Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük ben yorgunum.
2 gündür festivaldeydim ölmediğime şükrediyorum şu anda. neden dersen ee antalya çok sıcak doğal olarak. sonra hopla zıpla eğlen coş derken sıcakta daha bi zor oluyo. neyse ki deniz gibi güzel bişey vardı da bunaldığımızda attık kendimizi serin sulara. bide 3 gündür eve girmiyorum çok değişik bişey olarak gördüm sanki. neysee öyle işte. gençler eğlensin demişler bizde kırmadık onları.

hee bi de herzamanki gibi ne kadar komik saçma olay varsa beni buldu gene. çekiyomuyum ne? (=
Sosyal ağlarda paylaş

günüüüm naper ouf bu sıcakta klimayı açıp osura osura uyumak gibisi yok,sabah bi boyun agrısı ile uyanıp biraz sağa sola küfredip arından napacagım belli olmadan birilerine tlf açıp biyerlere giderim herhalde, bu mcin 6lı hamburger şeysini merak ettim bide güzelmi acaba onu denemek lazım, gece böle sigaranın aniden bitip evde bi paket daha olmaması çok acı verici. çarşamba gelsede maçı izlesek günlük yatıyım bari senide çok ihmal ettim bu aralar bitanem ama napcan işte
öle hayat koşuşturması işte 4 bütümün 4ününe verdim bu dönem altan ders kalmadı inanılmazz mutlu oldum diyemem ama eh işte mutlu sayıldım çunku ilk dönemden 3tane vardı zaten,
dün rüyamda fatih terime beni takıma çagırdı lan ahadha günluk çok salaksın sen ya o kadar şey yazıyorum haklısın abi şöle yap abi demiyosun dinlemiyosun belkide beni tek tarflı bi yarar sağlıyorum biyolojide bişe diyolardı bunu mutailizmmi ne yoksa o 2 tarfında yarar sağladıgımıydı nese ya yat uyu artık pasd.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk cok mutluyum ya nen ben.hayır orta da fol e yumurta arındıracak bişi bile.sanki kalamıstan b,r tatlı huzur almıs gelmşim,boyle bir nese içimde anlamsız...ama iimiş ya özlemişim,içimdeki hipinin cırpınıslarımı ki bu? neyse bebeğim sorgulamıyorum,cok seviyorum seni mucaks!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, yaz okuluna 3 tane hardcore ders aldım. Resmen hayatımın hatası oldu derslere girdim hepsi paperlar researchler sunumlarla dolu. Yazın çekilcek iş değil hepsini bırakıp yerine daha kolay seçmeliler almam lazım. Ama bunu en kısa zamanda yapmam gerekiyor dersler başladı çünkü. Yarın japonca sınavım var hala düzgün çalışamadım. Ayrıca metallica saha içi biletleri de tükenmiş, kredi kartı ile alacaktım yattı o iş şimdi karaborsa olacak pahalanacak nakit gerekicek. Bunlar sıkıntılarım

bunun dışında yarın olsun japonca sınavım iyi geçsin arkadaşlarda güzel bir milli maç keyfi yaşiim tamamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...