Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bu böyle olmaz ha. dinle dinle ağla şarkıları. dertleşmen gereken insanlarla dertleşeme, ağzını açama. şereflerine kadeh kaldırmaya çık. 2 dakikayla kaçırılmış bir zincirleme olay. bu ne ben bahtsız mıyım olay nedir? bedevi miyim?

e hoşgeldin yine yeni sevgilim kutup ayısı. seninle de ilişkimiz yıpranacak, arada bir zaman versek diyorum birbirimize hasgh.

en azından oyun iyiydi. sahnede kendime geliyorum lan, valla bak. sırf turizmci olduğum zaman ne halt edeceğim onu merak ediyorum.

büyümücem ben. istemiyom. ilkokul aşkımı getirin bene.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük güzel bi gündü lan bugün.
eskiden böyle güzel günler hep kötü biterdi artık makus talihim dönmüş müdür nedir iyi bitiyor.
Maşallah tütütütü.

çoktandır bira içmemiştim iyi geldi.
bi tek te sigara içtim,öyle oldu işte.
o kadar.
sonra eve geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi haberler !

Sevgili seyirciler tum dunya dun Ankara'da islenen korkunc cinayeti konusuyor.
Son 1 haftadir babasinin format askindan dolayi siddetli kavga eden U.O ve babasi K.O, U.O nun cinnet gecirmesi sonucu babasi K.O u meyve bicagiyla vucudunun 100 farkli yerinden bicaklayarak hunharca oldurmustur.
Olayi sogukkanlilikla anlatan U.O sunlari soyledi,
Babam gece disari cikmamdan faydalanarak YİNE bilgisayarimiza gece yarisi haince format atmistir. Butun muziklerim, yarim kalan downloadlarim ve gece pc planim suya dustu. Ancak yine sakin karsiladim. Ancak her zamanki hatayi yapan sevgili pederim 2 xp ust uste kurmus, 3. kurmaya calisirken suc ustu tarafimdan yakalanmistir. Pisman degilim.

Tum bu olaylari suc ustu yakalayan oglu U.O cinnet gecirerek cani bir sekilde acimadan kesmis, yaptiklarindan da pisman olmadigini belirtmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

uf. yeter. sıktı. bit. yeteer. bit. okul. biiiiit!
bohr'un, einstein'ın, rutherford'un ve bunlar başta olmak üzere diğer tüm fizikçilerin başına quantum kadar taş düşsün. sonra maxwell ve gauss'a söyleyeceklerime daha var.

yeteeeeeer! hayatım boyunca başka fizik almayı düşünmüyorum, umarım fikir değiştirme gafletine de düşmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Hola!gunluk,fianler bitti simdi iki hafta ispanyolca calısıcam.ama deli calısıcam bak buraya yazıorm yoksa dani bana kusecek,sertifikamı vermeyecek.chav mi amiga guapa(gunluk sen erkek misin dişi misin acaba? yahu yok ben onemsediğimden değil, biliosun anti cinsiyetciyim de ya bu ispanyolllar önemsiyor bilio musun ondan yani)hade optum bayzz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 20 dakika çalışabildim, 1 saat uyudum üstüne, bu ne len?
oturup 2 saat "drizzt sessizce kötü drow'un arkasından dolaştı, parıltı'ya konsantre olarak parlamaması için çabaladı, daha sonra aniden dikitlerin arasından fırlayarak düşmanına girdap gibi dnen palalarıyla saldırdı" falan okuyabiliyorum, ama 20 dk hukuk okuyunca beyin iflas etti :<
Sosyal ağlarda paylaş

off feci streslerdeyim
bütün gün uyudum boş boş dolandım tv izledim oyun oynadım
yattım evde gezindim ama BENİM SINAVIM VAR
hiç çalışmadım
şimdi de stres oldum
kesin gg olcam diye korkuyorum ama içimi ferah tutucam sınavım da çok iyi geçicek
perşembe günkü sınava da şimdiden çalışmaya başlıcam
söz lan.
yani umarım sözdür.
söz mü?
söz olsun ya =(

ahh ahhh nerde o lise yılları
keşke öss çalışıyor olsam ah be
Sosyal ağlarda paylaş

"FINAL CALISMASI!
ONE FOR ALL AND ALL FOR ONE!
HEY ADVANCED CALCULUS DUDE,
YOU SHALL NOT PAAAASSSSSSSSS!"

then by the above statement, dory is uniformly crazy.(we have shown this before, you can check another topics to get more information.)
clearly, dory is uniformly crazy now, and so is eeyore.
Sosyal ağlarda paylaş

günün başı sayılır artık. bugün ne yapsam acaba diye her gece düşünüp her gece yeni hayaller kurabilmek güzel bi o kadar da yorucu. uykusuz bırakabiliyor insanı. hayır yapsam hepsini içim yanmıcak. düşündüğümle kalıyorum. bıraksam diyorum o zaman daiçim rahat etmiyor. her gün aynı gibi görünüyor ama diil aslında. hayat böyle daha mı güzel ki bilmem ki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...