Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

utopia said:
daaayt.

annemler geldi, ilk defa bugün denize girdim geçen 23 hazirandan beri. bodrum güzel ama gümbet saks. çok az vaktim var keşke laptop bana kalsa ak. izmiri özledim. oktarım asayiş berkemal bugün iyiyim.

bodrumdan notlar.

hepinizi seviyorum cicim. öbüyom.

sizi seven,

utopia.

<3 kalbimizdesin selin.
@medket bok yi.

günlük günaydın! bir güne daha erken başladım. huzur doluyum.

bok
Sosyal ağlarda paylaş

naber günlük sınav sonuçları gelicek günlerdir uyuyamıyorum...kesin kötü gelicek ailem önemli deil önemli olan sensin diecekler ama biliorum yüzlerinden o hayalkırıklığını görücem...beni üzen kötü sınav sonuncu yada iyi biyere girememek deil herkesin yüzünde o hayalkırıklığını görmek ve gerçeğe rağmen bana yalan söylemelerini izlemek...napsam ki...
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz süper bi haber aldım günlük.. anlatılamayacak derecede mutluyum.. ismi lazım değil kendisi hiç lazım değil kişi sınavlardan kalmış.. eee allahın sopası yok diorum ve seneye görüşürüz diorm.. bi de şey vardı alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :D utanmasam kalkıp oynucam ya içim kıpır kıpır oldu(:D
derin bir oh çeker ve birasını açar
Sosyal ağlarda paylaş

lan bu gün çok kötü bişey yaptım. işte bunu yaptım.

