Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Kokumdasın ki güç bela sürünüp bulduğum
Elinde kaybolup uzandığım ufuklara
Hoş senin de bir varoluş sebebin var
Yakından uzaktan alakam olsa mutluyum

Bir gülümseten benim
Bir daha daha söyler misin
Tek iyim sen kalmışsın aman ne mutluyum
Burnum omzunda

Uyandığım bu sabaha gözlerin bakmaz mı?
Beklenen gün geldi, açtı laleler beyaz.
Uzakları hayal eder, tuttuğu avucunda
Söz durdu, artık sen ve ben ve uçsuz zamanım...

bir yanımda sen bugün bu kez daha soğumasın
elimde var yanımdasın görünce bak yakın durur
elinde son kez olmayı düşündüğüm biraz anla
yanımdasın dokunduğum elimde bak ne kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
günlük dediğin sırlar dünyası, sır kapısı gibi bişey olur. herkesin görebildiği bi yere yazmak saçma olur.

ha ben sırlarımı yazmicam, ne yaptığımı yazıcam sadece derseniz o da saçma bi atraksiyon olur gayet.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!

ayrıca bu mesajı uplamanın vakti tekrar geldi galiba
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür uyuyamıyorum günlük. evin içinde zombi gibi geziniyorum. bugun ki 6. kahvemi içiyorum. sıkılıyorum, daralıyorum, aynaya geçip kendimle muhabbet ediyorum. ne oluyor bana günlük. hoşlandığın kızın biriyle beraber olduğunu duymak bu kadar mı koyar günlük ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
Saeros said:
günlük dediğin sırlar dünyası, sır kapısı gibi bişey olur. herkesin görebildiği bi yere yazmak saçma olur.

ha ben sırlarımı yazmicam, ne yaptığımı yazıcam sadece derseniz o da saçma bi atraksiyon olur gayet.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!

asdfdasfasd
şey gibi, "all area masters are son of a bitch" topicinde kimdi o biri şey yazmıştı, "thread'in gösterimde olduğu son beş dakka" gibi bişeydi, ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

yapılcaklar listesi:

araba yıkatılcak
o siyah topuklu ayakkabı alıncak
yüzmeye yazılıncak
ar-ge raporları temize çizilcek
hazırlıkta kalınıcak
meyve sebze alıncak
bu haftaki uykusuz alıncak
gömlek alıncak
o siyah topuklu ayabbakı kesin alıncak
yaz okulunun parası ödencek
istanbula gidilicek
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
Ardeth said:
Saeros said:

- FUCK!

asdfdasfasd
şey gibi, "all area masters are son of a bitch" topicinde kimdi o biri şey yazmıştı, "thread'in gösterimde olduğu son beş dakka" gibi bişeydi, ehueh.

direk crit bence fsfas.
Sosyal ağlarda paylaş

baramp babbamp bambamp babbararamp diyerek selam veriyorum sana..
düşün nası bi piskoloji içindeyim

günnük inşallah para konusunda bi sorun olmaz bu iş yerinde..olursa sıkıntı olur..olursa başka yere giderim.

bi hedefim var.o hedefe giderken zaman kaybetmek haksızlığa uğramak istemiyorum.hedefim gerçekleştiğinde ne olduğunu yazıcam buraya günnük.. sabret bikaç ay..belki daha fazla..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük öss ye geri sayım yapmaya başladık.çok eksiğim var ve ben ders çalışıp bi yandan stüdyo işlerine koşuşturmaktayım.iliğim kemiğim kurudu lan o derece.bunalıma girdim hatta mal hatun tribine girdim kendi kendime çemkirdim kapris yaptım filan.ders çalışmak lazım sonra tatil sonra huzur,sonra ver elini izmir..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...