Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ankara... karuma gittin mi? bi de armada var.. tüm şehri gördün zaten kalk gel istanbula..

dünyanın en sıkıcı şehirleri listesine kafadan dahil olacak kadar sıkıcı ve cansız bi yer ankara :(
hâlâ hastalık devam ediyor STOP! evden dışarı çıkamıyorum kaç gündür STOP! paso evde film izliyorum falan işte STOP! yok film kalmadı evde STOP! geçen kötü fransız japon ortak yapımı filmi izledim samuraylar diye STOP! coupling sezon1'i bitirdim 2'yi izlerim artık bu akşam STOP! allah evlere yemek servisini bulan arkadaşlardan razı olsun STOP! karantinada gibiyim valla
END OF TRANSMISSION!
Sosyal ağlarda paylaş

Uyku düzenim yine allak bullak günlük..4 gündür evden çıkmadım boş boş oturuyorum..Şu iş olayı kesinleşse, rahata ersem..Bugün dışarı çıkmayı düşünüyorum arkadaşlarla 1-2 kadeh birşey atarız felan diye, param yok.Üvey babadan veya anneden istemek çok koyuyor artık ama ne yapalım öderiz sonra..Hala uyumadım bide.Gece 11-12 gibi yatıp uyku düzenini halletsem bir şekilde diyorum, umarım dayanabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

humpfff.. evde yemek kalmamış, ekmek de yok. yine dışarıdan söledik -_- halbusi ev yemeği gibisi yok ki.. evde yapılan ev yemeği tabii, içine istediklerini koyucaksın ve dilediğini yapıcaksın.

sıkıcı yahu, kötü bir gün.
bişilere bağımlılık kötü bişi.. bağımsız olabilmek ise sorun ya neyse.. sudan'da khartoum'un kuzeyindeki Meroe piramitleri pek bi güzel gözüküyor.. umarım gideriz bi ara. hele bi darfur sorunu biraz çözüme kavuşur gibi olsun (onların sorunları bitmez) ortalık biraz durulsun.. sonra bakarız gerisine
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
yarın okul basliyor
ufak cocuklar gibi şen olsaydim keske ama değilim.
bu donem totalde zaten 5 ders aliyorum, biri seramik olmak uzere.
yapmak zorunda oldugum bi 3,60 ortalama var ki, her donem ortalama ortalama diye ugrasmaktan canım cikti artik biktim.

bilgisayar muh yandala basvurdum, hala aciklamadi pis adamlar, oyle bekliyoruz
kabul edilirsem onun derslerini add/drop da alicam ki o tam bi iskence.

kalan 4 dersim de oyle haybeye dersler değil, ya hepsinin kodu math =(
caildiriciim.

ama olsun
dosyami kalemimi silgimi cantamı ve mp3 playerimi hazirladim
okula gidiyorum yarin.

honeeey, im hooomee dicem sezgin hocaya.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük herkes sevgililer günü derdinde konuşulan başka konu yok. ay ne alsam sevdiceğime, şunu alsammı ne dersin, şöle bi süprüz yapsam mı die bi de bana sormuyolar mı? banane kardeşim senin hediyenden,sevgilinden. insan biraz anlayışlı olur sevgilisi yok diye ama nerdeee.
bi an önce gelip geçsin şu 14şubat.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük olm sevgililer gününe yannız girmemek için mezar kazcağım hiç aklıma gelmezdi :D ama hediye davası aklıma gelince yan çizme olayına girmem lazım..günnük şu merve tamam dese ebruyu hemen şutlicam ama nieyse uğraştırıyo..

nyse şu dişim olayını askıya alıyorum..yarın kanala bi gidiyim en iisi
Sosyal ağlarda paylaş

yok böyle bişey martin gouterman'ın makalelerini arıyodum porphyrinler üzerine adam makale çıkarmaktan sıkılmış aynı konu üzerine artık her makale için çentik atmış başlığın yanına

Porphyrins XXIII: Fluorescence of the second excited singlet and quasiline structure of zinc tetrabenzporphin

Ohahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...