Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ovun suks.makinadan alıcam ben bu gidisli seneye.

bugun gene okula gitmedim niye gitmedim bilmiorm az kırgın gibiyim.matlab dersinde msn e giren arkadaslarıma imza da attırdım. actım pink martini guiro calıoyorum.pınar arık dellendi.ders programını istiorm sen ne sorumsuz bisi oldun dedi.yarın ultrasona gidicems.bobrek gg mi deil mi diye.si yuuu
Sosyal ağlarda paylaş

günlük gözüm doydu nan. çikolatanın folyoyu en kıyısından yırtmışım kenarından da çikolata gözüküyo. öyle bırakmışım masaya. birazdan koşmaya çıkıcam yolda ölmeyim diye 1 sütun yemeyi planlamıştım. bakıyorum yırtık yerden çikolatanın kenarı gözüküyo böyle pütürlü pürüzlü..."aa koparmış yemişim ki ben ^_^" diyip mutlu oluyorum. 5 dakika sonra bir daha bakıyorum yine aa yemişim ben ya diyip mutlu oluyorum. meğerse yememişim günlük gözüm doymuş ^^ kenarı üretimden püsürlüymüş ^^. kıssadan hisse günlük gözün doysun dedikleri iyi bişeymiş meğersem ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

insan yetiştirmenin de günü mü olur benajmin?

her neyse her şubatın 3.çarşambasının bizi okulumuza işimize getirip götüren, trafiğin arttığı bu yıllarda ömrümüzün büyük bir kısmını beraber geçirdiğimiz şöförlere hediye edilmesi dileğiyle.. onlar ki sabır insanları, onlar ki en yüce duygunun temsilcileri, onlar ki fren balatası, debriyaj ayarı, onlar ki yağışlı havaların buğulu camları, hüzünlü korna sesleri, acı dolu fren çığlıkları, dur kalk ustaları... onlar şöförler.. şöförlerimiz! bizim şöförlerimiz..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük fasulyeden sınavı da hayırlısıyla atlattım. notlar açıklandıkça ben neymişim be hacıoğlu diyorum. TÜTÜTÜ MAŞŞALLAH.
yeni geldim sayılır eve, sinemaya gittik gençlerle. merdivenleri cicianla birlikte çıktık. ben onun beyaz patilerini ısırırım laan. yarın da dans STYLE. noooooooo no es amoooooo lo key tu senteeeees se lam obsesyooooooon salladım evet.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan printer teknolojisinin hâlâ hans gutenberg zamanından bir darı tanesi kadar uzaklaşabilmiş olması göz yaşartıcı bak.. bulmuş güzel bi kitabı "Handbook of Mathematics for Engineers and Scientists" negzel. çıktısını alayım desen evden alamazsın! printer ölür, kartuş biter vs. zaten kartuş da nasıl bir kelimeyse.. neyse işte, her teknolojik alet alıp başını gitmişkene bu printer hâlâ yerinde sayan, çabuk tükenen ve gündelik amaçlarımıza hizmet etmeyen bir nanedir. bu konuya yetkililerin dikkatini çeker, gereğinin yapılmasını arz ederim

arz ederim!?

http://www.youtube.com/watch?v=7eNRa3lOhus&feature=related

hakikaten rahatça bi haftada +1000sf yazı alabileceğimiz bi teknolojiye ihtiyaç varmış. ben bu saatte çıktı alacak özalitçiyi nereden bulayım da kağıda dökeyim tüm kitabı.. di mi?

arz ederim
Sosyal ağlarda paylaş

zor bir gundu,daha dogrusu zor bi haftanın icindeyim,bu zor haftaya girmeden once de zor bi donem geciriyorum diye sayıklayıp duruyordum kendime,ilk once bi kendime karşı durust olmamı saglamalıyım,herseyin yoluna girmesi icin her gece yatmadan yatakda kendi kendime telkinlerde bulunuyorum fakat butun zorluklara ragmen hayat gercekten guzel ve yasamaya deger
Sosyal ağlarda paylaş

gece 4'e kadar liverpool'daki flört ettiğim kara kızım ile konuştum. hafta sonuda görüşücez çok mutluyum. 9 civarları kalktım odama bir adam geldi elinde makineyle fişleri kontrol edecekmiş et bakalım dedim röpdeşambırımı giyip gözleirmin çapağıyla ne yaptığını izlemeye çalıştım. şu anda 14.45 ve günümün yarılarındayım. akşama doru neler olur bilmem ama karnım çok aç. işte öyle günlüğüm.
Sosyal ağlarda paylaş

change we need..

yes we can..

barrack obama'nın seçim sloganıydı hatırlarsınız. lakin change dediğin öle kolay doldurulan bişi değil. ben her aya "dur lan bak değişecem!" diye başlar ama tembellik eder, sallar değişmeden devam ederim.

değişmedim geliştim!

yırtmak için diyebilirim böyle ama ne bileyim işte, olmuyor.. zaten yaş da başını alıyor hafiften. bundan sonra değişim biraz daha zor olur sanırım..

obama dedim de aklıma bu sloganı kullanmış biri daha geldi;
taiwan seçimlerinde çin yanlısı olduğunu hatırladığım arkadaş ile taiwan'lı arkadaş (sırası ile KMT partisi ve DPP partisi) seçimlerde karşı karşıya gelirler. KMT'nin reklamı bayağı bi ses getirmişti bahar-yaz aylarında [ki ben bile duymuştum bu değişim sloganlarını] neyse az önce buluverdim bu reklamları -aramasam da, karşıma çıktılar..
http://www.youtube.com/watch?v=JL0xFzilvE4

ne gaz! ne birlik beraberlik duygusu içeriyor! ne yüce!

ama içi kof sanırım.. gerçi taiwanlı biri ile "noolacak bu taiwan'ın hali? KMT'yi naapak hacı?" diye rakı muhabbeti yapmışlığım yok aslında. yorum getiremeyeceğim sanırım.. hmmppff =(

neyse efenim, gaz bi şekilde bilgisayardan kalkıp yemeğimi yiyeyim de gidip çalışayım yemek sonrası rehaveti bastırmadan..

DIM DIRI DIM DIRI DURUDUTDUTDUT...!! <-gaz müzik

ya da salla yaw, erken yatarım.. erken kalkıp bakarım..

evet
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
bugünlerde tek aktivitem wow oldu lan, no-lifer'ın sözlük karşılığı gibiyim. azaltıcaktım filan bi de sözde eahu. ama questler filan çok güzel napiym. level 80 death knight yaptım bıraktım paladini kasıyorum şimdi 77 oldu o da.
işte öyle wow filan yani.
vizem fena değildi.
şimdi kahvaltı ediym. televizyon izliyim. sonra bi duş alırım. sonra da uyurum heralde. çünkü serverlar haftalık bakımda. hayatımı yaşamam için yalnızca 6 saatim var kahretsin FFS GOGOGO
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük.
senden tiksiniyorum. çok yavshaksın. ne zaman düzenli olarak sana bişiler yazmaya başlasam hemen kendini annemin yakınlarında biyere bırakıyorsun. sonra annem okuyup benle bi ton dalga geçiyor. senin gibi sır tutamayan adi şerefsiz günlüğün ben içine tüküreyim afedersin. o yüzden seni yırtıp attım çöpe bundan tam 7 sene önce. aha buda sana burdan itirafım olsun nası okuycaksan artık..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...