Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yine saati 3 ettim -.-
guya 2de yatcaktim bundan sonra
kendimi bile dinlemiyosam ben kimi dinlicem?
tanrims
dolapta da vodka var
nasil canim cekiyo
ders var sabah lakin =/

gunluk;
bu iş boyle olmaz
advancedi atlattik
linear geliyo kaç kaç.
numeric var sonra =/
9una almislar tarih sinavini
da
biz tarihciyi kaçirdik
kim sinav yapcak bizi?
o da ayri bi gunun konusu olsun
bb
Sosyal ağlarda paylaş

günlük planlarım vardı, bu saatlerde yatmayı falan düşünüyodum.
9'da zıbarmışım "uzaniym dinleniym" diyerek, yeni uyandım. -.-
VE UYANIŞ SAATİMİN WOW'DAKİ WEEKLY MAINTENANCE'A DENK GELMESİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULURSA KÜFÜR DAĞARCIĞIM ÇOK KÜÇÜK KALDI GÜNLÜK.
Sosyal ağlarda paylaş

Gunaydin Gunluk.
Bi garip oldum ya, ben bole bi ruya gordugumu hatirlamiyorum daha once.
Bole eski sevgililerimin hepsi 1 bedende hapsolmustu (ve das gibi bi hatun yaratmislardi) ve ben bu olayla cikiodum.

sonra bana gelipte "sen yokken cok erkekle tanistim" gibisinden bi yorum yapiodu. bende "ii yaptin o.spu diyip" umugunu cikariyordum bu kizin.

sonra ruyamda ertesi gunde en son ciktigim kizlardan biri gelip sen beni aldattin diyip kavga ediyodu, bende ona azini burununu kirdigim kizin resmini gosteriyordum. bu sefer kiz benden kacmaya basliyordu sonra onuda yakalayip onuda dovuyordum..

neyse gunluk ben kahvalti yapiim cok acikmisim.. =)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük az önce php bilmediğim için çok güzel bi iş teklifini kaçırmış bulunuyorum lanet olsun ya şuanda yeni bi iş yeni bi ofis ve yeni bi hayata merhaba diyebilirdim. şu lanet meslekten de kurtulabilirdim offffff

kesin kararlıyım artık seneye yazılım kursuna gidicm

off ya maaşıda süperdi aklıma geldikçe deli oluyorum:(
Sosyal ağlarda paylaş

srtım ağrıyor hâlâ ve içim sıkılıyor.. içim çoook sıkılıyor. tansiyonum tavan yapmış gibi hissediyorum kalktığımdan beri. böle akciğerim falan basınçla dışarıya fırlayacak sanki. öyle bir daralma, sıkılma, sıkışma..

öeahh! halbuki hava kötü ama güzel bir gün.

çok daralıyorum yahu
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bana bir haller oluyor.
iki gündür üstümde acayip bir mutluluk var, hayatımda hiçbir değişiklik olmamasına rağmen. demek ki ben değiştim heh.
etrafa neşe saçıyorum (tamam eskiden de saçardım ama çok daha fazla şimdi :p), insanları güldürüyorum (şebeklik yapmıyorum tabii ki günlük), insanları seviyorum! holey.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün olduğundan fazlacana kullanıcam sanırsam.. vaziyet öyle gösteriyor.
çok enteresan bi şekilde islanma isteyim var, yağmurun altında. bir iki damla gördükçe hemen ofisten dışarı atıyorum kendimi. ıslak çimenliklerde yürüyorum kafam eğik karıncalın kaçışmalarını izleyerek. bu yağmurda onlarda benim gibi ne arıyor acaba ha günlük cümlerin arasında!
Sosyal ağlarda paylaş

darkness87 said:
günlük az önce php bilmediğim için çok güzel bi iş teklifini kaçırmış bulunuyorum lanet olsun ya şuanda yeni bi iş yeni bi ofis ve yeni bi hayata merhaba diyebilirdim. şu lanet meslekten de kurtulabilirdim offffff

merak ettim ne kadardı? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Alcadras said:
darkness87 said:

merak ettim ne kadardı? :D

bizim okulun bilgi işlemine benzer bir pozisyona başvuracağım sanırım ben de
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...