Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili gunluk;
geldim bursaya ve gunlerim yine "bursa"da nasilsa oyle gecmeye basladi. ankaradada da sikicilardi burda da ayni tempoda devam ediyorlar.
bi is dusunuyorum kendime, yuzme ogretmenligi olabilir(en cok bunu istiyorum evet), surucu kursuna gidebilirim, veya muhasebe falan filan.
ya plz artik kalksin su uzerimdeki bezginlik.
yapmadigim sey kalmadi ayh.
napsam gunluk?
-kendime hayirli uzun boylu renkli gozlu genis omuzlu uzun sacli bi kismet mi bulsam?
-html, php falan mi karistirsam?
-hepsi
-hicbiri

cok kafam karisik =/
Sosyal ağlarda paylaş

günlük be geldim izmire gavur şeysi gbi yanıo ortalık anaaammm alışmışım sanırım konyanın gece esintilerine nan ben konyada daa yorganla yatıodum burda çıplak yatsam olcak ya X(
günlük bi de fena içici oluorum ben buraya gelince geleli oldu 3 gün içmediğim gün yok ki burdan gidene kdr da devam edecek % 90 her sene aynı terane.. içince unutuomuyum tabiki hayır ama souk souk zevkli oluo be :D bi de dün deniz sezonunu açtım biraz yanmışım ama ossun onun zevki ayrı hee bi de kuzeni de evlendirdik güseldi düğün oynadık ettik fln dönüşte kuzen ehliyeti kaptırdı o kdr dedim o yoldan gtme arka yoldan gidelim die dinlemedi öküz. bi yalvarışı vardı yalnız memura görmen lazım abi işe gircem yapma etme :D komediydi anlayacağın..
günlük bi de annemler kötü ruh halimi bildiğinden ne istesem yapıolar güsel bi durum baya anne bunu istiom tmm kızım anne cnm sıkılıo hadi al arabayı gez biraz anne sıkıldım hadi gel çıkalım bi dondurma yiyelim dondurma kesmez anne bira içelim ara babamı gelirken bira alsın hatta onu da boşver balık rakı yapalım taak rakı balık yapılıo evde balkon keyfi fln ama bnm keyfim hala yerine gelmio vuralın da dediği gbi temiz bi sopa istiorm sanırım bn..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük kafam inanılmaz karışık;

Ben naptıımı bilmiyorum artık ya. İlk önce gerçekten hoşlandığımı düşündüm. Sonra dedim ki ben yine kaptırıcam heralde. İki gündür bakıyorum: yok aşık falan olduğum yok olamıyorum. Ve bunun muhabbeti geçiyo aramızda o da aşık diil o yüzden sanırsam. Artık öğrenmişim be günlük..bana yapılan muameleye göre :)

"İngiltere'ye gidince herşey biticek"
alıştım artık napiyim.

O kadar uzun süredir gözüme uyku girmiyo ki artık etrafa boş bakmaya başladım. Sevgilimle otururken muhabbet bile edemiyorum o derece. Bakıyorum sadece. Daha işimin ilk gününden 2 saat geç kaldım bugün böyle bişey var mı ya?

İşimi de beğenmedim. Yine maymun iştahlılık yapıyorum. Çıkıp GP'demi çalışsam diyorum acaba. Annem de bi kıl bu akşam ters bişey söylesem çemkiricek direk.

OF GÜNLÜK OF :(
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk dısarı cıkmaya okadar usendim ki herkes diyarda nargile icerken ben oturdum evde dota oynadım yani daha usengec olamam..nese yarın halı saha sorasında 5 gunluk kamp donemi baslıyo amerikalı koclar oduller falan..gunluk ne dersin defensive lineman odulunu alır mıyım? alamazsam harbi uzulurum utanc kaynagı olurum falan..nese gunluk ben oturayım film izleyeyim biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 1,30da işten çıkıcam bugün okuluma gidicem seçilimle buluşucam binişlerimizi alıcaz sonra onları giyip poz verirken kendimizden geçicez eve gidicem kepimi takıcam,binişimi giycem yine foto için poz verirken kendimeden geçicem öyle işte.
yarın akşamda eski çalıştığım yere gidicem samet beyimiz balayı için rezervasyon yaptırıcakmışta bakalım eski müdürüm bana nasıl davranıcak??
Sosyal ağlarda paylaş

fight the power!
baba ne iş anlamıyorum. bi umut var bi umut yok sonra yine umut var sonra yine yok.....

