Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

kuzeynden alıntılıyorum..
"İnsan son derece sıkıcı bir okul ve sıkıcı bir bölümde master yapmak zorunda kalınca kendini eğlendirmek için ilginç yollar bulmaya başlıyor.. Misal matematik dersinde kuzenle beraber resim tamamlamaca diye bir oyun uydurduk.. İlk önce o resmin küçük bir parçasını çiziyor, ben bir parça daha ekliyorum, devam ediyor böyle.. Sonra resimlerde "Devlet Tiyatroları" yazan bir billboard'a tekme atan, kafasında pervaneli şapka bulunan ve MC Hammer kıyafetli bir gencin sırtına çıkmış bir adam resmi çıktı mesela.. Daha sonra laboratuarda (doğru mu yazdım bu meymenetsiz kelimeyi) acaip cihazlardan birini en ilkel zaman makinesi olarak belirledik.. Ve bunun 6000 (yazıyla altıbin) hamster'dan gelen enerjiyle çalışıp zamanda sadece dört dakika geriye gidebildiğine dair bir teori geliştirdik.. Bir başka gün bulduğumuz eski bir tahtada "Başöğretmen Atatürk" temalı, ilk Latin alfabesine geçiş fotoğrafının demonstrasyonunu yaptık.. Bir kaç gün öncede derse girmeyip, kapı önünde "Gamer Army" konulu bir kısa film senaryosu yazdık.. Şimdi varın durumumuzu siz düşünün.."
sonra master neden bitmiyor... bitmez..

güldüm falan ne güzel.. o değil de ben mucizevi çevirebilme yeteneğime hayranım.. en sıkış işleri sağlam şekilde hallediyorum ve en olacak işleri mucizevi şekilde bir avuç boka çevirebiliyorum! genellikle ikincisini yapıyor olmam "işte şimdi boku yedim!" dememe sebep oluyor.. lam ben ne zaman toparlayacam bu işleri, bu kafayı!?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
Misal matematik dersinde kuzenle beraber resim tamamlamaca diye bir oyun uydurduk.. İlk önce o resmin küçük bir parçasını çiziyor, ben bir parça daha ekliyorum, devam ediyor böyle.. Sonra resimlerde "Devlet Tiyatroları" yazan bir billboard'a tekme atan, kafasında pervaneli şapka bulunan ve MC Hammer kıyafetli bir gencin sırtına çıkmış bir adam resmi çıktı mesela

bu arkadasa cok guldum be gunluk, demekki sikici derslerde boyle acayiplikler yapan tek biz degilmisiz =) bu oyunla ayni olmasada benzer bir oyun oynardik unide...dersin turizm mevzuati veya ileri yonetim teknikleri olmasi lazim. boyle igrenc, oluyu mezarindan kaldirip tekrar yatiracak sikicilikta bir dersti. arkadasim hasanla (hasan +1deki hasan degil ama) "drawing duel frenzy" adini verdigim bir oyun oynayarak dersin psikolojimize verecegi kalici zararlari azaltmaya calisirdik. her round basinda yarismacilardan biri resmi cizilecek objeyi belirler, sonra her iki yarismaci da onu gozlerinde canlandirarak kagida aktarirdi. amacin "en iyi cizen kazansin" oldugunu belirtmeme gerek yok sanirim =) neyse iste bizde boyle her derste siniftaki objeleri ya da kafadan salladigimiz biseyleri cizer dersi kaynatirdik. ama bi ara oyle kaptirmistik ki boyle degisik kategoriler bile eklemistik yarismaya. en guzel sanatsal cizim, en guzel perspektif, teknik cizim felan derken koca donemin tum derslerini kaynatmistik sevgili gunluk...tabii sonradan vize ve finaller araciligiyla ders bizi kaynatmisti orasi ayri...neyse nostalji oldum simdi sonra konusuruz gunluk, bye kenk
Sosyal ağlarda paylaş

lam kendi kendime ne mutlu, ne huzurlu bi adamım yahu.. şu dış dünyanın etkileri olmadan bi tropik adaya falan yerleşebilsem keşke.. ohh kafam rahat, ben de rahatım.ya da iki-üç evin olacka istanbulda. kira paralarını alıp yaşayacaksın. kasma, koşturma, çıldırma yok.. bırak millet hayatı kendine zindan etsin di mi?

her neyse, kirada 2-3tane evim olmadığından gidip hayatı kendime zindan etmem ve bol bol stress hormonu salgılamam lazım..

