Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

'gökyüzü bazen ciğerime doluyor'

güzel yazmış o hava keşke biraz daha serin ve nemsiz olsa içime çekerken kastırmasa beni.hani kaçamak bir sigara içerken içime çektiğim nefes gibi güzel bir kır çiceği koklar gibi bugun arkadasımın öğretmen olarak atandıgını duydum hem de benim yaşımda.

dönüp ondan sonra kendime baktım elimde hiçbir şey yok baristalıkla,bilgisayar tamiriyle nereye kadar yaşayacagım diye sordum kendi kendime.sonra eve döndüm ve babamla olan günlük kavga ritüelimi gerçekleştirdim.öyle deme ama olmazsa olmaz kendini deşarj etmesi lazım evin direği o değil mi günlük. ya alıp başımı gidesim var hakkatten omuzlarım coktu bu ara dokunsan ağlayacak gibiyim.böyle giderse en olmadı ilaçlara dönüş yapıcam ikinci bi hayal dünyası farz olmaya başladı çünkü.

böyle işte gökyüzü bazen ciğerime doluyor ve evet eksik birşeyler var hayatımda..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne zormuş. annemin yanına yattım, onunla uyyim bu gece dedim. 11 sene öncesi geldi aklıma. yine ben solda o sağda. çoğu zaman beraber uyurduk. onunla aynı anda nefes alıp vermeye çalışırdım falan. uykuya dalardım sonra. sarılayım dedim içim acıdı, bi yumru oluştu boğazımda. dayanamadım kalktım. en sevdiğinden ayrılmak zormuş, çok zormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaman sonra güveniyorsun,seviyorsun ve birşeylere başlamaya cesaret ediyorsun. Sonra bir hata yapıyorsun hemde hiç düşünmeden. O hatayı büyüttükçe büyütüyor alttan alamıyor. Çabalıyorsun affettirmek için,hatanı düzeltmek için. Ama karşındaki tepkisiz,kendi içinde kuruyor birşeyleri ve hata üzerine hata yapıyor.

Yine kazık yiyorsun,yine güvenin boşa çıkıyor. Sen gelde güven bundan sonra insanlara...
Sosyal ağlarda paylaş

buzmatkabı

doktorlara haber saldım da henüz derman bulabilen çıkmadı. bilemiyorum dün kapağını sert kapattığımda geçici bir hafıza kaybına mı uğradı, yoksa nedendir sebebi ama buzdolabım kendisini matkap sanıyor a dostlar! dolabın arka taraflarından bir yerlerden gelen yüce TIITITIRIRIRITIRIRITIIRITIRIITIIRı sesiyle inletiyor mutfağı. Korkutmayı denedim, aniden önüne atladım buzdolabının ve böö dedim, sert bir cisimle vurdum ama hafızası yerine gelmedi bir türlü.. Yok bozulması da dert değil, Tuncelili ünlü halk ozanı Şamil Kurufidan'ın da dediği gibi "Olur be Muharrem böyle şeyler.." diyip geçeceğim fakat içinde bi ton yiyecek malzemesi var. Çözülmelerini istemem. Bırak bozulmasını çözülmesi bile evin sel basmasına, dünyada su seviyesinin yükselmesine sebep olur.

Böyleyken böyle, servis gelene kadar buzmatkabımla tıkırdatırım biraz yiyecekleri..

For the power of ice
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük;

Annemle hala barışmadık. Ama bugün mutluyum. Kalkınca Londra'daki konserlere bir bakayım dedim. Çıkan liste GÜZEL:
Queen&Paul Rogers, Sigur Ros, Roisin Murphy, Jason Mraz, In Flames, Thievery Corporation, Porcupine Tree, Slayer+Trivium+Mastodon, Goldfrapp, Opeth, Nouvelle Vague, Pordigy.
Hepsine gidicem, hepsine gidicem(:D
Sonra da bütün paramı bunlara harcayıp evde oturur war oynarım hahahah. Neyse günlük ben sigara almaya gideyim.
Sosyal ağlarda paylaş

web tabanlı yapılandırma rölölöl

anlamıyorum! anlayamıyorum! teknoloji ile türkçe bir araya gelmiyor bi türlü. skype için port açıcam, web tabalı rölölö diye bişi! yahu bu ne?

yok kıçı kırık bi port açıcam, bi sürü yere bakıyorum doğru menü hangisi diye. adamlar işi yokuşa sürüyorlar.. şimdi adama sormadan firmware update yapıcam..

naplm..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...