çakmaktaşlardaki bambam'ın BAM BAM BAM BAM diye yerden yere vurması gibi kader oradan oraya vuruyor beni şu sıralar.
umut var->yükseliyorum
umut yok->yere çakılıyorum
umut var->yükseliyorum
umut yok->yere çakılıyorum

BAM BAM BAM!!

her neyse efenim; gerek tıbbi, gerek adli, gerek manevi ve gerekse maddi binbir türlü ve cidden beni aşkın nice sorunla uğraşırken egoizmin tavanında gezen insanoğlunun ağır sorunlarıma "yok lam bişi olmaz" derken kendisinin "abii işte sonra epc ışığı yandı meğer kötü benzin almışım ondanmış. ömrümden ömür gitti çok korktum lan" gibi sorunlarını dert kisvesi altında dinletmeye çalışması da ayrı bir sorun. ve bu bahsettiğim kendilerinin sorun adlettiği saçmalıklar sıralamasında gerçek dünyada yaşanan sorunlara göre en ciddisi, sadece bunu söyleyim gerisini anlarsınız. ancak yaptıkları saçmalıklardan kötü olan dinler gibi yapmaları ve dinlemeden konu üzerine yorum getirme çabaları. elbette bu dinlemeden yapılan yorumlar normal bir zamanda bizleri gülmekten kırıp geçirebilir ve fakat hassas anında insanın tepesini attırıyor. artık bilemiyorum dinlemiyorlar mı yoksa dinlemek istemiyorlar mı ve eğer dinlemek istemiyorlarsa (ben olaylara girmek istemediğim belirtmeme rağmen) neden anlatmamı istiyorlar.. ayrıca adamların kanunlarla belirlenmiş, kuralları çizilmiş konularda dahi saçma sapan ahkamlar kesmesi çıldırtıyor belli bir noktadan sonra.diyorum "2574/44.madde de böyle diyor" , adam diyor "ben gider böyle derdim, sonra şunu yapardım asardım keserdim".. dediklerinde mevcut olan mantık şununla eş değer;
"büyük beyaz köpekbalığı ile yüzerken karşılaşırsam su altında konuşarak onu ikna ederim. yok ikna olmuyorsa döverim ve derisinden cüzdan yaparım. etini de satar, kazandığım parayı cüzdanıma koyarım"
kısaca sorunlarla baş etmek kendini aslan, kaplan sanan anaokulu yıllarını geçirememiş koca çocuklarla başetmekten daha az yorucu. bazılarını dövmek isteseniz bile bu sadece daha çok yorulmanıza sebep olacağından pas geçmek en doğrusu sanırım. açık olması için abartılı bir örnek vermek gerekirse;
-kanser olmuşum 3aylık ömürüm kalmış
gibi sert ve ürkütücü bir cümlede bile
+yok abi.. bişiii olmaz. kefir iç geçer
dedikten sonra
+dün akşam black'te bi çocukta bendeki giysiler var sandım. ödüm koptu pişti olduk diye..
diyen bir elemanı dövseniz bile adam olmayacaktır bu saatten sonra. dua ediniz allah arkadaşa cidden büyük bir dert vermesin. keza kaldıramaz zavallıcık. ne diyim artık!

bunun bir üst ve daha bir iğrenç versiyonu da falçatacılar. bu arkadaşlar yakınınız gibi davranır ve ince ince sizi keserler, doğrarlar. olayları yakından izlerler ve sanırım bundan zevk alanları bile var. benim gördüğüm en klasik sözleri "bu kadar kötü olay senin başına bu kadar kısa sürede geldiyse senin de yaptığın bir kötülük varmış ki o çıkmış" benzeri suçlayıcı ve yargılayıcı sözlerdir. hani çok derdiniz yokmuş gibi bir de onlar sıksın canınızı.. nah! kolaydı di mi? bu kan emici vampirleri -böyle davranmaktan hoşlanmasanız bile- "söyle lam ne yapmışım. senin gibi böle böle mi yaptım, yoksa senin yaptığın gibi şununla mı.." şeklinde bir liste ile hayatınızdan ve görüş alanınızdan uzaklaştırmaya çabalayabilirsiniz. ancak lanet olası bir sivrisinek gibi gene geri gelicek ve elbette vızıldayıp can sıkacak, konup bol bol kan emmek isteyecektir. ne diyim... afferin haysiyetsiz şey!

yaa böyleyken böyle.. hayat kalp gibi atıyor. bi yukarı, bir aşağı. bir sessiz, bir gümbürdüyor.. bu iniş ve çıkış esnasında ayakta kalmakla uğraştığınız kadar bir de ego manyakları ile uğraşıyorsunuz işte. sıkıcı ancak bi o kadar gerçek. emin olun yarın öbürsü gün zor durumda kaldığınızda üzerinizde akbabalar gibi uçuşmaya başlayacak hepsi.

ha unutmadan, sonuç? sonuç şu, sırf bu mallar yüzünden her çakılmadan sonra çok daha sinirli ve hırslı kalkıyorsunuz ayağa. uzakdoğu filmlerinde ağzı yüzü kanamış esas elemanın "şimdi başlıyom ulan" bakışı attıktan sonra kendi kanının tadına bakması anı bir nevi.. sonrası..

daaatırım lam burayııı!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...