Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ayrıca hiç yoktan kompleks analiz öğrendim fizik 494 dersinde iyi mi. acaba artık direk fonksiyonel analiz ya da mathemtical methods in physics II alabilir miyim hoca izniyle merak içersindeyim. son senemde fizik yerine matematik derslerine yatırım yapıp adam gibi analiz mi öğrensem diye merak ediyorum ama zor gibi. onun yerine mehmeti de haraslayabilirim gerektiğinde heh
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.

sabah sabah bütün evin işini yaptim.
hiç sevmem iş yapmayi, ama oldu bir kere. muzik dinleyip, ayni zamanda dans ederken bir baktim ki bitmis bütün işler.

temiz oda gibisi yok ama. odada durmak hoşuna gidiyor insanın. bu aralar hayatım burda geçtiği için güzel bir gelişme, evet.

bakkali gozluyorum ta burdan, açılınca gidip kola alıcam. bütün gece yamuldum kolasızlıktan. bağımlılık yapıyor totoş.

ama çok güzel be. yanında da cips olucak bele çakma acılı.
oh. mis.

dur ben gaza gelmişken ev ahalisine kahvaltı hazırlıyayım, hoş bir kaç kere yapıp ''geç kalayoz guzum sonra hadi'' diyip ekildiydim kahvaltı başında, ama olsun.

denemek lazim, olmadı ben yerim.
HAHAYT!

hadi bebem, biricik çiçem, görüşürüz.
*hugs n kisses*
Sosyal ağlarda paylaş

günnük kız arkadaşımın başına kız arkadaşım olduğundan beri gelmedik kalmadı(..trafik kazası-apandisit patlaması..) ve bu yüzden buluşamıyoruz.benimi kekliyo lan yoksa
yoksa ben cenabetmiyimde kaza üstüne bela geliyo başımıza lan !1
olm bi buluşiim bütün bunların acısını çıkarcam..saniyede 5 kere öpicem kendisini umarım devamıda 5 saniye sürmez günnük :D sdf

olm okul başladı dersler geçen döneme göre daha geç saatte bitiyo eve geç geliyoz mal gibin..cuma günleri tırstığım gibi olmicakmış..yine avcılardayız yani..
günnük kilo almam lazım bana bişeyler tavsiye et lan !

yaların..
bye
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sağ gözüm çok sağlam seğiriyor öğlenden beri
bi de eski fotolara bakarken lise 2 zamanı falan aklıma geldi, çok da süper bi zaman olmamasına rağmen tekrar o günleri yaşamak geçti içimden, ilerde de bugünleri yaşamak isticek miyim acaba lan

az kaldı, biraz daha uyanık kalırsam "HAYATTAKİ AMACIMIZ NEY" falan demeye başlicam, yatiym
Sosyal ağlarda paylaş

günlük özledim seni beybii
kurstayım şincik 3dk sonra ders başlicak bugün photoshop bitiyo bitmeseydi ben biticektm zaten ne sıkıcı uyuz bi haftaydı ya:S yarında html'ye başlıyoruz sonunda kodlama yapmayı seviyorum ben. öle çiçek böcek kes kopyala yapıştır, şelale bul kızı şelalenin ortasına yerleştir hiç bana göre değil çok sıkıcıydı be.
yarında iş var pufff napsamda kovdursam kendimi yaa tiksiniyorum artık müdürümden de patronumdanda.
günlük martın sonunda da vizeler başlıyo iyimi çok doluyum günlük,çok bunaldım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...