Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lan lan lan ulan!

mustafa topaloğlundan beklediğim yeni şarkı budur.

lan yarın erken kalkıcam diye erken yattım
lan zarla uyudum da rüyalara daldım
lan neden bilinmez 03'te uyandım
ulan ben ne halt etmeye sabah 3'te kalktım

şeklinde bir şarkı olması lazım diye düşünüyorum. olmasa da olur lan..

himini!
gubartmak!
hobarak!
Sosyal ağlarda paylaş

ben çocukken erkenden yatardım. hepimizin küçükken yaptığı gibi. ama ailelerimiz, büyüklerimiz de çok geç saatlere kadar ayakta durmazdı.

az önce 24saat açık markete portakal suyu almaya gittim, abi neredeyse her apartmanda 2katta bir açık ışık var! dışarıda trafik yok belki ama her eve ayakta birileri var. kimse uyumuyor yani.

-zaman değişti benjamin, zaman değişti artık
+horrzzzz
-uyumuş bile! eski kafalı sende!
+zzZZZzzz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün bağıntı konusunun altını üstüne getirdim , hatta iyice coştum henüz bir formülü bulunamamış bir kümedeki geçişli bağıntı sayısı hesaplanması için formül bulmaya çalıştım , aslında bi sistem buldum ama formüle nasıl çevireceğimi bulamadım , matematik hocasından konu hakkında yardım isteyip +rep yapıcam (:D
Sosyal ağlarda paylaş

vintage ne güzel bişi! hani deliler divaneler gibi param olsa, sağımdan solumdan para aksa şunların lcd'li uzaktan kumandalı, iyi ses sistemli modern versiyonlarını yapardım/yaptırırdım sırf zevk için

şu güzelliğe bak. aslında 70'lerde gelecek olan futuristik ürünlerin öncülerinden. 58yapımı. şimdilerde yok böyle şeyler işte.

tamam çok malca ancak bunlar da çok mini mini, çıtı pıtı şeyler! 57bu da..

ufaklık! 48yapımı. işte bunun gibi bi küçümenin replikasını modern olarak yapıp koyucaksın kenara! içi ise o zamanlar çoook dolu! tüplü teknolojisinin ilk yılları işte. ekranlar aslında daire!

bu da aynı yıldan

aslında daire ekran da ayrı bir güzellik katıyor televizyona. bende hala philips discovery var.

ve tapıyorum bu televizyona. çocukluğum bunula geçti diyebilirim!
tabii daire ekranlar/tv'ler zorunluluktan çıkmış ama arkası gelmiş şeyler.
bu 1949 model gibi

bir 10sene sonra 1958-59'da sony transistorleri değiştiriyor ve yine gelcekten fırlamış gibi gözüken bir televizyon insanları şaşırtıyor. Ayrıca bu taşınabilen bir cihaz! bravo sony! adam olacağı o yıllarda belliymiş

sonra 70li yıllarda herkesin gökyüzüne baktığı insanların aya ayak bastığı dönemlerde milleti bir teknoloji ve gelecek merakı sarıyor.

jvc VideoSphere tv'ye merhaba deyin dünyalılar!

zamanın ötesinde teknolojiler, zamanının ötesinde görselliğe sahip televizyonlar

nihayetinde bu eski, hurda aletleri seviyorum! eğri büğrü kasaları, ahşap kaplamaları ile çok sıcak gözüküyorlar. tüm o teknolojik görünme, gelecekten gelmiş gibi göz boyama çabalarına karşın şimdi kullandığımız çağdaş ürünlerden
katbekat daha bizden gözüküyorlar..

