Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Bi sigara içeyim dedim onada maydonoz oldular..
Hayır bu saatte misafirlik mi olur lan !?!
Suç bende yat uyu, açma kapıyı falan ne işin var bu saatte ayakta.

Yarın uzuun bi gün bekliyor beni günlük, ütüyü sen yap ben toz alırım olur mu ?

Olur olur..

Hadi iyi geceler cümleten.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük uyumamalıyım lan
sabah erken kalkıcam o yüzden gece erken yatmalıyım o yüzden de şimdi uyumamalıyım ancak uykusuzluktan başım ağrıyor oaa.
bi de friends'in 7. sezonuna başladım chandler nolmuş öyle süzülmüş piç kurusu bişey olmuş demek ki kilo lazımmış biraz da günlük ben de alıcam umarım. bi de birazdan dışarı çıkmam lazım, berberime de uğrayıp saçlarıma şık ve briliyınt bir görünüm kazandırıcam. loreyal çünkü ben buna değerim. hoşçakal.
Sosyal ağlarda paylaş

selam gunluk
hometown olaylarina girdim, dayanamadim ankaranin stresine ve sikiciligina, atladim geldim
2 gundur bursadayim, hava da sansima super gidiyo resmen yazdan kalma gunler yasiyorum burda.
internetim yoktu onu da dun gece hallettim, artik daha bi tadindan yenmez oldu.
guzel haberler
1) butun derslerimden gecmisim, nasil olduguna inanamadiğim sekilde butun derslerimden gectim, pde dahil. burslarim guvende, islem tamam.
2)annemle alisverise cikicaz, derslerimden gecmem onu da cok mutlu etti "ne istiyosun benden" dedi, utandim =) istemiom bişi desem de sanirim bu haftasonu bi yemege cikicaz anne kiz
baslangici kotu sonu guzel biten haberler:
1)20lik disimi cektirdim, düşen dolgumu yaptirdim.
2 gundur disci kapilarinda sürünüyorum sevgili gunluk, dun sabah dolgumun dustugunu farkettim ve apar topar disciye gittim, aa bu 20liklerden cekilmesi lazim dedi doktor dolguyu yaptiktan sonra. bu sabaha randevu verdi. dun butun gun boyunca sevgili arkadaslarim 20lik cektirmenin zulumlerinden bahsettiler, butun gece kabus gordum. sabah da korka korka gittim. işlem iğne ve cekim dahil 5 dk surdu, normal bi diş cektirmekten hiç bi farki olmadi benim icin, bittigini anlayamadim bile, suan aci hissetmiyorum hala uyusuk ama, ne bi dis kirilmasi, ne yarmak ne dikiş ne baska bişe, cok temiz bi şekilde 20ligimden kurtuldum gunluk yey.

simdilik olaylar bu kadar, gorusuruz gunlukcum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hala hastayım günlük ya geçmiyor bu illet. Babam olm allah büyük dert vermesin dediğinde baba ne büyük derdi yaaaaaaaaa derdim. Aha buldu işte beni.

Yatmam lazım uyumam lazım dinlenmem lazım millet 16-17 saat uyuyormuş ama vakit yok iş çok iş desen yaptığımdan bişi anlamıyorum konsantre olamıyorum brain fog yaşıyorum. Spor yapmayı özledim o bile yasak yaaaaaa. Zaten hal'de yok süreki yatasım geliyor

Of günlük ya kimse de anlamıyor halimden anlatmayınca tabi doğal olarak. Nasıl geçecek bu günler. Söz iyileştiğimde bambaşka yaşıycam bu hayatı.

Of iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben galiba aşık olucan ya :D

bugün tüm gün beraber gezdik bakırköy sahilinde gitar çaldı bana :D duman çaldı :D sonra benimle çok iyi vakit geçirdigini söyledi hiç bu kadar heycanlandımı hatırlamıyorum ::o ama bazı konularda biraz hızlı oldugunu düşünüyorum 8-) sesini duydugum zaman içm bi hoş oluyo :S hiç bi zaman yanından ayrılmak istemiyorum sesi güven veriyo bana çok tatlı yah 8-) ama yeni bi ilişkiye hazır deglm sanırım serkanın yaptıgını şimdi burağın yapmicanı nrdn bilicem o eski çalkantısız hayatımı özledim ruhum köşeye sıkıştı resmen :S kafam biraz fazla krşk galiba ya neyse hayatm iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

bugün herşey akşama kadar güzeldi taki sinir bozucu bir mesaj gelene kadar. ondan sonra bütün terslikler devam etti. çok sıkılıyorum. aklımdan çıkmıyo bi türlü canımı sıkıyor. böyle tekrar küçüklüğüme dönmek istiyorum. küçükken ne güzeldi ya. okula gidip gelioduk ne dert ne tasa uff yaaa...

neyse bugünüde bitirdik sayılır yatim uyuyim bari de belki bişeyleri unuturum...

iyi geceler...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...