Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harika bir internet oyunu - Archmage , bu oyunda....

mexinth

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar, yaklaşık 2-3 aydır oynadığım bir oyun var net üstünde, ilk denemelerimden gayet memnun kaldım. Belki bu oyunu çoğunuz duymuştur ama ben genede adresi vereyim.
Loncamız savaşa girecek yakında :) üye sayımızın sağlıklı bir şekilde artmasını isteriz.
Oyunda 5 ayrı büyücü sınıfı var herkes cehennemden tekrar hayta döndürülüyor bir nevi. Her rengin yani sınıfın büy yetenekleri ve yaratabileceği büyülü hayvanlar, yaratıkalr farklı. Barlardan filan hero satın alıyoruz. Bu kahramanımız orduların başında savaşa girip ordunun statlarını yükseltiyor.
Oyun yazı bazlı, ama keyifli. benim oynadığım server da her 10 dk da bir bir sıra hakkı kazanıyouz (turn)
tabi oyun aşırı detaylı.
HOMM i de anımsatıyor, akıllı bir şekilde kıt kaynakları kullanıp idare etmek ve savaşa girerken unitelerinizin birbrini tamamlayıcı şekilde olmasını sağlayıp en etkili büyüyü ve eşyayı kullanmak gerçekten keyif verici birde lonca olayı var oda ayrı bir keyif.
Birisi size daldı diyelim kural dışında,
hop counter listesine atıyorsunuz (burda loncadan biri o şahsa saldırabilir isterse) baktık ki birden çok kural ihlali hop kill list e atıyoruz, forum destekli oldğu için her lonca kim kimle nerede hangi harekata girişecek açıkça görülüyor.
Son resetten önce biz savaş gruplarına ayrılıp düşman büyücüleri avlıyorduk :)

adresi birkez daha veriyim
http://www.magewar.com/games/games.html

üye olunca
Archmage e giriyoruz

oradan create player a girip "SERVER GUILD" di seçip burda yaratıyouz karakterimizi.

Loncamızın web sayfası

http://www.avidgamers.com/TOG --> Referans olarak "Mar Jo Uth" yazın bu benim büyücümün adı. Ben biraz forumlada bahsettim yeni insanlar gelebilir diye, size her türlü kolaylığı sağlayacaktır. Daha geniş bir rehber için bekleyin oyunla ilgili...

İYİ EĞLENCLEER
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta karışık gibi geliyor, sonra sıkıcı filan diyebiliyorsun, bana öyle geldi ama sonra ki lonca savaşı olayını tattıktan sonra kolay kolay bırakası gelmiyor insanın.
Bir yönü ile F1 e benziyor, olay zamanı ve kıt kaynakları doğru stratejilerler doğru şekilde uygulamak.
Boşuna turn kaybetmemek için uygun hesapları yapmak,
kara borsada alışveriş yaparken guild dostlarını alışveriş fiyatının sonuna eklediği rakkamla tanımak :)
Bence deneyin derim hergün 1 saat alır almaz, saldırganlığınıza göre değişir.

Elimde çok net oyunu var bilgisayarımı düzenledikçe buraya yazacağım. Birde hayatımı düzene koydukça 8)

bu arada çok merak ettiğim bir konu var, pepelek ne anlama geliyor kelebek der gibi
Sosyal ağlarda paylaş

aslında olay sıralama değil 10. olursun bir death& decay büyüsü yaparlar 15 turnde dispell edemedin mi
şöyle bir yazı çıkıyor :
You ve beeb executed.

Dediğim gibi oyunu uzun vadede oynamak lazım.
Mesela gücünüzün 2 katından fazla veya az kişilere saldıramıyorsunuz. Mesela a büyücüsüne saldırdım adam 500 e düştü rütbe olarak ben 200 üm, ben biraz üniteyi silip sıralamamı düşürüyorum adamı daha fazla parçalamak için.
Artifact olayı aşmış dediğim gibi çok detaylı çook :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
ee arkadaşlar birileri yakında açılcak dedi ama hala üye olmayını oylunu bulamadım
neyse saol sen burda asıl siteye üye ol sonra yuna gir demişssin ama asıl siteyed eüye olunmuyo :( [sayfa yok]
aceba oyunmu kapalı yoksa üye mi oalmıyor yoksa benmi beceremiyorum?[hline]Join Today Get 2 Free Human Slaves!
Honour Pact Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

MArta kadar açılmıycak. Ozamana kadar

games.swirve.com/utopia oyunun oynayabilirsin güzel bi oyun. Ama çok kişi oynadığı için bazen bi iki saatliğine server çökebiliyo bide account yaratman 1-2 gününü alabilir çünkü serverlar dolu ama her gün yeni oyuncular gelip gidiyo yani sede girebilirsin[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

utopia ve earh oynuyorum..
earthde Sol a bekleriz :)
Utopiada valla hasta ediyo benio kadar eliteim var hala açım yawaşça (biras atakla biraaryla) speclerde eşlite oluyor :)
archmage konusunda mexinth tam anlamadım
bi sayfa var login register var
orda archspace ve archmage oyunanu "play" var
işte bu dediğim sayfadaki register çalışmıyo :([hline]Join Today Get 2 Free Human Slaves!
Honour Pact Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

Archmage en aşağı marta kadar kapalı (bknz iki üstteki mesaj) Utopia ve Earthde şuanda down açılcık işallah.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...