oynayan biriyseniz :)

:) reel hayatta nasilsin merak ediyorum ben asil :) yada reel hayat varmi? mesela kaldirimda yururken arkandaki adami rogue saniyormusun?
hayir boyle vakalar var da o yuzden soruyorum :)
haha
Sosyal ağlarda paylaş

Arcenique, bu forumlardaki "saygın" geçmişim içimden geçenleri burada söylememe el vermiyor. Şu internet denilen zımbırtı böyle birşey işte , insan çok cesur oluveriyor. Neyse detaya girmeden bende sana soruyu sorayım:
Sen kimsin ki benim konuştuğumu karışıyor sorguluyorsun? Kimsin kim?
Sosyal ağlarda paylaş

Tolme, sen de tam küçük emrah çıktın gerçekten,
*burnunu çekerek* onlar hi goat abi ühü, ben öyle miyim, onlar kral tabi ühü ühü. o yüzden havalılar tabi, zenginler, ühü ühü.
Ben muhabbete senin accountundan yazılan "ben en iyi mageim aslanım kaplanım kralım" muhabbetinden sonra katıldım. Benim gösterdiğim tevazuyu çok az oyuncu gösteriyor hem oyunda hem gerçek hayatta. Bilmeden konuşması kolay, işkembe de bol tabi.
O kimsin ki leri cevaplardım ya, düzgünce tartışmalı, çoluğa çocuğa alet olmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tinuvuel'in eminim uzun uğraşları sonucu olaya son nokta getirmek için ayıkladığı koca düzeltme için teşekkürlerimi sunuyorum.

Güzel giden bir topicte;

azure;

Tolme ben seni tanıyorum.Polonyalıara yalaklık yaparak 14 olcaksın iste.

Beddua ettigin kisiler int pc sorunları yuzunden kasamadıgı icin sen iste sansa 13 oldun :D

Cok ac bir insan oldugunuda hatırlatmak isterim.At almak icin 1 lvl char acıp orgmarda 1g plz 1g plz diye topladıgını unutmadık.

sen 14 değil 114 olsanda senden pvp ci olmaz buzamana kadar
valgaf ın takımında olmanın tek bir sebebi varsa oda yalakalık yapman
14 olcan ama adam olamican bEbe
(demiş ve bence normal seyrinde giden forumun yönünü değiştirmiş.....)

Tolme-eu;

Takıma Almadıgım ıcın yalan soyleyen 1 arkadas Gülerek Belki sende olursun kas... diyorum :)Nick' yaz yazının altına bide
(dıyerek altında kalmak ıstememıs.... Takıma almadıgım ıcın yalan soyleyen 1 arkadas dıye cumleye baslamasaymış ve kendını farklı bır sekılde savunsaymıs daha guzel olurmus.)

azura;

Ben sandıgın kisi degilim bu 1

savunma mekanızmanı calıstırıp kendi egonu tatmin etmek için bana boyle bi cvp yazdın bu 2

takım senin takımın değil yalakası olduğun bi adamın takımı bu 3

tek kelime ingilizce bilmediğin için senin tek görevin online olanlara invite atıp kalanları beklemek.

Hayatında bg(battle ground) ye girmeyen adamları alıpta raid kurdum diye ortalıkta bosuna bagrınma bence

Sen git lowkick lerle oyna once tmm mı canıms?

ayrıca nick imi yazmamı istiyorsun nickimi yazıpta
ingamede antipati toplamak istemem
malum senin yandaşların benim karşıtım olur
(demiş...)

Greandisthas;

Tolme sen hani su honor exploit yapan ve anlasmali olarak honor farmlayan Horde takiminda degilmiydin?
(bu arkadasımızda bunu demiş ve olayın gıdısatının degısmesınde tuzu olmus. )

