Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bu göz doktorlarının damlattığı damlalar sayesinde kedi gibi oldu gözlerim.. dev gibi. korkuyorum kendimden! aynaya falan bakmıyorum öle bişi.

bi de çıkışta nedense "dur bi yürüyeyim" dedim.. demez olaydım bre çocuk! o gözlerle ışığa hassasiyetle nereye gidersin! hava bulutlu iken birkaç yüz metre ilerleyebilsem de güneş bulutlardan sıyrılıp yeniden ortaya çıktığında vampir gibi kaçışmaya başladım. bi taraftan bankaya uğrayacağım, "ekmek alıcam, yemeklik de alıcam yürüyeyim" diyorum. diğer "taraftan kaç olm kaç!" koşa kaça, kah kapalı kah yarı açık gözlerle işimi hallettim neyse ki. ama tek kelime ile salak gibi dolanıyordum etrafta. allahtan araba ile gitmemişim. dönerken bi ışık geldimi toslardım sanırım duvara.

normalde hep iki damla damlatırlardı. 4dört damla damlatanlara sitemim! bünye buna alışk değil arkadaşım! Iris kayboldu neredeyse diyorum! Zuzaylı oldum diyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
yüzbinbeşyüz yıl sonra paticiğe döndüm.
ilginç oldu.
eski postlarımı okuyup eğleniyorum.
bundan bi 3 yıl önceki halimi de sevdim :D
ayrıca sıkıldım şu dakika.
pf.
içip felsefe yapasım var.
lakin odamda kendi başımayım.
sanırım tüm bi gecemi internet başında geçiricem.
ama evet evet özledim böyle "nerd"sel faliyetleri.
neden her cümleden sonra bi satır atlıyorumki?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun benım için büyük bir gün yıllardır ugrastıgım lise sıralarından artık kurtuldum 1haftadır uyuyamıyordum bugunde sabah yatmama ragmen 10 gıbı kalktım ve sınav sonucunu ögrenınce liseyi bitirdigimi anladım birden şok oldum suan tek sorunum askerlik biran önce liseyi bitirdigime dair belgeyi alıp tecile gitmeliyim bugunde böle oldu günlük:)o
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar neden dürüst olamıyorlar ? Birşeye başlarken cesareti varken neden iş bitirmeye gelince aynı cesareti kendilerinde bulamıyorlar ? Kendi kendisine bu durumun arkadaşlık cizgisine falan mı çekiliceğini düşünüyor yoksa çok merak ediyorum. Başında kendisine böyle bir durumun zaten olmayacağını söylemiştim ama anlamamış galiba. Acaba şehir dışına okumaya gittikten sonra gayet yüzsüz bir şekilde telefonla arıyıp bu iş yürümüyor mu diyecek ? Sanmıyorum ki o kadar olsun yakıştırma meselesi insanın kendisine bu durumu. Ama bilmediği kısım o telefonu açtığında söyliyeceklerim...
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın Günlük;

Bugüne bayağı güzel başladım yüzüm gülüyor nedense. Uzun zamandır ilk defa doğru düzgün kahvaltı yaptım, içim dışım corn flakes olmuş meğersem. Schengen vizesi almak için öğrenci belgesi gerekiyormuş o yüzden okulu aradım, bana bir mail adresi verdiler buraya mail at dediler. Mail'i attım bir an önce yollarsanız çok iyi olur vize alıcam dedim. Kesin 1 ay sürecek yollamaları ben de o zaman Londra'da olacağım. Heryerde küçük bürokrasiler sinirimi bozuyor. Aaa bugün arkadaşıma gidecektim ben kahvaltıya. Neyse... Dün sabah 3e kadar telefonla konuştuk ya :D ahah iyi kulağım ağrımıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük !

Naber kerata.

Süper bi gün, her ne kadar gözümü açar açmaz gereksiz insanların gereksiz laflarıyla karşılaşmış olsamda, her ne kadar insanlar hem anlamayıp hem yargılayıp hem kendilerin senden üstün zannetsede, bugün süper bi gün !..

Güneş falan hep orda mıydı ya ? Gözlerimi kim kapatıyormuş benim !! Hangi kendini bilmez cesaret ediyormuş..

Heyoo ! =D

Bomba gibiyim, gözlerim gülüyor.

Hadi öpüldün ;)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan.
az önce eşyalarım gitti istanbula, 2 gün sonra da ben gidiyorum. bi hüzünlendim be. antalyadan sıkılmıştım iyice, kaç gündür istanbula gidiyim artık diyodum ama böyle son günlerde de insan bi fena oluyomuş. o diil de ev taşıma geyiği başlıycak şimdi de, temizlikti, elektriğiydi boyasıydı şuyuydu buyuydu poffff.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...