Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük.çok saçma yaşıyorum ben ya.atraksiyon arıyodum ya atraksiyonun alası geldi hemde.herşey birbirine girdi bu sefer de napıcam bilmiyorum.ayrıca hiçbişeyide sallamıyorum artık.yeter yahu bunaldım.herşey olacağına varsın yeter ki durumun içinde başrol oyuncusu olarak ben bulunmayım.öyle.öptüm lan.
Sosyal ağlarda paylaş

öksürürken gebericem günlük bi haftadır ne bu ya geçmek bilmedi.
sabahtan beride patron dellendirdi yok şuraya mail at, yok şunun sitesindeki şu başlıkları güncelle sonra bitti diye mail at,yok basılacak gazetenin haberlerini sen hazırlicaksın,fuarların tarihlerini öğren,şurayı ara vs...
günlük artık sadece işim neyse onu yapabilicem muhasebeci,sekreter,ayakçı muamelesi görmicem, maaşı iyi, saatleri uygun düzgün bi iş istiyorum. bıktım artık acayip bunaldım günlük öyle böyle değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk, hersey cok karisik bu ara hayatımda
ailede artik guclu olmasi gereken kisi benim
ve malsef de kendimi hazir hissetmesem de bu işi yapmak zorundayim.
donercinin birinde işe basliyorum, of hiç kolay olmicak.

bi de kardesim sunnet oldu bugun.
boyle din olmaz olsun, bastan soyliyim,benim oglum boyle bi rezaletin parcasi olmicak.
omrum gitti kardesin cigliklarindan.
ulan cok fenaydi
ben kan gormeye dayanamam
awakei izlerken bile gozum kararmisti
ve kardesimin elini tutmak zorunda kaldim
olay boyunca basinda, gozlerine bakip kanlari gormemesini saglamaya calistim
kopek velet arada benden wow accountumu istedi
-AAAAAAAA ACIYOOOO
+tamam ablacim bitince wow oynıcaz beraber sana guitar hero oynaticam mangal yapcaz
-AAAA ACIYOO wow acc benim olsun mu?
+ -_-
Sosyal ağlarda paylaş

ya gunluk ne cok gelir oldum ben buralara,yalnızlıktan nen hep.hala bilet arıyorum ayrıca.dunya para bee.gidicek tum paralarım. hee bu arada evde aile olduk cok guzel nen.babalayı cok özlemişim,o dunya temizlik yaptıgım evi de annem begenmedi.bu evin hali ne boyle dedi ki orcinal halini gorse kalıcı hasara sebebiyet verecektim heralde.mucellayı da evde bırakmıslar.yem dayamıslar onune o da kesin hepsini yemiştir hayvan! off neyse yarın bileti alıcam kesin alıcam bak buraya yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlüük;

Hem iyi hem kötü haberlerim var bu akşam.
Önce kötüsünden başlicam:
2 gün boyunca Antalya'da malak gibi güneşin altına yatmam sonucunda şu an kırmızılığın sınırlarını zorluyorum, vücudumda sadece parmaklarımı oynatabiliyorum ve ateşim çıktı. :(
Kremlendim kuş gibi oturuyuorum yatakta kesin uyuyamicam baya kötü yani.

İyi haberler:
Stajım bitti!!Sabaha kadar oturup akşam kalkmaya devam edebilirim artık.
E dolayısıyla artık djlik olaylarına da başlayabilicem yavaş yavaş.
Babama dövmelerimden bahsettim gösterdim tabii ki de bişey diyemedi :D rahatça 3.yü yaptırabilirim.
Sevgilimi birazcık özledim, sanırım ilişkimiz iyiye gidiyo bu da güzel sayılır.

Neyse daha fazla hareket edemiyorum sonra tekrar yazarım, öpüldün günnük.
Sosyal ağlarda paylaş

ehah sevindim bari
yalniz dory dory olali boyle iskence cekmedi
cocuk her 5dk da bi duzenli "abla" ya da "anne" dedi, tuvaleti olmadigi halde 12 fake tuvalet alarmi verdirdi
sebepsiz kavga cikardi
kafama yastik atti
uzerine ozellikle su doktu
o 1 damla su icin ustunu değiştirttirdi ki normalde biz deriz değiş o kaçar

öldüm bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

2 sene ve 3 ay geçti yine başladığımız yerdeyiz. Hani rahatsız değilim de, zamanında böyle kalabilmesi için çok çabalamıştım, şimdi yetmiyor o neden anlamadım.

Ama olsun lan, belirsizlikten iyidir.

bapzi bapzi takılırız eskisi gibi, geyik filan yaparız nerden biliyim. birlikteyken birbirimizle uğraşmaktan doğru düzgün muhabbet edemiyorduk zaten.

iyi oldu, iyi.

de mi lan, iyi oldu?

bi cevap ver, hop. =
Sosyal ağlarda paylaş

meraba günlük,mutluyum bugün.
Bol bol uyudum,aç aç gezdim,bide 2 kilo vermişim onu farkettim.2 daha versem cillop olucak biliyo musun..Koşmaya başlıcam,sıkılaştırcam etlerimi her bişiy daha güzel olucak.
Madcat e özendim,rapid için modem aç kapa yapmaktan elim uyuştu.Bi de aynı odada değil modem,15 dkda bir gidip geliyorum diğer odaya.
Bi arkadaş acıdı da dos ekranından reboot yapmayı öğretti,ama 10 parttan sonra rebootuda yememeye başladı rapid,günlük.

Ayrıyetten dün ........-insert something offensive here- hoca,bana "gelecek sene görüşürüz" dedi.Görüşürüzmüş..Vizem 74 finale 46 vermiş grrr.Küçücük hatadan utanmadan 25 puanlık yerden 12 vermiş,isyan edince "sen puanla o zaman kağıtlarını,geçemezsin bu sene" dedi.Ekime kadar günlük.Hey allahım.Bak kızdım gene.Neyse bi sürü quizim,ödevlerim hedem hödöm var,devamsızlığım yok,ona bakar heralde,ne bileym bişi işte.Zaten erkek arkadaşıma da söyle ona üzülmesin geçer dersten demiş.Böyle dengesiz adam görmedim ben günlük manyak mıdır nedir?Bi de en sevdiğim dersti günlük yaa..Hocada kompleks var heralde.Neyse günlük yatayım ben en iyisi.Ha bu arada 2 ders bıraktım gene,ortalamam 2,1.Mutluyum,bi de o .....hoca en azından bi CC verse ortalamamı aşağıya çekmese ne hoş olur.hadi iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...