Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bu akşam sanki hiç ayrılmamışız gibi hissetmek istedim
en sevdiğin kot pantalonumla en sevdiğin lacivert tişörtümü giydim

güzel bir akşam yemeği hazırladım, beraber aldığımız mumları yaktım
şarap açtım, bir sana bir bana iki kadeh çıkardım

sevgilim ve dostum
babam, oğlum
arkadaşım, aşkım
her şeyimdin sen

çok zaman geçti gitti ikimizden
özür dilerim seni üzdüysem
sadece dinle hiçbir şey düşünmeden
şimdi bunlar geldi içimden

bu akşam seni çok özledim
bütün şarabı tek başıma içtim
kırgınlığım bile geçti kalmadı

bu akşam sanki hiç beni kırmamışsın gibi hissetmek istedim
en son tatilimizi düşündüm, ayrılmadan yirmi gün önce

dünyanın en güzel şehirlerinden birinde yürüdük kilometrelerce
iz bıraktık kaldırımlarda, otelde, caddelerde

sevgilim ve dostum
babam, oğlum
arkadaşım, aşkım
her şeyimdin sen

çok zaman geçti gitti ikimizden
özür dilerim seni üzdüysem
sadece dinle hiçbir şey düşünmeden

bu akşam seni çok özledim
bütün şarabı tek başıma içtim
kırgınlığım bile geçti kalmadı

bu akşam sanki hiç aldatmamışsın gibi hissetmek istedim
uyurken bile özlerdik birbirimizi delicesine

düşündüm durdum sordum anlamadım
beraber yaptığımız şeyleri andım
seni son kez özledim
ve bu şarkıyı yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük mümkünse bir ay kadar hastane ve postane ikilisinden uzak kalmalıyım.Tabii biraz babanemdende...Zira en son söylediği laflar beni benden aldı.
ben: Babane gel bu yaz kal benimle biraz.Hem gelmiyorsun epeydir.
Bab: Yok ya gelmem.Sıkılıyorum ben.
ben: Gezdiririm ben seni.
Bab: Olmaz.
Ben: Sen de bir acayipsin yani?!
Bab: Aa çok acayibim ben!

Nerden buluosun da söylüyorsun bunları kadın?! =)
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNLÜĞE DÖNEM RAPORU

İçindekiler
1. giriş
2. iş
3. para
4. sağlık
5. aşk
6. sonuç

Giriş
Sevgili günlük,
Bu raporda 2008 bahar dönemini iş, para, sağlık, aşk gibi temel astronomik tahmin konuları açısından inceleyeceğiz.

İş
İş dediğimiz okul zaten. bu dönem 6 tane ders aldım. güzelcene hallettim eheh. aferin bana.

Para
Bi para bolluğu oluştu bu dönem. nası oldu ben de anlamadım. biraz daha para bulsam ps3 alacam o derece eheh.

Sağlık
Nezle bile olmadım lan.

Aşk
Bunda feci çuvalladım. gerçi ne yaşadım ki çuvallayım lan. bişi yaşamadım. yaşayamadım. niye bilmiom. mallığımdan olabilir. gereksiz gururdan olabilir. korkuyorum lan. bildiin korkuyorum. son 2 yıldır ne yaşasam canım yandı. üzdüler lan beni. tırsıorum bi daa üzülmekten :emosmiley:

Sonuç
İşte,sağlıkta falan iidik, aşkta batırdık, overallda güzel bir dönem geçirdik. artık yaza hazırlıyoruz kendimizi, euro2008 var onu izlerim 1 ay. oh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ginaly'den özenip ben de günlüğe bir rapor veriyim dedim:D
Hatta bir bölüm copy-paste:) artık idare edin

İçindekiler
1. giriş
2. iş
3. para
4. sağlık
5. aşk
6. sonuç

Giriş
Sevgili günlük,
Bu raporda 2008 bahar dönemini iş, para, sağlık, aşk gibi temel astronomik tahmin konuları açısından inceleyeceğiz.

İş:
aynı şekilde benim için de okul oluyor.Başlarda kötü giden duruma dur dedim.Toparlandım denebilir.Benden 7 puan alır.

