Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

21yy işe yaramaz teknolojilerin üstüste sunulduğu embesil bi dönem olarak aktarılacak.. misal wireless ağlar.. işe yarayacağı zaman bi boka yaramayan, nasılsa bi türlü adam gibi çalışmayan ağlar..

salak bilgisayar gidip komşudan girmeye çalışıyormuş.. hem de benim evdeki ağa bağlanmış olması gerekirken.

nasıl çekecekse mal..

lcd de öle ebleh bişi..

evet hala bitmedi ödev ve bayyaaaa tutuştum. bu arada öküzler gibi hızlandım.bu ivme il gidersem yakında tek başıma bi gece kocca bi otomobilin tüm parçaları ile analizini yapabilecek duruma gelirim alimallah!!

abartıyorum abi..

sokarım efendim, size de sokarım..sevgilerimle. ailenizin sevimli çalışkan ama şanssız arısı dasaaa bızzzzbızzz

da-saaa bızbızbız
da-saaa bızbızbız
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm dün yazdığım gibi şirket arabasını aldım. Bu sabah trafiğe kalmamak için sabahın 6 sında uyandım ve kuzenimi uyandırdım küfürler ede ede geldi beraber işe gittik onu bıraktım beşiktaşta güzel bi kahvaltı ettik. Onların ofise gittim çay demledik. Dünden zulaladığım 2 dal sigaramı aldım misler gibiydi. Uykusuzluk yüzünden biraz malım ama yine güzel bi gün gibi geliyo bana. Yarın akşam hoşlandığım bi kızın doğumgününe gidicem ama 297423894 tane erkek olduğu için önce level kasıp kıza crit atmam lazım eve tek başıma dönmek istemiyorum... B)-
Ha bide pazar günü amerikadan kuzenim gelicek muhtemelen yarın akşam çok içiceğim için hala ayılamamış şekilde gidip onu alcam inşallah bi bok olmaz :)o

farkettinmi günlük ilk defa iyi niyetli bişey paylaşıyorum senle (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bi hasta olmuşum sorma. Derse merse gitmedim, yataktan çıkamadım zaten. Vişne suyu ve sade ruffles var yanımda. Yattığım yerden onları yiyorum. Bi de acaip canım sıkılıyo ya. 4 gündür filan WoW'a giresim gelmiyo nedense. Giriyorum 2 daily yapıp çıkıyorum.

Hatta girip yapiim şimdi onları. Sora Bleache vururum kendimi. Hadi gittim bayz

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

günlük artık kız arkaşdaş istiyorum günlük komando olmaktan sıkıldım ne bu ya bıktım abi ya bu kızlar çok beyinsizler aynı zamanda sinirimi bozuyolar deli bunlar deli ooof hele anfide gördükçe midem bulanıyo bazılarından sinirim bozuluyo günlük istemiyorum gitmek ama gitmessem de sınfta kalırım mecburum dersi dinlemek zorundaym ooof hayat çok bktan gidiyo günlük bak bu gün cumartesi ama hala ben hafta içi afiyi düşünüyorum yeter günlük keşke herşeye yeniden başlayabilsem aynı hataları yapmasam günlük olmaz böyle şey ya... oooooof ooof hele pelin diye bi kız çıktı başıma bide ne yapmaya çalışıyo anlamdım bi yakın bi uzak geçen gece dışarı çıktık içtik gezdik ee sonra ne istediğini belirtir insan kafa karıştırmaktan başka bi işe yaramadın pelin ne bu zaten üzgünüm mutsuzum ben bu kızlar rahatlatmak için var diye sanırdım ama sürekli sinir bozuyolar günlük lütfen bit artık günlük yarın bit aaaaaAaaaah yada pelin bunu okusun... okumasada olur aslıda sonuçta öle bi arkadaş sadece fakat yinede daha dikkatli davranabilir yani daha sakin basit açık aslında ilk başta çok açık sözlü görünmüştü ama sonradan karıştı olmamalıydıasdada
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hahahahaha

5 senedir görmediğim bi çocukluk arkadaşımla çok ilginç bi temas oldu bu gece.

22:30 civarı evi terk ettim, ne var ne yok gece sokaklarda bi bakim dedim. konyaaltına inerken, 97 model vişme çürüğü 55 plaka bi caprice gördüm. çektim telefonu cepten, "ancolu naber" dedim. "patron niğde'deyim, yanımda ziraat mühendisi bi arkadaş var. bodur elma için arsa pazarlığına gidiyorum" dedi.

"ancolu senin plaka xx xxx xx değil miydi?" dedim, "evet" dedi. "lan piç, 3 metre önümdesin" dedim.

der demez, ilk sağa nasıl döndü görmedim bile. bu piç var ya, 5 yaşımdan beri arkadaşım güya benim. antalya'ya gelmiş beni aramadı bile.

neyse, telefonbu kapattım. 2 saniye geçmedi.bülent aradı. "huun, lara'dayım. konyalıların karşısına çektim. rakım var gelir misin?" dedi. "10 dk ordayım" dedim. 1 saat geçmedi, piç geldi. bülent'le iş bitirecek ve benim haberim olmayacak he? ağır klüfr ettim geldim eve.

macera peşimi bırakmıyor. öçılmaaycam diyorum, diyorum, diyorum. bi çıkıyorum olaya bak.

yazmayacaktım sana günlük; ama piç aradı "aga valla sabah kahvaltıya çağıracaktım seni" dedi. nevrim döndü, dünyada çok alem orospu çocukları var.
nurten teyze, sen beni affet.
Sosyal ağlarda paylaş

unleashanger said:

günlük artık kız arkaşdaş istiyorum günlük komando olmaktan sıkıldım ne bu ya bıktım abi ya bu kızlar çok beyinsizler aynı zamanda sinirimi bozuyolar deli bunlar deli ooof hele anfide gördükçe midem bulanıyo bazılarından sinirim bozuluyo günlük istemiyorum gitmek ama gitmessem de sınfta kalırım mecburum dersi dinlemek zorundaym ooof hayat çok bktan gidiyo günlük bak bu gün cumartesi ama hala ben hafta içi afiyi düşünüyorum yeter günlük keşke herşeye yeniden başlayabilsem aynı hataları yapmasam günlük olmaz böyle şey ya... oooooof ooof hele pelin diye bi kız çıktı başıma bide ne yapmaya çalışıyo anlamdım bi yakın bi uzak geçen gece dışarı çıktık içtik gezdik ee sonra ne istediğini belirtir insan kafa karıştırmaktan başka bi işe yaramadın pelin ne bu zaten üzgünüm mutsuzum ben bu kızlar rahatlatmak için var diye sanırdım ama sürekli sinir bozuyolar günlük lütfen bit artık günlük yarın bit aaaaaAaaaah yada pelin bunu okusun... okumasada olur aslıda sonuçta öle bi arkadaş sadece fakat yinede daha dikkatli davranabilir yani daha sakin basit açık aslında ilk başta çok açık sözlü görünmüştü ama sonradan karıştı olmamalıydıasdada

aa beyni yanmış

günlük naber, iyiyim ben ama uyku düzenim değil, aslında buna uyku düzeni değil de başka bi ad bulmam lazım, ooh çay da güzelmiş hoççakal
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...