Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük uykum var şimdi kim geçicek taa harbiyeye ya :(
bi de vapurla falan geçicekmişiz annem niye arabasını almıyosa.
hala ayılamadım zaten.
kahveyi de kestim yine uykum gelmiyo
bu arada çocuk dün bana gelip ciddi bişeyler istiyorum ama korkuyorum triplerine falan girdi günlük ya.. bakalım nolucak ikna etmek için bişeyler zırvaladım ama :P
neyse zaten büyük ihtimal ben kaptırırım kendimi her zamanki şesu şeklinde.
hadi öptüm günlük şincülük
Sosyal ağlarda paylaş

günlük okul hayatım artık bitti yauf. hergün işe gelicek olma düşüncesi bile kötüyken artık hergün çalışan bi birey olucam.
üstüne üstlük maaşını hala alamamış ve hafta sonuna kadarda alamicak olan 5 kuruşsuz,mutsuz,sinirli bi bireyim
ihtiyaçlar dağ gibi birikti günlük alıcam bi sürü şey var ama 5 kuruş yok.
nerdeyse 2.ayın maaşını alma günüm gelicek ben daha 1.ayı alamıyorum. nerden denk gelir hep bana cimri,parasız patronlar anlamıyorum ki. şansıma tüküreyim başka bişey demiyorum artık
Sosyal ağlarda paylaş

günlük finalim iyi geçti lan, hoca zaten projeyi 50 puan tutmuş, ama proje 3 ayrı parçadan oluşuyodu ve hepsinin de kendi ismi varmış, kağıdın üstüne yazın demiş hoca, arkadaşlar yapmıştı pek bilmiyodum isimlerini. neyse ki aklıma geldi sonradan, arkadaşın sohbet sırasında söylediklerinden filan eahue. gerisi de fena değildi işte, öyle bi moralim güzel oldu. bi de dokuz eylül'de bazı derslerin yaz okulu oluyomuş, yine kalıyorum 2 dersten filan 2. yarıyılda, onları verebilirsem süper olur yazın, onu da yarın araştırıcam

bi de günlük komik bi tesadüf oldu finale giderken
işte metrodan inmiştim merdivenleri çıkıyodum, aa bi baktım önümdeki kızla aynı ayakkabılarımız
ilk defa benden başka birinde görünce şaşırdım, merdiven bitince tıkladım omuzuna "daha önce başka kimsede görmemiştim" dedim ayaklarımı işaret edip, arkadaşı da vardı güldük 3 kişi eahu. sonra "ay fotoğraf çekelim" dediler, fakat o sırada pelerinimin rüzgarı bile ortamdan ayrılmıştı. tanrıms so kuul. ha gerçi aynı pabuçları giydiğimiz kız çok hoştu aslında, sonradan pişman olmadım değil öyle vın diye topukladığım için, ama sınavım vardı ona konsantre olmuştum orrayt mı :<
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmedi gitti lanet sınav.Bekle bekle nereye kadar?!Yaz,çiz,çöz,oku,dinle gün geçmiyor arkadaş!Bıktım valla bıktım.Tripten tribe sürükleniyorum.Olan ev ahalisine oluyor.Sınav bitince beni sıkı bir pataklarlar heralde asdsf=)Yok ya kıyamaz onlar bana.Oy canlarım benim ya.Pötür pötür nasıl oturuyorlar bahçede...Yirim!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük tam maç bitti, gool gool sesleri bitti yattım uyuycam, 11'de yatıp yatıp 6'da kalkıcaktım sözde finale çalışmak için, maç yüzünden 12 oldu, sonra tam sızdım sızıcam, nani nani bi sesler, çıktım balkona babam da çıkmıştı, aa itfaiye arabası bissürü. yan apartmanın 11. katında yangın çıkmış meğer. gittim yatayım dedim gene, ama deli gürültü vardı dışarda, ne zaman uyudum bilmiyorum, sadece 6'da uyanıp tekrar uyuduğumu biliyorum :< yalan oldu final günlük, çok feci
Sosyal ağlarda paylaş

günlük buhaftada da maaşımı vermesn bırakıyorum. evdekilerle tartıştım yol paramıda onlardan aldığımdan yapıck bişey yok.
gerçekten çok sıkıldım artık günlük çalışıyorum,işimi aksatmadan yapıyorum ama çabalarımın karşılığını bi türlü alamıyorum. turizmde de böyle oldu burdada.bu kadar da şanssız olunmaz ki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük;

Dün pazartesi çalışmaya başlicağım yere gittim. Baya güzeldi aslında. İnsanlar şirine benziyolardı eğlenceli bi ortam gibi duruyodu. Önce tercüme yaptırıcaklarmış bana sonra metin yazıcakmışım bigün grafikte bigün fotoğraf çekiminde durucakmışım falan folloş olucam anlaşılan :S Bi de bizimle çalışanlar 1-2 kilo almadan çıkamıyolar burdan dediler heh dedim sıçt..

Bugün sabah 8'de babam tarafından uyandırıldım. E haklı adam geldiğimden beri görüşmedim arar tabi sabahın köründe. İşin kötü tarafı bugün öğlen yemeğine gidelim dedik. Artık havalar uzun kollu giycek kadar serin diil mecburen tshirt gicem. TATAA olucak sonra babam dövmeyi görücek ondan sonra zaten yumruklarımız konuşuruz heralde :D

Kendimi haftalık burç zımbırtısı sallıyomuş gibi hissettim böyle para, aile, aşk diye paragraflara ayırdım ya ajdhagsd.. Neyse aşk meşk de iyi işte.. Cumartesi iki seçenekten herangi biri olursa daha mutlu olucam.

Öpüldün günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...