Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ütop reloaded oldu bu akşam resmen.

bana iyi geliyor inandığım şeyleri bir şekilde elle tutulur halde görmek. bana iyi geliyor sahne, izlerken dahi. sahneye ayrı aşığım, takım olduğunu her şeye rağmen taa içinde hissetmeye ayrı. inandığım gibi yaşayabiliyor oluşumu seviyorum, bu gücü bana veren her şeyi de seviyorum.

şimdi son 4 ay içinde düşüp kırılan kopan parçalanan geç kalan zamansızlıktan ertelenen koşullar uygun olmadığından vazgeçilen ne varsa geriye alma zamanı. bana bu lazımmış aeuhau.

Sacco&Vanzetti de huzur içinde uyusun ayrıca. Ete kemiğe büründüler bu akşam sahnede, küçükken de canıma okumuştu bu hikaye, büyüdüm anladım. zaten her şey öyle olmuyor mu. küçüklükten fikir edinip büyüyünce aydınlanıveriyoruz. garip yaratıklar olmakla beraber kendimizi bulursak çok yararlıyız da ayrıca.

neyse. sonuç olarak ileriye bakabilme özelliğimi geri kazandım.

fon müziğimiz hooverphonic - the world is mine o/

cause the world iiis mineee -o_
I won't stop thiis timeee _o-
cause the world is mine ~o~
and I'm feeling soooo diiiiiviiinee o/
Sosyal ağlarda paylaş

termodinamik yalan oldu ehue, çalışmaya ne motivasyonum var ne de ilgim ehe. çok bunaldım ya. yarın çalışırız artık. canım sıkıldı şimdi de. büyük bi kısmını sileceğim facebook albümü filan oluşturuyorum çok fantastik ve vakit harcatıyor, eski fotoğraflara filan bakıyorum, "kısa saç =/" demek istiyorum, lise yıllarıma selam ediyorum filan eheheu. öyle eğleniyorum kendi çapımda işte. sen napiyosun günlükcan?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...