Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

geçen gün open office sux demiştim ve eklemiştim.. microsoft office ile aldığı tüm parayı en kralından hakkediyor diye.

arttırıyorum.. latex -> lyx sux too..

abi e8500 + 4gb ram.. elimde 2gb daha var, her an takabilirim!

alete diz çöktürdü oolatex.exe..

ee sonra screenshot alıverdim üzerinden yazıyorum.
An error occured whilst running ootext "newfile2.tex"

ben annamam.. yazının sonu gitti mi? gitti
bak onu anlarım! onu çok iyi anlarım

yok abi, olmuyo işte

ha böle yazdım diye kötülemiyom lyx'ı.. latex'ın yaptığını yapabilen başka bişiler de yok anasını satayım. keşke daha bi iyi olsa. yine de gui'nin gözü seveyim be. hayatı kolaylaştırıyor valla
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:
Günlük yarın çok karman çorman olucak , okuldaki ihtiyar hocayı nasıl kandırıcam bilmiyorum.Adamın yanına gittiğimde ejderhadan fear yemiş gibi oluyorum bi de tutup kandırmaya çalısıcam sen düşün gerisini yine bi komedi dönücek yani.

ahuahuahuzahuzha

allah yardımcın olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük be, vallahi gidicektim bugünkü derse.
ama uyuyakalmışım.
gerçi içimdeki "DERS VAR BUGÜN, ALLAAM NEDEN, NEDEN DERS VAR, NE GÜZEL OTURUYOM EVDE" haykırışlarıyla uyandım, ama gidicektim ya :/

tabi mesajım dasaaa'nın mesajından sonra gelince dayak yemem gerektiği bir kez daha kanıtlanıyor, adeta gözüme gözüme sokuluyor
Sosyal ağlarda paylaş

şincik..

gündelik hayatın getirdikleri ile teori uyuşmaz ya.. hani ne bileyim su 100'C kaynar ama al eline ölç altındadır azıcık üstündedir birazcık vs. 100.00000'c değildir zinhar.

insan da öle bişi işte. ütopyaları bi kenara bırakmazsak akçe pakçe bi yavrıcak. ama gerçek hayatta onun bunun kaynamış katranlısının önde gideni, durup dururken pislik yapanı, sorun çıkartanı, gıcıklık edeni..

yok çok sevileybıl yanı sevilmeye yatkın bi adam deilim ama gündelik hayat içinde etliye sütlüye karışmam, sesimi çıkartmam.. 25. saatte baba "keep a low profile" demişti ya, zaten egoyu yerle yeksan edip diplere diplere tıkıştıralı epey zaman olmuş, sessiz sessiz yapabildiğimi yaparım.

gelgelelim bu marshmallow gibi ezilebilen bi görüntü yaratıyor sanırım. amca çullandıkça çullanıyor yok yere. hani reenkarnasyona inandım! o derece! kesin ben bi hayatımda bunun tavuğuna kışt demişim falan. yoksa normal yok böle bi nefret.. sit-comlardaki "beni sefmesi lazım amaaa" triplerine de girecek halim yok zaten..

neyse efendim, insan doğası gereği iğrenç bişi. dedim ya katran gibi diye... ziftin peki! bulaşıveriyor sana sen ona hiç bulaşmasan da..
Sosyal ağlarda paylaş

puff.. 5dk mola. 2 bardak çay molası..

4sf gitti, 14sf to go.. bi sürü minik not, düzgünce toparlamak lazım..

huyum kurusun şu kitapları da hiç sevmem; bulanık, sıkıcı, eski usül ders kitapları. sene kaç hatırlamıyorum ama yakın değil az biraz eski bi zaman işte! nerden baksan 3-4sene en azından. kendi hazırladığım ders notlarını şey ettirdim arkadaşlara, "bunlardan çalışalım" diye. bayağı iyi hazırlanmış, detaylı ama en önemlisi anlaşılır çok basitleştirilmiş notlar... alışkanlık işte, hep kolay anlaşılır olsun diye kasıyorum bu gibi zamazingolar. boşver sen seviyesini falan! bakkala versen anlayacak arkadaş!

çizimler, çerçeveler, şekiller ve formüller. ama hiçbirisi göze fazla yorucu da gelmemeli. iyi yayılmalılar işte.

{matematiksel hedeler ne sıkıcı lan köşeli parantezler falan}

olurda kazara mezun olursam bi kitap da ben mi yazsam?

bu arada domine ediyorum günlüğü hacı! hiç sormayıver..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...