Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

eheh günlük sarhoslar tatlı olabiliyormus bunu gördüm bu gece.
ne bilim ben bam die kafasının guzel olacagını.içiorduk bi baktııım hoop ayrı bi dunyaya gecmiş.nasıl tatlı oldu ama,kakara kikiri.yatagı gorur gormez uyudu.yarın da sınavı varmış garibin.şifrelerini de hatırlamıor bakamıorz sınavı kaçta.off insallah 9 da deildir.kalır yoksa ya bu kesin...off sabah uyandıgında da gene böyle tatlı olsun gunluk herşey
Sosyal ağlarda paylaş

selamın aleyküm günlük kardeş. Şimdi sabahın erken saatlerinde geldiğim iş yerindeyim. bıraksalar balıkların arasında uyuyacam walla. dün biraz forumda takılayım dedim ama alışık olmadığımdan biraz uykusuz kaldım. iyi de geçti aslında sevdim bu forumu. sanırım beni de kabul edecekler aralarına. neyse patron gelmeden kapatayım ben gnlük. hade eyvallah
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın !

Açım aç, bu saatte kahvaltı niyetine ne yenir ?

Evi bok götürüyor, kim uğraşcak temizlemekle ?..

Müziği kıs, komşular sorunlu.

İçme, yeter.

Soğuk, üstüne bişiler giyin artık.

Koku, banyo yap artık.

Benzin al, yolda kalacaksın valla..

Kalabalık, pardon ama sen kimsin ya ?!?
Sosyal ağlarda paylaş

partial differential equations!
siradaki finalimiz bu gunluk.
1. vizemin cok kotu olmasi ve 2.vizede de bos kagit verip artistlik yapmamdan oturu, kalmamak icin cildirasiya mucadele vermem gereken bi haftasonu beni bekliyor.
peki bu haftasonunda başka neler var?
doom gunum var gunluk, doom gunumde PDE calismaktan daha eglenceli ne olabilir ki!
doom gunume yapayalniz ve bissürü salak denklemle giricem işte of =(
ev arkadasim 12ye yalniz girme gel bu gece goldena gidelim, içelim dart atalim dedi lakin hiç hevesim yok sanırım.
wow accountumu mu actirsam yoksa =/

gunluk doom gununun yalnizligi tribine girdim, cek cikar beni burdan =( zaten aştiden nefret ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, tuğba'nın doğumgünü kardeşimin doğumgününden bir gün sonra olduğu için kötü geçmesi olanaksız.
kendine çeki düzen versin, haddini bilsin.

kardeşim de baya çocuk oldu lan günlük, bi de konuşmayı öğrense.
şimdi burun direği kırmacalı sarımsaklı bişeyler pişiriyolar, az sonra misafirler gelicek, ben süsleniym.
Sosyal ağlarda paylaş

gunaydin gunnuk gunaydin
1 yas daha yaslandim ve sana 22 yasinda hafiza sorunlari olan biri -balik, kuş, kuzu cesitli sifatlarla cagiriyolar beni-merhaba diyorum.
ciceklerle uyandim sabah, cok mutlu oldum =) cok guzel bişeymiş insanin doom gununde cicek almasi, ehu teskur ediyorum.
bugun ders de caliscak olsam "kendime bi dus aldirip, kuaforle odullendirme" (afsdf) bayildim, simdi hemen bişeler atistirip dusa giricem.
annem numara mi yapiyo unuttu mu cozemedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...