Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, bugün ne gördüm biliyo musun. 6 tane viking, kaçırmışlar bi kızı, kapatmışlar gemiye. allah kahretsin günlük, gülmekten midem çatladı lan. ahahahah. üstüne bir de bugün, çako gitti. gitti lan bildiğin. numiyle dövüştük biz de çimlerde yalınayak. cqcde aşmışım kendimi günlük, yüzüne gözüne acımadan vurdum. bir kaç güne dövdüm demezse şerefsizim. bu arada çako, antalyadan bir kızla konuşuyormuş msnden günlük. kız gelince sana vericem demiş. inanmamıştık biz de, kendisi bile inanmadı hatta. kız dün geldi günlük, 4 posta sevişmişler anasını satıyım. şahidi de var herifin. gerçi aldattı sevgilisini ama ben bunu aldatmak saymam günlük. masturbasyonun kadınlısı işte. ama dört posta nedir günlük, mahalle ağzı gidiyorum ama bu olay da böyle bişey işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hey allahım yazdığım moleküler modelleme programına grafik eleyim mis gibi program grafiksiz kalmasın dedimç bi haftada opengl öğrendim herşeyi halletim, mousela döndürme falan bile bitti nerdeyse ama bi kıçı kırık ışıklandırma olmadı delircem. saldırıcam opengle şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hayranlıktı vs.. di derken aşık oldum cumrtsi günü ofisine gittim biraz işle ilgili bişeyler gösterdi sonra sohbet ettik cumartesiden beri leyla leyla dolaşıyorum
sabahları hep sinirli uyanan ben mutlu uyanıyorum 2gündür çok uzun süre sonra ilk defa kendimi bu kadr iyi hissediyorum
daha önce yalnş insanları soktum hayatıma üzüldüm,hayal kırıklığına uğradım umarım bu benim için doğru insandır ve hayal kırıklığına uğramam yine

ama nolursa olsun günlük şuanda kendimi çok iyi hissediyorum, mutluyum yani
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk, mükemmel bi ruya gordum

annem eski erkek arkadasimi terkediyordu (neden ben degilde annem bilmiyorum asfd)
sonra, ben korayla beraber kanadadaydim, roller coastera bindik
rollercoasterdan asagi atladik ve suya düştük
suya girdigim anda etrafimi baloncuklar kapladi ve mor sirincik bi balik oldum
sonra yuzmeye basladim ve bloatla karsilastim

sonra onla konusmaya basladim ve bi anda korktu ve şişti

ben güldüm ve kactim ordan, sonra bi deniz atinin peşine takildim ve cok hizli yuzmeye calistim

ve sonra uyandim

ahah süperdi valla
uzun zamandir gordugum ruyalar arasinda en iyisiydi ^^

Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsun günlük bu kadar diyorum. önümüzdeki maçlara bakıcaz, ince eliycez , sık dokuycaz bundan sonra. sonra yine boş kalcaz gerçi değişen birşey olmayacak :D

şu son bır kadın daha var onlada cıkayım ondan sonra yaşıtlarımla takılcam, yada gay top olacam şerefsizim.

farkettimde çabuk küsüyorum herşeye. e napayım başak erkeği mükemmeliyetçi, hata yapınca çıldırıyor. annecim ne var benı 3 gün erken doğursann alla alla. tam gününde doğuruyorsun. 24 ağustos. yani 23 ünde dogsam aslan olacak. belki böyle deli manyak olmuycam .

herşeyi sorgularım ulan, herşeyi.

3 ay sonra okuyayım bu topiği ben bakalım ne değişcek.

hep büyük konuşuyorum ya, hep başıma geliyor sonra. psikiyatr a gidem yine bunuda söylüycem. uğursuz olduğuma ınanıyorum öyle paranoyalar yaptım falan. belki bu sefer doru dürüst ilaç verir.

off lan yıne atarlandım. neyse atar playlistimi açayımda düzelebilirim. sporada gidiyim, benchin altına gırdıgım gibi bütün stresımı orda atayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, saçların arasını ince ince yeşile boyadım, çok memnunum, özüme bir adım daha yaklaştım. ayrıca artık siyah yerine yeşil ve kahverengi tonlarında giysiler giymeye karar verdim ama giysilerimin buna uyum sağlaması biraz uzun sürecek gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...