Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük okulun sitesi aşırı yavaş açılıyor, sanırım notlar açıklanmış. numaramı şifremi girdim 5 dakikadır login olucak, aşırı tırsıyorum günlük. (edit: bi bok koyulmamış günlük)

bi de sabah 6'da yatmamam lazım artık, nasılsa 9'da 10'da bi gürültüye uyanıp bi daha uyuyamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük: 3 günlük güzel bir festival beni bekliyor. FAKAT kapıda bilet problemi yaşıcam bileti aldığım kartın sahibi annem olduğu için. Umarım bi şekilde ikna ederim adamları yoksa bir kez daha para baymak zorunda kalacam bilete :/ Ayrıca maç var onu da izlemek lazım tam da opethle çakışcak irenç bi durum. Uykusuz da da Fırat çıkmamış bu hafta ona da uyuz oldum. Bi de bütün eski kız arkadaşlarım son günlerde tekrar dadanmaya başladılar anlam veremedim.. Hayırlısı. amen.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kafam filan karışık şu son dönemlerde.herşeyden soğudum böyle çok anlamsız geliyo yaptıklarım insanların yaptıkları dedikleri.hiçbirşey hissedemiyorum.çok tuhaf belki ama duygusal tepkilerime bi haller oldu sanırım.bi süre devre dışı kaldılar gibi görünüyo.insanlardan biraz uzak dursam iyi olacak galiba.zira hareketlerimi yanlış anlayabilirler.uzun bi süre boyunca kuzende kalmayı planlıyorum internet filanda yok orda ne zaman böyle garip olsam sabahtan akşama film izleyerek düzeltiyorum kendimi gene öyle yapmayı planlıyorum bakalım nolcak.
şimdi dışarı çıkıcam zaten opeth konserine de gidemiyorum acayip içime oturmuş durumda.gidip dolaşıcam böyle biraz kendimi dinlicem bakalım bi yararı olacak mı:)
gittim günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

life suxxxx...

yup yine yeni ve kötü bir gün.. umalım da daha kötü olmasın. her şey sona erdiğinde yatağa düşmemiş olursam veya ne biliyim sıyırmamış olursam bitmeyen bir listesini yapmayı düşünüyorum.

ne berbat bi hayat..

yalnız eli stone güzel bi dizi, bi de project eden diye bi oyun vardı seneler önce. o da güzel idi, aslında bulsam da oynasam biraz. . . bak bu güzel olurdu..

life sux ama digital life rullaz!!

digital high five!
Sosyal ağlarda paylaş

Dunedain said:
Hayat herşeye rağmen devam ediyor günlük ya . İyi ki ayrılmışız valla hayatı kendime zehir ediyomuşum . Şimdi krallar gibi yaşıyorum yaşasın bekarlık yaşasın rock&roll .

Günlük böyle dedim ama gönül yeni maceralara yol açmak istiyor ya ulan gene kendimi yakıcam boku yiyicem diye kuruntu ederken hoşlandığım kızın facebookdaki status'u single'dan in a relationshipe döndü . O değilde diğer aday kızla pazartesi buluşucaz aslında ben seçimi kendi içimde yaptım günlük ama gel görki kaçan balık büyük olur misali içim içimi yiyo . Resmen canım yandı günlük . Üstelik bu buluşacağım kızla halen emin değilim , sicili çok iyi değil. in relation kız çok daha iyi niyetliydi günlük. Yani derin bişeyler yaşayabilirdim ondan kaçtım sanırım .

Şimdi pazartesi sadece fiziksel çekim olacak gibi hissediyorum . Da kendimi bok gibi hissediyorum ya iyi bir ilişki fırsatını kaçırmışım kayatımı çarçur ediyomuşum gibi. Birde günlük bu kariyer hedefleri ağır geçekleşiyor ya . Milli piyango bileti aldım çıkarsa harcamıyorum faize bırakıyorum günlük hayatımdan memnunum çünkü ama güvencem olsun istiyorum . Birde kendi yağınla kavrulmak ayrı bişey ya günlük .

Dün lazer oldum baya süper görüyorum şimdi keşke daha önce yaptırsaydım ama öçnceden gücüm yoktu bizimkilerde yardımcı olmadılar olmam için neyse her işte bi hayır vardır .İşlem yapan doktor prof ve 2000 üzeri operasyon yapmış ve hasarlı bişe olmamış bugüne kadar benim gözde direk iyileşti zaten . Aferin dedim adama. Birde bu akşam ki maçı alırız ya inşallah günlük .Çok istiyorum ama durum parlak görünmüyo bu adamlar çekler gibi değil saldırmasını biliyolar . Birde üstümde bir gerginlik var oyy oyy oyy .
Sosyal ağlarda paylaş

insan kendi doğum gününü unutur mu?

ayın kaçı olduğunu düşünmeyecek kadar yoğun olursa unutur.. uzuuun süredir buralarda olmayan bir arkadaşı istanbula gelip de "gel lam dışarı" dediğinde hatırlamaz mı? vallahi de billahi de hatırlamaz. kafadaki planda pzt'ye kadar tadilatı bitir, anneni doktor kontrolüne götür, yarın çizimleri yapacakmışız, pazar günü nakliyecileri ara ve tarihleri onaylat gibi bin ve 1 dert olduğunda hatırlamaz.. dahası dostu mesaj çekip "yaw herhangi bir şey alayım istemiyorum. işe yarar bişi olsun da ne olsun" içerikli mesaj attığında da hatırlamadım ve ne diyo ki bu! diye bi kaç saniye düşündükten sonra "yok valla bişiye ihtiyaç. can sağlığı ehehe" gibi salakça da bir mesaj atıverdim.. yok ki tarihten zamandan haberim..

neyse efenim, bugün doğum günüymüş benim için. 1400-1500 gibi telefon gelince öğrendim bende.

süpriz doğum günü dedikleri bu olsa gerek..

galiba...
Sosyal ağlarda paylaş

eveet. gidiyorum efenim. eylül sonuna kadar eyw.

bir haftadır "mehehe bodrum yeni insan yeni iş kafa toplamaca" filan diye avutuyorum, şimdi evimde son günüm oldu fsdd. finlandiyaya ön hazırlık için ne yapıyoruz, bodrumda staj sdf.

şu iki şey her bakıma dönüm noktalarım oldu be.

bütün duygusallığım üstümde, şimdi çok fena public duygu akışı olacak buraya hiç gerek yok asfg. internet bulamam orda muhtemelen, sabah 9 akşam 8 mesai var, nereye buluyorum net.

ben bu yazı böyle planlamamıştım ahah.

hadin görüşürüz. yolcuyum sabah yediye zaten. kthxbb :'[
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...