Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eu xavius realm başlığı

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

Ya resmen baydım random da horde eziyor resmen serverda ally yok stv de who cekıyorum 22 kişi badlands de who cekıyorum 8 kişi bırakıcam bu serverı ya moralim bozuldu 10 tane wsg den 9 kaybediyoruz ab desen zaten fix 15/6 başlıyoruz av zaten sormuyorum bile hep horde eziyor valla bu patch ile gelicek yeni serverlardan birinde kasabilirim bu ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şahsen horde'un daha fazla olması beni rahatsız etmiyor. Hatta bg ler için sıra beklememek de güzel. yapıyoruz premade raidleri kazanıyoruz, bazende kaybediyoruz. bence ağlamak yerine biraz uğraşmak daha iyi olacaktır. ha ben şahsen general dan bu serverı bırakalım diye türkçe çığıran arkadaşların olmamasını daha çok tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi beyler kimler Xavius'tan ayrılıyor buraya yazsın oyun içindeki nicklerle beraber cok ayrılan varsa bende giderim. Yabancılardan bazı guildler bile dagıldı Xavius Alliance ölüyor

abi ben seni bulurum:D zaten bu aralar oynayamıyacagım geldigim zaman haber ederim sana shaman düşünüyorum

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 13:32 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Silverskin diye cüce bi paladinim vardı.Void guildindeydim. tbc cıktıktan sonra da oynadım bi müddet fakat hiç bi zaman tbc öncesi aldıgım zevki alamadım. tbc de serverdaki ana oyuncular ya migrate etti yada oyunu bıraktı. Bizim guild de başka server a migrate etti. sonra gitgide boşlaştı server. en son nisan yada martta girdim ölmüştü server. alliance %90 ınını kaybediyodu bglerin. ilk açıldıgında şahane bi serverdı fakat şimdi EU nun en kötü serverlarından biri bence...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...