Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

4 bardak çay içdim günlük sabah sabah karnımdaki açlığı bastırabilmek adına bir adımdı benimkisi. Boğazım açılmadı daha pazartesi ders kaydı felan var kolpa sistem yine çökcek biliyorum. ha bide bölüme geçdim 2 senelik hazırlıkdan sonra bölümde hukuk be günlük boru değilki bu bağlayıp yanağından su içesin. tehhhhh
Sosyal ağlarda paylaş

3günlük rahatlık..
tüm yaz kendi popomu kurtarmaya çlıştıktan ve bunu bi şekilde sağladıktan sonra sadece 3gün mola verebildik.. hayat bayağı kötü bi türk dizisi gibi gidiyor işte :[ kardeşimde yüksek tansiyon baş gösterdi birden.. tahliler devam ediyor, doktoru tahlilerden sonra bir daha bakıcak..

bazen dağıtılan kartlar hep kötü gelebiliyor. oynamaya devam etmek lazım yine de
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
yarın okul açılıyor.
8.40ta ders.
business law.
muadili öğretim
kurumlarındaki
kardeşlerimiz
hukuk derslerini
daha 1. sınıfta
alırkene
biz
neden 3. sınıfta
alıyoruz?
ha bi de şu
decision analysis
vardı ya,
aldım lan onu.
eheh.
pazartesi
4 saat ders.
salı günü 2 saat.
acaip işler bunlar
günlük.
bu arada yurtta
tek kişi
kalıcam gibi.
du bakalım lan.
hayırlısı artık.
yeni dönemde
sipor yapıcam.
kol bacak
kasmıycam,
takımdan ayrı
düz koşu şeklinde
devam edicem.
karar verdim,
acaip entel olucam,
kızları bu şekilde
etkilemeye çalışcam.
ibreyi bilkent
kızlarından
komünüs kızlara
çeviriyorum artık.

to do list
- telefona sabah alarmı kurulacak
- koşu için eşofman ya da şort, öle bişiler alınacak
- erasmus belgeleri toparlanacak, vize için eblek foto çektirilcek.
- deniz gezmiş parkası alınacak.
- en az 7 tane nazım hikmet veya can yücel şiiri ezberlenecek, güzel sanatların önünde tayyibe laf sokulacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sabahlamak kötü bir şey. insanlar zorunlu olmadıkça niye sabahlar? gündüzün suyu mu çıktı?

ışıkları kapattım. mumlar yetiyor şimdilik. fonda mercan dede. kafam başka yerlere gidiyor böyle olunca. hani zaten sıkılmışım, atmosfer de kopmama yardım ediyor ama iş elimden tutmuş bırakmıyor. nitekim iki arada bir derede duruyorum öyle. boş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda istediğim yerlerden burs bağlandı. Seviniyorum çünkü simdilik hiç kimseye bağlı kalmadan özgürüm şimdilik diyorum bi yamuk yapıpta bursu kesmeslerse eğer. Bunun dısında burnumdaki eti ve kemiği aldırmak için randevu aldık.Herşey iyi güzel de densiz bi arkadsım keşke burun kırma ameliyatlarını izletmeseydi diyorum simdi. O katır kutur sesler hala aklımdan gitmiyor =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...