Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

moartitse anlayamayacagim dilde yazmamasini iletiyorum burdan. modlarinizin limitlerini bilin ve ona gore post atin.

sevgili gunluk
super bi sevgililer gunu
super bi pazar
eglenceli bi aksam yemegi
komik bi film
of daha ne ister bi insan
sali donuyorum ankaraya
keske zaman bu kadar cabuk gecmeseydi =//
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

kendime kocaman bi OHA demek istiyorum. gece 2 gibi yattım, sabah 11 de kalktım. okula gittim derse girdim çıktım. eve geldiğim gibi yattım ve 3-4 saat daha uyudum. ve hala uykum var pff.

okul başladı. sevindim sanırım bilmiyorum. klasik dönem başı yazık olan motivasyon dönemlerinden birine girdim o/ çalışmalıyım evet falan diyorum ama çalışacak bişey olmadığı için henüz boşa harcanan bi motivasyon. ama bu dönem çok yoğun geçecek biliyorum. o yüzden başlicam çalışmaya hemen, söz (kaç gün süre versem bu sözün geçerliliği için acaba :p) geçen dönemin aksine bu dönem dersler daha heyecan verici duruyor, belirtmeden edemicem. aa uğur hoca beni unuttu diyordum, mail atmış. yüzümü hatırlamaz ama, görse tanımaz falan. bakalım. belki de unutmamıştır :p (undergrad öğrencinin dramı)

uzun bi süre çikolatalardan uzak durucam sanırım. tam çikolata manyağı oldum. hırs yaptım ev için aldıklarımı bitirmeye çalışıyorum artık :p evde tek çocuğa düştüm, anne diyette, baba diyabetik kim kaldı? been. tüm yiyecek ıvır zıvırlar aman aman biz yemeyelim diye masama geliyor gün be gün, kalabalık oldu çok. arthrotec'im sağolsun midemi de bulandırıyor bol bol ama eskisi kadar kötü değil. o yüzden 3-5 lokmayla gün geçirdiğim 4 günden sonra bişeyler yemeye yeniden başladım bugün.

çok uyuyunca da çenem düşüyormuş, canım sıkıldı bak şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

4buçk saat sora işe gidicem... peki niye gidicem? çünkü okuldan atılmıştım evet... 14 şubat mükemmel 15 şubat boktan 16 şubat dahada kötü gitti acaba bugun nolucak?
sıkıldım...
uykum yok..
kalbim ağrıyo..
yatakta soğumuştur şimdi tekrar ısınıncaya kadar sabah olucak ve belim tutuk kalkıcam..
içki bitmiş! almak lazım...
ama tabi 1.35im kaldı 5 kuruş eklersem işe gidebilicem..
öeah..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...