Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

dün akşam 2 arkadaşıma oynatmış olduğum frp de ice ghoul ü öldürüp laneti bozmayı başardılar. bir başka oyunumda buada ölen 7 oyuncumuda geçip düşmanı 2 kişi bir paladin ve bir cleric olarak yok ettikleri içi kendilerini kutladım. harbiden iyi işti. Cücük kadar hp ile kurtardılar ama dişe diş kana kan mücadele oldu. +2 bastard sword ve +1 battle axe ile masterwork katanayı alınca mutlu oldular ama hakkettilerde yani.

Yarın devam edicek oyun bakalım efsane olabiliceklermi..
Sosyal ağlarda paylaş

başvurumuzu yaptık, yarın öbürsü gün ve sonraki gün yine full doluyum.. ki bundan nefret ettiğimi bir kere daha belirtmem lazım. sonrasında da koşturmaca prosedürü bitmiyor.. devam ediyor yani :[

ne yalan söyleyim kafamı kaldıramıyorum.. güya bu gece evrakları gözden geçirip, deneylerin yazılarını yazacaktım bi de konferans için destek bulacaktım ama bitmiş durumdayım :S iyisi mi yatayım daha fazla pert olmadan. evrakları yarın zebbeh bakarım.. ötekileri de başka bi zaman, ee işte artık ne zaman olursa.

öeh ve PUGH
Sosyal ağlarda paylaş

elveda rumeli süperdi gunluk. bu diziyi izlerken hep dusunuyorum, acaba hayat bana mustafa namik gibin mert yakisikli cesur bi adam nasip edicek mi? (ulan bursada kala kala iyice anne moduna girdim asgdf)
neyse,
sonra bi yandan elveda rumeliyi izlerken bi yandan BT yaptim.
sonra hunter oldu 49 ding!
bi de wowdaki cee macromu gorunce icim bi fena oldu /target x şeklinde.
boyle tam shade of akamadayiz, macromu koyucam, klasik sheeperim (lakin turtleım var) bink..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...