Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günnük.

markete gittim. tavuk aldım. kasaya gittim. fiyatı sormadan 10 ytl uzattım. para üstü 50 krs verdi. eve geldim. farkettim ki tavuk 9.5 tl. gittim dedim böle böle yanlıslık var. dediler size 1 yıl bedava banvit ürünü vericez. sevindim. eve. geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük öyle böyle hasta diilim. ağlıyorum resmen. ciğer partikülleri çıkıyor ağzımdan resmen. bildiğin akciğeri gördüm demin ya! 38 derece ateş. lan bakacak kimsede yok emdiğimin izmirinde. tek başına böle hasta hasta oturuyorum. oturamıyorumda 3-4 saatte bir 3-4 saat uyuyorum. beyin allak bullak oldu lan
Sosyal ağlarda paylaş

günlük...
internetten iki ps2 oyunu indirdim dvd ye yazdım. geçtim karşısına oynadım. beleş oyun o kadar zevkli oluyo ki sana anlatamam. keşke böyle birşey ps3 içinde geçerli olsa. var ama oynamioz =) bide aklım hala, geçen az kaldı ehliyeti veriodum orda kaldı ne alakaysa. bide uykum geldi yarın dersim var nasıl kalkıcam onu düşünüyorum...
iyi geceler...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sıkılıyom lan içim daraliyor.
evde durumlar kötü biriyle konuşmuyorum biriyle limoniyim ve bunu kafama takıyorum. işin kötüsü evdekilerin hepsiyle aynı bölümdeyiz nerdeyse tüm arkadaşlarımız ortak. yeni insanlarla tanışmam gerek ama nasıl olcak bilemiyorum.
birde param bitti günlük ögrenimde kiraya gidecek durumlar cacık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine işyerindeyim nedense canım sıkkın(hava yüzünden olabilir), eve gitmek istiyorum ama babama sorucak g.t yok. Bütün bulmacaları çözdüm gazeteleri bitirdim uykusuzu bitirdim sıkıntım hala geçmedi. Sigarayıda bırakmaya çalışıyorum.. Cebimde 3 lira var sadece bişey yapmak istesemde yapamam. Dün bi ''arkadaşımla'' buluştum(kız) nedense sanki onun gözünde muhabbetim bayıyomuş gibi hissediyorum ama biliyorum genelde insanları güldüren eğlendiren biri olarak bilinirim öylede yaparım ama nedense sanki yaptığım espriler saçma, salak ve çocukçaymış gibi geliyo onun gözüne veya ben öyle zannediyorum bilemiyorum. Okula hala gitmedim, gitmem lazım.
Oysa dün ne kadar neşelidim taa ki arkadaşlımla buluşana kadar te allam ya. Arabayı alıp gezsem mi diyorum trafik gözümü korkutuyo iyice darlanıcam. Bira içmek istiyorum ölümüne sebepsiz ama yine yarın iş olucak..
Ha bu arada ''arkadaş'' dedim ama bende ufak bi hoşlantıda yok değil. Çok yakışıklı biri sayılmam ama en azından geçen sene spora gidiodum deli vücut yapmıştım ama yazın tatilde 7 kilo aldım şimdi iyice şiştim kendime güvenim yerlerde geziyo bide üstüne basıyolar. Her sene bu sene daha iyi olucak diyorum ama sanki herşey benim hayatıma ters çalışıo. Ekonomik kriz yüzünden ne spora nede yabancı dil kursuna gidebiliyorum.

Of günlük ya senlede paylaşıyorum ama iki ucu boklu değneğin ortasındayım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...