Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk life sux :)
eve misafir kedi geldi, kedi depresyonu besler. salak dori neden kabul edersin ki.
dun kendimi intaar ediyodum az kaldi. zor kurtardik.

sinavlar falan aldi basini gidiyo, sonuclar fena degil, 84 almisim ilk aciklanandan. secmeli falan ama olsun, KOYDUM.
demek ki bu durumda olmasam ve calissam, 100 bilem alirmisim.
süperim.(y reet)

interneti iptal ettirmek hayati daha da daraltiyormus gunluk, bunu farkettim. salak salak dizilere sardim, butun pop sarkilarini ezberlerim, tabi guzel seyler de buldum WM izliyorum falan. eger bigun lazim olursa-ki olucak-, bi insani durvardan duvara eglenceli bi şekilde vurabilmeyi ogrendim. (once guc lazim deme, hayallerde sinir olmaz)
etrafta surusuyle idiot var, 2 kelime bir araya getiremiyolar. ideal erkek kavraminda aradigim en onemli sey zeka iken, hayat niye bu kadar cekilmez? neden insanlar moron? neden neden ve neden.

sarki yazdim, lol.
hayatimda resim yapmaktan sonra yaptigim ilk sanatsal aktivite, 23 nisan siir yarismasina katilmakti 4. sinifta. onu da itiraf edicem, siir kitabindan calip edikleyip kakalamistim ve 1. olmustum. simdi sarki yaziyorum.
ilerde bigun issiz bi adaya dusersem isime yarayabilicek aktiviteler edinmeliyim diye düşünüp gitar calmayi oğrenmeye basladim. gorundugunden cok daha zor, cok daha acili bi aktiviteymis, ustelik mukemmel uzattigim tirnaklarima da veda etmek zorunda kaldim bu olay yuzunden. 2 notadan daha ileri gidebilseydim cok eglenceli olabilirdi.
işemeliyim sarkimdan sonra -ki o aslinda tamamen bi "nature calls" duygusunun verdiği sikintiyla tuvaletin kapisinda sicrarken yazdigim bi sarki- bu sarkimin hit olacagina inaniyorum.
sarkinin icinde bol isim ve bol küfür gectigi icin, sozlerini seninle paylasamiycam ama inan bana süper oldu.

cuma gunu okul staj icin aselsana goturcekmis, cok eglencesiz ve sikici olucagindan emin oldugum bi geziye neden katiliyim? bence de.

gitar hiro kariyerimde hizla ilerliyorum, 3 parmak calamazken, depresyonum beni 5 parmaka kadar tasidi. 4 parmakta full golddan olusan bi kariyer üzerinde calismalarim var.

of dar.

gecenlerde bara gittim ve 30 yasinda bi kadin asildi bana.
baslarda cok eglenceli diye düşündüm ama, lezbiyen olcaksam 25 yas siniri koymaliyim kendime, karar aldim.

mathematical modelling dersini ilk aldigimda cok eglenceli bulmustum da sinavina calismak beni bi dersten fazlasiyla sogutuyo. allahtan onumuzdeki hafta 3 sinavim var ve sadece 1ine calismam yeticek, cunku java'da zaten iyyim.
database management dersini de bizim bolume koyana kafam girsin.

negzel 1 ders aramda geldim sana icimi doktum, simdi gidip ders calismaliyim. hadi bye.

edik: aa unuttum, gozlerim kor oluyodu lan ahahah.
yesilcam gercek oldu
aglamaktan gozleri kor olan kiz titlei aliyodum ahahahah.

3 gundur gotum gotum hastane dolasiyorum gunluk, sen sen ol gozlerine sahip cik.

gozun var mi? hmm =///
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili complete idiot, söyle salak kari dory'e gelsin artik.
yanlis yaporsun kizim!
ask-i memnu izleyecegine ben sana webkem acayim behlol olayim.ama en iyi baa-lol olabilirim, ekrana melül melül bakarak. dolly'miscesine.. sen dory ben dolly.

ask entrika ihtiraaaas!! hepsi bende anam. yalan rüzgari gibi kariyim, bilmiyor musun?
agzina vurmak istiyorum söyle gelisine=( it kari, dildo namik!
biz geldik, sen gidiyorsun ayrica kahpe kadere de kafam girsin.
sana hak vermiyor da degilim. haklisin sonuna kadar.
o 1 bucuk sene giremedigimde burnumda en cok tüten sen oldun=( affed beni askusum. keske hersey daha farkli olsaydi.

TÜLEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY

Ayrica burada simdi hayatimdaki degisiklerden bahsedecek degilim, biliyorum birileri elinde cekirdek burayi adeta bir magazin programiymiscasina trollüyor.
köpekler. sdkjfd
tamam fazla detaya girmem bahsetsem de.
hayat önceden negzeldi, asilan matematik ögretmenleri tek actionimizdi. ben LL cooL vaniLLus hepinize cosinus vardi.

demin kardesimle lambada yaptik, acaip eglendim. bingillarim sallandi resmen ahauh. kac kalori yaktik hesabini yapmak istemiyorum zira dizimden assaaa kasimpasa su an.

sonra wow acc'umu actirdim tekrardan fekat pek giremiyorum, bi türlü firsat olmadi. lakin orly?
dislerimi fircaladim.
tv izledim.
yattim.
uyudum.
yalan oldum.
yemek yaptik.
yedik.
sarimsak koktum.
ama iyiyim.
yavvas yavvas rayina oturcak gibi hersey.

simdi ben bi cügara sarip icerim bunun üzerine.
sensiz cekilmiyor lan buralar dory.
dön artik yuvana, cocuklar seni bekler.
hersey güzel olcak bebeyim ayrica inaniyorum.
en sonunda hakkettigini alcaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...