Para:
0'ın altını gördüğüm bölüm.Genellikle cüzdanım 50YTL'den fazlasını görmedi.Yuvarlandık gittik.Şu an 10 YTL var cüzdanımda bu da birşey:)
Not:İddaa'dan kazanılan 200YTL para bir gecede özenle çarçur edilmiştir mesuliyet kabul etmem:D
Benden aldığı puan 2

Sağlık:
Psikolojik sağlığımın bozulması dolayısıyla bedensel pek hastalık görmememe rağmen anxietyler yüzünden 5 puan veriyorum.

Aşk:
Söyleyecek birşey yok.Ne başladı ne bitti bildiğin 0.

Sonuç:Sonuç olarak aldığım ortalama puan 7+2+5+0=14
14/4=3.5 ...oha 3.5 ne lan ne oluyo bana...
Sosyal ağlarda paylaş

ben iyi bi adamım lan.. hep iyi biri oldum. karma, buddha, 3büyük din falan hepsinin tersine işlerim hep ters gitti. düz gittiği nadirdir. şansım hiç yaver gitmedi/gidemedi..

ümidim kalmadı artık yahu.. isyan edicem allah'a şirk koşmak olacak. işlerim ters gittiği gibi bi de gırtlağa kadar günaha giricem.

bilmiyorum ya.. patlama noktasına geldim artık, dayanacak halim kalmadı inan. olmuyor, olmuyor işte..

her şey yanlış gidiyor, her şey ters gidiyor. ben yapıyorum ama yapmayan bile beni geçiyor. sonuç belli olduğu halde savaşıyorum ve kaybediyorum..

al ulan bu da gol değil işte..

2sene boyunca her şey kabus gibi mi gider?
2sene boyunca her şey kabus gibi giderken bir adam bu kadar mı kasar, her şey yolunda gibi rol yapar?
bu kadar mı sonuçsuz kalır çabalar...

o kadar üzgünüm ki ağlıyamıyorum. zaten uzun zamandır ağlıyamam bile. o tıkanıklık, sıkışıklık ayrı bir şey.

yalnız savaşmaktan değil ama savaşmama rağmen kaybetmemden çok yoruldum. hep bir şeyler, bir engeller çıkmasından çok yoruldum artık.

yukarılara, yüce mecralara sormak istediğim tek bi soru var; yok "why does it always rain on me?" değil ya da "bıkmadınız mı benimle uğraşmaktan?" da değil.. sadece "eşitlik var mı?" olacak.. belki ben de gülerim bir gün.. belki benim de işlerim yolunda gider.. belki...

her şeyin bu kadar aksi, gri, boğucu ve bahtsız olmasından bıktım ben. isyan değil, ama bilmiyorum...

artık taşıyamıyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

*duran arabaya çarptım. evet yaptım bunu. güzelce parkettim. vitesi boşa aldım farları kapattım arabayı susturdum daaannnn diye ses geldi. el frenini çekmemişim. ilk defa oluyor. öndeki okul servisine çarptım. hemen geri çektim arabayı ama arabamın önünde bi yer kırıldı.ühü. içine kaçtı bildiğin tamponun üstü. uf ya. ühü. ilk kazam.

*okulum bitti. yaz okuluna da kaldım. bildiğin boş beleşim. 24hazirana kadar

*aşktan bişey ummayı bırakalı baya oluyor. hayal kurmamayı da öğrendim. sorun yok

*irem de hala aramadı. ilginç. sanki benim sevgilimin süprüzü hey allam arasana kız

*istanbul parkormanda 31mayıs günü yapılan şenliğimsi şeye bilet kazanmışım adamlar aradı eve yollıcaklarmış. bari 2kişilik olsun ehehe

edit:typo
Sosyal ağlarda paylaş

okul bitti sınavlar bitti.yaz okulu beni bekler. tarihten kalmazsam tek ders mis. bide dgs sınavı taa temmuzdaymış ama başlamam lazım artık okulda yok artık gündüz spor sonra 2-3 test çözerim.belli oldu program.
bide 600ytl lazım ama 1-2 ay önce tüm paramı harcadıydım:(
loto lazım loto
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nan, bugün benim doğum günüm. Kutlu olsun di mi? evet evet olsun :)

AKşama parti falan da var, dersanede de süpriz parti yaptılar güzeldi. Üstelik dersanede pati var bi tane. Razien olmasından şüpheleniyorum tabi niki artık değişti.ç Bunu okuyo da olabilir. Çok garip bi durum :D

Hadi günlük sağlıcakla kal..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...