damn!
Sosyal ağlarda paylaş

buakşam konuşuyorum günlük ya tamam ya da devam ama istediğim paraya bi kuruş aşağısını kabul etmem. yarın oğuzumda bırakıyo eğer devam edersem nasıl çekilcek bu ofis ya, 3tane mahlükata katlanmak offf.. yada direk bıraksammı para fln katmadan araya bırakıyorum ben hadi bye mı desem?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük beybi biraz önce tamam devam diye düşünürken web tasarımdan iş teklifi aldım ve pazartesi görüşmeye gidicem
çok mutluyum sonunda turizmden kurtuluyorum yarın jübilemi yapıyorum ve turizme son noktayı koyuyorum hadi bakalım işten yana çok şansım döndü bu aralar hayırlı olsun:P
Sosyal ağlarda paylaş

gunaydin.. :D

biraz gec kaldim sanirim gunnuk.
napicam ben simdi.
ne yapmak isticem.
isterim isterim isterim.
off hala uykum var.

hey bebek gotur beniiii o temmuzzz aksaminaaaaaaaaaaa

ahanda ben hazirlaniyim en iisi.
o0o beynimi yicem.
dengem yok sizim dengesizim.

optum ben ciktim sabaha gorusuruz.

ayrica hayir kafam guzel degil =)

keh keh keh
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk oluyorum ya..

alttan ustten cikaricam ama olmuyor.midem bulaniyor yorgun hissediyorum.isteksizim, ki hicbir zaman isteksiz olmam ben.. anlamadim ickimi bisi mi attilar.

napicam peki ben ?
yarin egitimim var..

egit beni !!

leyn valla bayilcam simdi galiba.

buraya bole aklima geleni yazsam kizarmi dory bana.
kizmaz dimi.
yani karalasam.
karaaaaaaaaaa karaaa..

tamam vazgectim.
cok kotuyum.gecmis olsun bana dimi gunnuk.

aglicam simdi.

cevreye verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerim.

*kusar*

off off..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdii.

inanılmaz iyi işler yapıyorum bi kere bu ara. sen hiç Aydın Ilgaz'la tanışıp oyuna çağırıp Filiz Ali'yi de konuk ettik 6 nisanda dedin mi? Sana hiç fuarda sırf Markopaşa'yı adan zye bildiğin için Çınar yayınları standını yağmalatıp kitap hediye etti mi Aydın Ilgaz? Oğluyla karısıyla tanıştırıp fotoğraf çekildi mi? çok iyi hissediyorum lan. Oyuna da gelecek, hatta seminer ayarlayacağız okulda. yine bir sınav öncesi, ki erasmus için yeterlilik sınavı öncesi, S.Ali ile ilgili böyle şeyler yaşayıp bir nirvanaya daha ulaşmış hissedip "yerim erasmusu yea" dedirten şeyler oldu mu?

3 gecedir de sahnedeyiz aralıksız, yorulduk ama gururluyuz, 3 Delikanlı'nın 2'sinde Enstitü mezunu konuklarımız oldu, dinledik öğrendik onlardan. Oyunu çok beğendiler böyle, hatta bu akşam gül getirmiş bütün oyunculara var bi tane Mustafa hoca diye Eğit-der'den bi adam. mutlu oluyoruz. yalnız gülün dikeni elime battı, acıdı sfgf. Engin Tonguç da gelirse, nirvana işte odur. Ki ulaştık, söz aldık. Gelsin be.

kendi mesleğimi yapmamı kimse istemesin ya benden ahahah. ben çok mutluyum sahnede be. böyle entel dantel. kitaptı fuardı paneldi söyleşiydi projeydi tezdi. ellemeyin beni ne işim var işletme fakültesinde lan benim. Akşam Sabahattin Ali oynayıp sabahına McDonaldsın müthiş kuruluş öyküsünden sınava girmek çok koyuyor lan insana sdf.

sanırım yakın zamanda okulu bırakıcam ben, seneye yeniden öss deneme tehlikem var. ya da 2 sene daha dişimi sıkıp mezun olup sosyoloji masterıyla istediğim konularla ilgilenmeye başlayacağım. turizm işlt üstü sosyoloji, hiç fena değil. yalnız sahneye çıkamayacağım herhangi bir durumda ne kadar dayanırım bu sefer bilmiyorum.

böyle aptal aptal düşünüyorum bugünlerde, sesli düşünüp kendi kendime güzel kararlara varayım dedim, olmadı yine ahah. bakalım artık. nasip kısmet. şurda(alnımda sdf) ne yazıldıysa o. yüce yaratıcının, ulu manitunun kararı her şey. Cizıs kutsasın herkesi sdf.

ingilizce grameri de yemişim, çalışmıcam lan ahah ne çalışıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...