Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük dün derslere girmedik recep ivedik'e gittik seçilimle gülmekten karnıma ağrılar girdi adamım benim ya "aşkına eşkiya":D:D
kursum süper gidiyo animasyonu bu hafta bitiriyoruz başka konuya geçicez tabi sınavda olucakmışız hadi bakalım
havalar çok güzel gidiyo içim kıpır kıpır günlük seviyorum seni hadi kaçtım ben
Sosyal ağlarda paylaş

büyük buhran 4.gün

dön-dur, aynı şeyi yap. yukarı çık-en aşağıya in, huzursuzluğunu hisset. son kareye git galibiyeti tadarken ilk kareye dön ve başarısızlığınla yüzleş.

eğlenceli değil, neşeli değil, huzurlu hiç değil.. boka sarmaya devam ediyorsun tam gaz. debelen dur işte. içinden dışarı çıkana kadar tomarla sıkıntı yut, üzerine bolca mide asiti iç ve dört tane de demir leblebi.. hazmı zorlaştırsın. her nefes alışında ciğerlerinin arasındaki boşluk giderek büyüsün, rahatsız etsin yine.. giderek daha fazla..

çabaların sonuçsuz kalsın, istemediğin olsun, istediğin yok olsun. sevmediğin sevsin seni sadece..
sonsuz sürmeyecek düşüşün. dipte duracaksın. sonra sessizce suya karışacak, yukarıya, yüzeye yaklaşacaksın.

tekrara dayalı bir mekanizma, öğütüyor daima..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günnük

bizim YTL gene kaşınmaya başladı saatte 25 araba çıkan yerden 32 - 33 gibi sayi çıkarıyoruz hala gelmiş hızlanın diyor. spotta yer kalmamasına rahmen parçalara yere aliyoruz anca 33 e ulaşıyoruz.. hala gelmiş hızlanın diyor... 8 saatte 220 gibi sayi yapiyoruz belim agriyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

günlük müdürümden çok şikayetçiyim işkolik adam bana bütün yurtdışı turlarını sildirdi yeniden giricekmişim siteye:S ha bide saat söylüyo hepsi saat 2de bitsinMİŞ oldu başka:?
bu kadar yoğunluk koşuşturmaca yormaya başladı beni günlük okuldu kursttu işti eve gittiğimde saat 11de gözlerim kapanıo bünyem yavaş yavaş ben dayanamicam artık diye uyarıyo beni ama pes etmek tok!

cumartesi uludağdayım günlük eğlenicem oh mis

pazar günü müdürümle patron infoya gidiyo >:D<
10gün ofiste rahatım ve nazinin verdiği sunumları hazırlarım bol bol zamanım olucak nasılsa olleeyy beee

dün ilerde aşkım olma ihtimali yüksek olan bay x le konuştum aradı akşam istediğim cd ler hazırmış.ben biraz abartmışım ama okadar çok albüm istemişim ki 10cd fln olabilirmiş bulduğu albümler. baya bi uğraştırmışım yavrumu :P
Sosyal ağlarda paylaş

günlük akşam kodlamalara başladık artık şimdiye kadar ki konular laylaylommuş ama yapıyorum be zor gibi duruyo ama diğer konulara göre kodlama daha çok hoşuma gitti:)
bomboş bi sayfada varolmayan bişeyleri yapmak çok güzelmiş artık eminim web tasarımcısı olucam günlük

yarın uludağda olucam günlük karların üstünde mangal keyfi yapıcaz oğuzum yavıklısı ve arkadaşlarıylaX(
Sosyal ağlarda paylaş

ananemden şaşırtan çıkış: size atkı öreyim mi?

kardeşim kendisine daha dayı bir atkı isterken ben benimkinin üzerinde space invaders olsun istiyorum ama ananeme anlatmam zor olabilir tabii bunu.

pati kızları (yihu yeni bişi buldum patigirls!) arasında örgü ören biri var ise bilgisayar kullanabilen, format atmayı beceren, arabayı düzgün bir şekilde park bile edebilen, oyun da oynayan özel dişi varlıklar olarak bu işe bir el atsın. vallahi piyasası olur ha.

sonuçta spaceinvadersı kim sevmez ki?

haydi canlar! göreyim sizi!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ilerde beş parasız kalıp sokaklara düştüğümde, sina'nın kapısına yapışıp "abü çok sağlam deney tüplerim var abü fokurdayan iksirlerim var bi bakasın" diye taciz edicem
sonra bana hazırladığı en yeni karışımı filan döküp dünyadan silicek oh mis sdaf.
Sosyal ağlarda paylaş

hey, neyse ki -fırat sağolsun- güncel ve doğru sonuçlar almaya başladık.. deneyler yapıldıkça daha fazla ve gelişmiş modeli çözebiliriz artık.

kalibrasyon tamam, eheheh artıkın yola devam edebiliriz..

ilk gelen sonuçları deneylerin sonuçları ile 1-1'e çok yakın örtüştürdük. %0,04fark var şu an.. çıkan rakamları vermem uygun olmaz ancak şöle bişiler işte.. (1/3 rf çerçeve)

çok sevindim valla lam.. inşaata girme sebebim arkadaşlarımın depremden etkilenmesi idi. şimdi en azından işe yarar bişiler yapabiliyorum bu konuda.

yup.. bu iyi geldi geldi gerçekten

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...