ben philips televizyonumu 1500ekran, 2delirilyon çözünürlüklü, turboşarjlı, gubarak kapasitörlü, oled lcd'ye değişmem.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bi saat sonra kursa gitmem gerek ne patron var ne müdür hayır perşembe başlamadı pazartesi dediler pazartesi gittim kar tatili yarın başlıyor dediler bugünde ofiste yalnızım ben gidemicem offff bi başlayamadım gitti şu kursa offf offf
dünde okula gittim nazi saolsun dayadı ödevleri sınavda 40puan etkilicekmiş işin yoksa şimdi 3hafta ödevle uğraş araştır,kes,kopyala,yapıştır broşür yap, bazı sayfaları ingilizceye çevir, muhasebe işlemlerini yap offf
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili yarabbim.ben dün bi coolluk yaptım affet beni.coolluk senin kitabında yazmıyordu ama verdiğin o coolluk öyle bir coolluk ki yapmadan olmuyor.çok da zekiyim sağol verdiğin tıkır tıkır çalışan beyin için.benden eliti de yok dünyada.dünyanın da merkeziyim.lanet olsun.WWOUWOW SHIT
yavaştan yozlaşmaya da başladım.güldür beni maymun.YEAAH
Sosyal ağlarda paylaş

günnük lan karmaşık yoğun duygular içinde olduğum günler geçiriyorum..nihayet aradığım kızı buldum günnük..ama fazlasıyla karmaşık bi şekilde çıktı karşıma..daha 17 yaşında..ama yaşadıklarını duyduktan sonra onları 17 seneye nasıl sığdırdığını anlamadım..ve o anlattıklarını kısa bi zaman içinde yaşamış anladığım kadarıyla.ama o zorlukları beraber aşıcağımızı söyledim..onun hep yanında olcağımı söyledim.sözümde de durcam günlük..o beni bırakmadıkça ben onu bırakmicam..tamam olgunlaşmış biraz ama bazı davranışları tavırları belli ediyo..hala büyümemiş.yeteri kadar olgun deil.aslına bakarsan ben istememde okadar olgun filan olmasını..böyle biraz çocuk biraz olgun kalsın..ama nerde nasl davrancağını bilsin.bunuda zamanla öğrenicek günnük.
onun içinde olduğu güzel hayallerim var..geleceğimi onun üzerine kurmak üzereyim..bu 1 ay içinde kesinleşir günlük..tamam benim kendime özel planlarım var hayatımda ne olursa olsun yapıcağm.. ama bu planların içine onuda sokup sokmicağım 1 ay içinde kesinleşir..
günnük bu kız fazlasıyla garip..çözmenin mümkün olmadığını ilk zamanlarda vazgeçip sadece genel özelliklerini öğreniyorum..çok zeki olduğunu biliyorum..ders vericek kadar iyi ingilizce biliyo ve nota biliyo..çok güzel gitar çalıyo ve kendi besteleri var.yemek yapabiliyo..
yani çok yetenekli bu kız..tam hayallerimdeki gibi günnük..ama acaba benim onu istediğim kadar oda beni istiyomu..?
onun kafası karışık günnük..yaşadıkları geçmişi onun kafasını çok karıştırıyo..ve çok üzülüyo..ben onun üzülmesini istemiyorum günnük..dayanamıyorum üzülmesine..öyle tatlıki bi görsen..sap sarı saçları var :)
ses mühendislik kursuna gidicem günnük.ilerde tonmaister olmak istiyorum..ama ilerde "o"nun yanımda olmasını istiyorum..onun yanımda kalmasını istiyorum..bazen çok üzülüyorum onun yanımda olmadığı için..hele ki onun üzüldüğü zamanlarda..saçını okşayıp teselli edememek delirtiyo beni.blog nedir bilmiyorum ama oraya yazı filan yazıyo o bazen..
korkuyorum bazen ya giderse diye..onu kaybetmekten korkuyorum..bu yazdıklarımı neye rağmen yazdığımı bilsen gülersin bana..:) ben bile gülüyorum ama sana söylemicem neye rağmen yazdığımı..
günnük şefle konuşcam sürekli orda çalışmak için..ordan kazandığım parayı kursa vericeğimi söylicem..okulla konuşup sadece sınavlara filan gidicem..yapıcam bişeyler günnük.bakalm..
hayırlısı neyse o olsun günnük..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...