Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

İstifamı vermeden önce izin kullanıp bayramla birleştiririm diye düşünmüştüm günlük. Bunlar izin vermiyor bana günlük. Ne biçim şirket bu günlük, böyle holding mi olur? İşkenceyi uzatacaklar, elimden bir kaza çıkacak. Ekim'e ulaşmalıyım günlük. O tam ikramiyeyi söke söke alacağım. Sabır veeer, sabııır. Yanımdaki hamile zebellah da gitcek iki ay sonra, dımdızlak ortada kalın emi.
Sosyal ağlarda paylaş

Uykum vaaaaaar!
Annemle hala konuşmuyoruz günlük negzel dimi :)
Galiba dün akşam eve gelmedi zaten. Akşam geldim yoktu, sabah kalktım yok. PFT.
Ben artık dönmek istiyorum günlük gerçekten çok sıkıldım burdan. Gidicem evime yerleşicem; herşeyden önce bilgisayarıma ve WAR'a kavuşucam. Kendi yemek alışkanlıklarıma dönebilicem artık. Hava hiçbir zaman sıcak olmayacak, mükemmel. O kapalı havada battaniyemi yemeğimi alıp oturup kitaplarımı okicam. Sonra über internetimle über bir arşiv yapıcam.
Of ağlicam şimdi yeter uçak bileti alıyorum ben günlük.

He bir de paintball var lan bugün. Çogzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

azuhauha..

kronik farnajit sahibi olarak (ısırmaz abisi uysaldır, aşılarını da yaptırdık hem) burundan tuzlu su çek, burnun açık kalsın, bol bol ılık sıvı al ve dinlen.. tavuk suyuna çorba en kral ilaçtır ve ketek adı verilen ilacı alma. karaciğerine zarar..

gibi gereksiz önermelerde bulunabilirim.

-çay.. iğrenç.. tek kelime ile iğrenç.. yazıktır. böle çayı satmayın çay diye.. nükleer atık olabilitesi bile var.
-ev.. iğrenç.. tek kelime ile çöplük.. yazıktır. böle evi dağıtmışım çöplük gibi.. toplayasım yok ama toplamam gerek bugün. en azından biraz daha vaktim var
-gitmek.. iğrenç.. tek kelime ile berbat.. yazıktır. böle güzwl bi günde habire gidip saçma angaryalarla vakit geçirmek..gidesim yok ama gitmem de gerek. uyuyasım var
Sosyal ağlarda paylaş

c# çalışmam lazım, çalışmadım.
2 parça çalışmam lazım, çalışmadım.
proposal yazmam lazım, yazmadım.
bi sunum hazırlamam lazım, yapmadım.
bu sorumluluklar dışında,
latince çalışmamı yapmam lazımdı, yapmadım.
kitap okumam lazımdı, yapmadım. hatta bu satır x2.

ve canım sıkılıyor. benden adam olur mu? bence olmaz.
senden olsun ama günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...