Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ne yorucu gün..

06'da çıkıp alahın unuttuğu topraklara gittim questimi tamamlayıp döndüüüüm veeeee..

daha kapıya gelmemişim, ayakkabılarımı çıkartıp koltuğa uzanmayı bırak.

telefon: abi sonuçları bi incelemeye gelebilir misin?

dedim hayır!! HAYIIIR HAYIR! ya da alt yazı ile vermemiz gerekirse Nononono NOOOOOOOOO!! NOOoooooo!!!

Girdim bi çay koyayım da kendime geleyim, zaten sabahın köründen açım. yok niyet etmiş olsa sevabını alıcam da niyetli de değilim işin kötü tarafı... telefon alarmı ya da alt yazı ile ALARIIM!! ALARRIIIIMM!! aman allahım alarıımm!! nedir efenim: to do list! bilmemneyi yazdınız mı? höbreyleri yoladınız mı? gubak da gubalak okudunuz mu? şipidi şip diba hesaplarını yaptınız mı?

kısaca aç,yorgun,uykusuz,huysuz,homurdanan,sinirlenen,bıkan bi dasaaa var elimizde.. ha güzel savaştık bugün de, hakkını verdik yani ehehe..

yiim, içiim, uyuum
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük adam oluyorum lan galiba vala bak sabah 08.30 da dershanede ilk derse girdim 13.30'da dershane bitti yumuldum yine kütüphaneye soru çözdüm gittim yapamadıklarımı hocalara falan sordum 16.10 kütüphaneden çıktım...dünde böle yaptım 16.40'ta falan çıktım kütüphaneden harbi aşıyorum bu işleri.

Onun haricinde gayet otum yani hiçbi atraksiyon yok senelerin atraksiyonuyla dolmuş olan ben artık bişi yapamıyorum!

Olsun zengin olunca dönüp gülücem bu yazdıklarıma.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,

üniversteli gece kampüste kalırsa köpeklerin maskarası oluyormuş, dün öğrendim. sen hangi cesaretle lan bi konağa gidim vapura binim düt düt yapayım dersin ? ne demeye öğlen öğlen yeni gördüğün birayı denemeye kalkışırsın ? gören de bu eleman gezmiş eskileri yadediyor sanıcak. sorumsuz herifin tekiyim ben. *parmaksallayansmile*

metroyu kaçırsam görürdüm ben düt dütü ya. iyi bari yetiştim yurt görevlileri de insafa geldi hemşeri çıktık da gece kalmama izin verdiler.

gündüz şen şakrak olan kampüs gece öcü göründü gözüme. ölü teksas kasabası mübarek.. bi kapalı saloonlardan wireles ile internete giren meraklıları fazla :P

şu iki günde kaç litre su tükettim vallahi bilmiyorum. külçe gibi yorgunum bi yazayım dedim. bayaa da yazmışım vay be.

physüx
Sosyal ağlarda paylaş

naber len günlük.öğlen 2 de dershanem vardı bi kalktım saat 1.30 apar topar giyindim çıktım derken dershaneye vardım.yeni hatunlar gelmiş.sırayla gelin dedim.konuştuk kaynaştık falan.sonra akşam oldu derken gece yine bi otelde hoop diye bi ses duydum sonra uyandım.sonra rüyamda rüya görüyomuşum bidaha uyandım.

FPSDFOPSD neyse bu kadar yeter.

antalya için yatma vakti.
Sosyal ağlarda paylaş

1) özledim seni günlük.

2) hastayım günlük. dış kulak iltihabı mı ney öle bişi olmuşum. denizden oluyomuş. ne illet bişeymiş geçmedi, sürekli olarak bi çınlama, bi ağrı sağ kulağımda. damla kullanıom, andübüyodik kullanıyom.

3) salı gecesi ankaraya gidiyorum günlük. gidiyorum mu desem dönüyorum mu. neyse işte çarşamba ordayım. perşembe ders seçimi. iktisat hocalarına yalvarsam bana ekonometri ya da game theory verirler mi? belki verirler. hadi bakalım nasip.

4) boşluktan sıkıldım günlük. hastalığın da etkisi midir nedir. hey allam. neyse okul açılınca heyecan gelir hayatıma. belki.

5) heyecan değil de uğraşacak bişeyler çıkar. yoksa heyecan dedin mi ne bilim insanın böle beklediği bi sınav sonucu olur, büyük bi olay olur, bi kızı sevip ayarlamaya kasar falan. yok ki bunlar. gerçi bi kız var lan. ama kankadan sevgili olur mu? olmaz. aferin. adam ol.

6) günlük şubatta viyanadayım lan. eheh. disko disko partizani.

7) öf lan kim uğraşcak o kadar vizeydi pasaporttu yazışmalardı falan. amaaan. pöf.

8) süt içtim lan. birazdan gelir uykum heralde.

9) kimseye güvenemiyorum günlük. afedersin iyi bok yiyorum.

10) bugün sıkıntıdan kpss sorularını çözdüm. manyakmıyım neyim.

11) wall of texte doğru gidiyo bakalım hayırlısı.

12) suların şahı erikli arkadaş. ben bunu bilir bunu söylerim.

13) debriyaj kaçırıyo lan. servise gidilcek.

14) bolu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...