sayfalarca yazarım. ispatlarım, delilleri yazarım. kitap yazarım. şiir yazmam ama. yazarım yani baya çok. hem de nicelik olarak değil, nitelik olarak yazarım. konuşurum. anlatırım. şarkı söylerim. bağırır çağırırım. ağlarım. gülerim. delice gülerim. yerlere yatarım. boğazım kuruyana kadar ağlarım. etrafımdakiler tekmelerim. frenziye girer dalarım. ayaklarım şişene kadar gezerim. ders çalışır, ortalama kasarım. güzel yemekler yerim. üstüne tatlı söylerim. günde 1 kahve içer, akşam 11 de yatar sabah 5 de kalkar spor yapar, gazetemi okur portakal suyumu içerim. sonra okula giderim. saçma sapan bir sürü şeyler yaparım.eğlenirim. kendime yakıştıramam. bir arkadaşıma sorarım. iyisin abi diyecek bi arkadaşıma. unuturum. iyiyim derim. iyi olurum. dediğim neyse o olurum. diyecek adam bulur. demiyecek adama yürü lan çekerim. mal gibi lamer gibi yaşarım. ambalaj gibi yaşarım içinde çin malı olan. çine nepale gider, içimi keşfeder, şaşırırım. istemeyerek şaşırırım. parise gider eyfel kulesinin karşısında kazık bir cafeye gider ismini telafuz edemediğim kazık bir kahve içerim. bununla gurur duyar sağda solda anlatırım. internet aleminde prim yaparım. 500+ friendim olur. şekil yaparım. saç yaparım. vücud kasar, ortamlara akarım. yapmak istediğimi değil, yapılması gerekeni yaparım. mutlu olduğuma inandırılmayı beklerim. mutluluğu kovalıyorum diye kendimi kandırır, arayışın allahını yapar, boş boş işlerle uğraşır ve sağda solda bununla prim yapar mutlu olurum. bi kere geliyoruz dünyaya lan demem. belki gelmeyiz hacı der, risk almam. ot gibi yaşarım. herşey kurallar dahilinde yapar oyunun dışına çıkmamaya gayret gösteririm. eğer çıkarsam girmek için yavaşklığın dibine vururum. çevre kavramının dibine vurur, geyiğin allahını yaparım. sonra bi hafta görmediğim adam vefa gösterir, sevmediğimi saygısız ignore ederim. bununla gurur duyar zaten iyi değildi diye bi de bok atarım. unutur geçerim. unuttum lan zaten der "hehe önümüzdeki maçlara bakıcaz hacı" der, fabrikadan çıkan insan modelinin seri numarası a ile başlayan üretimi olduğumu kanıtlarım. bir sürü şarkı bilir, bunları bilmekle prim yaparım. bilmediklierimi, biliyomuş gibi yapar akşam evde yalnızken araştırır ezik gibi öğrenirim. bulunduğum ortamda en çok hangi müzik dinleniyosa onun en prim yapan örneklerini hatmeder, ertesi gün bu işlerden çok anlayan adam olurum. her türlü ortama girmem. bi tür ortama girer öteki tiplere bok atarım. sonra bok attığım gruplardan birine dahil olunca önceki grubuma da bok atarım, üniversite lan burası ne bekliyonki derim. facebook profilimi aplikasyon manyağı yapar, ekşide beğendiğim adamların isimlerini sağda solda överim onların karmasına ortak olurum. bilgisayar oynayanlara no-liferi diye söver, haftada bir aslında bulunduğum gruptan olmayan başka bi arkadaşlarla pes atmaya giderim. mesaj atmaktan 3 ayda bir telefon esktirim. her akşam şarja takarım. hatta iki hat alırım, dönüşümlü olarak her gün birinin şarjı bitti ayağına ortam insanın en klişe numarasını herkese yediririm. bitane dostum olur, onla ağlari, onla içerim. onla dertleşirim ama o bu lamerliğimi ona da anlatmam, duygusal insan sopasını beynine geçiririm adamın. ona anlatacak bi çocukluk hikayem kalmadıysa, ortamımdakilere anlatır, en çok gülenin mevkisini dosta geçiririm. ortamdaki bütün kızlara yazarım, iş atarım, eğlenirim. karşılık gelirse, sie çeker egomı tavana vurdurur ortamda prim yaparım. bara giderim, rep puan alırım. küçük açanlarla sevinir, büyük açanlarla üzülürüm. yapraklar nasıl da dökülüyor benim gibi derim. hahhahaha lan burhan çok komik derim. kendimi hugh grante benzetirim. clint eastwoodu överim. tool dinler metallicaya bok atarım.
neyse. örnekler daha da çoğaltılır. çoğaltırım yani. onda bir sorun yok. önemli olan şey anlaşılmıştır zaten burda. ben bunları yapmıyomuyum. bi kısmını yapmıştım önceden. en zararsız, en az lamer olabilecekleri yaptım. bazılarını yaparken için acıdı. bazen ne güzel hayatımı yaşıyorum dedim. ha bu arada. bu örnekler sadece bi tür insan için yazıldı. diğerleri için de yazarım da bunlar en yoğun bulunanı, en meramımı anlatıbileceğim örnekler ondan bunları yazdım. keşke imkan olsa da onları da yazsam.
yazmak sorun diil de bunları yapmak lazım. evet yapmak lazım delicesine hem de. ama bir senedir yapmıyorum. nedenine gerek yok. zaten bu mesajı da kime yazdığım belli. neden publice atıyosun lan o zaman derseniz hiç bişey diyemem, apışır kalırım.
dediğim gibi yapmak istediklerim de var içinde yapmaktan imtinayla kaçındıklarım da var ama 1 senedir hiç bişey yapmıyorum. yapamıyorum değil. yapmıyorum. kendim etrafıma bir duvar ördüm. bazı şeylere inandırdım kendi kendimi. suçlu olmadığımı kanıtladım kendime. inançlarımdan duvarlarımı ördüm etrafıma. sağlam olmadığı yerler vardı. çürük taşlardan, çürük argümanlardan yapılan yerler. hemen değiştirdim. değiştiremediklerimin yerine yine çürük ama en azından bi süre idare edecek taşlar doldurdum. bazen duvarlara saldırılar geldi. bertaraf etmeye çalışırken, önceden aldığım yaralar gibi onlarda da yara aldım. boş vakiti buldukça yaralarımı sardım. bazen içip duvarları kendim zorladım ama aklım başımdayken bana bişey olmaması için herşeyi yaptım. hala ayağa kalkacak durumda olmama izin vermeyen yaralarımı sarmak için o duvarların arasında kalmaya çok ihtiyacım var çünkü. hala da var. şuan aslında sınırı çoktan geçtim. geri dönüş yolunu bulurum umarım. ama duvarları sağlam tutmak için yapıyorum bunu da.ayakta kalabilmek için yapıyorum.

şimdi bu yazıyı ciddi ciddi okuyanlar olacak bazı konularla alakasız. onlar diyecek ki. ne diyona aq diyecek. ben olsam derim. yerden göğe kadar haklısınz da. bazen ben kendime de diyorum nabıyosun aq diye. ama insan sadece yapmak istediğini değil yapmak zorunda olduklarını da yapmalı bazen diyorum. açıkçası iyi bir yok olmadığını da biliyorum ama diğer yollardan gitmek benim için çok zahmetli ve darbeli olur.

bir şey söyle dedin bi sürü şey söyledim. hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...