Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

pogodi said:
sevdiceğim günlük. bugün 11de uyandım. çişimi yaptım yüzümü falan yıkadım. sonra hazırlanmaya başladım. giycek bişey bulamadım, abimin tişörtünü giydim. kotumu giydim uzun hırkamı giydim. saçımı ördüm böyle hafif dağınık görünümü vererekten. yanıma yurtta giymek için pijama aldım. 12:00de abimi uyandırmaya gittim. önce bana bilgisayar bakıcaktık sonra ben okula geçicektim buydu planımız. uyanmadı abim çok geç yatmış. ben de daha erken diye msne falan gireyim dedim. abim geldi 10dk içinde hazırlanıyorum çıkıyoruz dedi. e insan kardeşini kıramıo tabi ehe. çıktık işte profiloya gittik. güvenlik sormadan kendi ellerimle teslim ettim biber gazımı. teknosaya gittik işte. göz ucuyla ps3e baktım doluydu maalesef. nba oynamayı teklif edicektim abime eheu. 3 tane beğendik laptop. annem birini seçip alıcak. sonra ayrıldık abimle ben okula geçtim. dersin başlamasına yarım saat vardı daha. yurda bi bakıyım dedim unuttuğum duş jeli duruyo mu diye. kapıdan girdiğim anda burnuma çarpan garip yurt kokusu (yemek ve oda parfümü kokusu karışımı) moralimi bozdu. direkt memurun odasına yönelip 2 günlük izin aldım. işte derslere falan girdim sonra 18:00de çıktım. dolmuşa bindim böyle çok kalabalık. iftar trafiği var santim santim gidioruz. 2 liseli kız bindi. bi durak sonra bi kadın bindi. kızlardan biri "asktr gizem annem bindi" dedi. kadın kızını farketti ve "gene mi okuldan kaçtın sen" dedi. ve.. *ŞRAK* elinin tersiyle bir koydu. bütün dolmuş O_O moduna geçti. öyle bi anıydı bu da. eve geldim sonra adana yedik. bikaç saat sonra da patlamış mısırla big bang çakızladım. öyle şimdi de sıkıldım ve yazıyorum malak gibi. büyük ihtimal ie hata vercek. muk bb.

bunun ustune kardesimi cok ozledigimi farkettim gunluk, kendimi kandiriyorum 5 aydir/
Sosyal ağlarda paylaş

günlük güneş bozuldu galiba lan, hava hala karanlık
sonbahar hesabı mı yoksa
vaaay..
bi ara uykudan başım ağrıyodu geçti günlük
ama uykum da kaçtı
yok lan dişlerimi fırçalamaya üşeniyom yoksa yatağa değmemle uyumam bir olur o haldeyim
bıkbık işte
dur yatıcam şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
hayatimin istisnasiz en efsane gecesini gecirdim sanirim.

once bi ev partisindeydik herifler feci hazirlanmislar, eve cagiran arkadasimin bi arkadasi profesyonel barmenmis falan filan. neyse bi yerden sonra icerde 100 kisi falan oldu biz disarida sigara iciyoruz elimizde de ickiler, polis geldi sfasfsd. biri iceri girdi digeri disarda beklio benim de 25 gun falan var 21'e, allahtan bizim kimliklere bakmadilar disardakilerin, icerde de sorun cikmadi partiyi kesemediler. bu sirada polis var yanimizda iste biz disarda hala sarhos muhabbeti yapiyoruz konu cinlilere (hatta genel olarak tum asyalilar cinli diye espri falan yaptik), hepsinin birbirine benzemesine ve cirkin olmalarina geldi. polise dedik sen de dinliyosun di mi bunlarin hepsini diye, adam dedi eet de ben koreli bi kizla cikiyorum =/ biz saygilar abi diyip iceri girdik.

sonra arkadasa telefon geldi undergrad partisi varmis yakin bi yerde. bunun detaylarini veremicem de, allah umarim herkese hayatinda bir ivy league undergrad partisi nasip eder. bu mubarek gecede boyle bir parti icin cok tesekkur ediyorum. bir de 150 kisilik bi ortamda herkes mi ex atar bu nasil bir olaydir yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...