Bir iki alın tı yapayım dedim..Adamlar gece gunduz bg yapıp bıryerlere gelmişler.Tolme benim bildigim kadarı ile bg kastıgı zamanlarda guildi yoktu.Belki biraz eglenmek belki item acıgını kapamak için bg yapıyordu.Bir gün kell lerden ınv geldı ve random yerıne bır team le kasma sansı elde ettı ve degerlendırdı.Sonra kell hw olunca teamden ayrıldı.Tolme bir baktı rank 11 yada 12 diyelim.11 yada 12 olmusken kell de hw olup bıraktıgına gore ortada bır team var tolmede kellden sonra bu team ı duzenledı.Baslarına gectı.Kell ın yaptıgı exploıt mı dıyorsunuz herneyse o tarz seyler yapmadan team ı bıryerlere getırmeye çalısdı.su anda rank13 ve 14 olmak uzere sonucta bır emek vermıs.Sevincinı paticik forumlarında ki kısılerle paylasmak ıstemıs.Ne guzelde yapmıs tebrıkler demek varken.Yukarıda alıntı yaptıgım bır arkadas cıkıyor ve (tolme ben senı tanıyorum polonyalılara yalakalık yaparak 14 olucaksın işte) gibi baslayan bır yazı yazıyor.Arkadasım hepımız turkuz neden tebrıkelr demek varken bole bır yazı yazıyorsunkı?

İşte benım demem odurkı bu yazıdan sonra bu forumun bu topıgın civisi cıkmış ve topiğin gidişatı degişmiştir.Ondan sonrada bir iki kişinin yazdıklarına cevap olarak yazılan yazılarla beraber topiç hepten patlamiş bir cıkmaz donguye gırmıstır.satasmalar baslamıs bır yazı bır yazıyı kovalamıstır.

1 ıncı sayfadan ıtıbaren dıkkatlıce okursanız sadece bır ıkı kısının satasması ıle bu topıgın bu duruma geldıgı acıkca bellıdır.

Karar yargının :))))))yazdık bısıler bakalım bızde dayanamayıp.

Bunları dikkatle okursa herkez olay çözüme kavuşacak.
Sosyal ağlarda paylaş

pirvan ve gangren arkadaşlarımıza kim saldırdıysa yada bu foruma yazı yazmaya iten kimse burda yazılı olay kimse kimseyle boşu boşuna hırlaşmasın.Tolme sevincini yazmış beğenmeyen buraya aksi şeyler yazıp sevincini bozmaya çalışmasın pirvan ve gangren in kanına kim girdiyse onlar aralarında çözsün olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Okumanız mı yok arkadaşlar? Ya da dikkatli mi okumuyorsunuz?

Demişiz ki: "Razcal yok şanslısın."
Demişiz ki: "Bir mage (daha genel kapsamda bir caster) R14 kasması, sadece zaman kaybı"
Demişiz ki: "HW Staff'ı daha önceden BL'de görüldü, taşındı, böyle birşeyin onuru veya gururu veya karizması olmaz."

Sonra insanlar kalkıp abuk subuk konuşmaya, bilip bilmeden yazmaya başlamış.

Demişler ki: "Siz sosyetesiniz."
Demişler ki: "Siz hiçsiniz, lamersiniz."
Demişler ki: "Hiçbirşey bilmiyorsunuz, siz kimsiniz."
Demişler ki: "Çekememezlik yapıyorsunuz."
Demişler ki: "Sataşıyorsunuz."
Demişler ki: "Abi onlar kral, biz sürünüyoruz."

Bir okuyun ya, 10 mesaj yazmışız kime ne sataşmışım? Bazen cidden çok ve çok olmasından ötürü BOŞ konuşuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

gangren neyse uzatmanın manası yok daha ben olaya genel bir son vermek istedim arkadaşın yazısıyla bir iki kişinin tahriki buralara getirdi olayı"daha ne kadar söyliyeyim sana sosyet tabirini ben kullandım ve neden dedim o itemlar ile o görüntü veriyor bunun alıncak bir yanı yok işe hafif espri usulü getirdim ama farklı anlamak için diretiyorsan bilemeyecem" kim böbürlendiyse onların nicklerini yaz o zaman buraya ona göre kapansın olay millete göre kim vezir kim rezil çıksın.Ben kendimi yazılarda kralım gibi savunmadım item ihtiyacım için bunu kastığımı belirttim pirvan la bi gerginlik oldu onuda kapattım herkez bilsin benim düşüncelerimi ondan sonra bende arada kalmış hissediyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...