Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ben hep sanmıştım ki, fırsatlar ayağıma gelicek, en iyi arkadaşlarım hazırda beklicek, vs. kazın ayağı öyle değilmiş günlük, sok bi tarafına.
napsam, gitsem mi hakkaten?
o kadar baydı mı buralar?
baydı gerçekten.
özlerim elbette, ama yenilik lazım.
yenilikten de öte, değişiklik lazım, komple değiştirmek lazım her bişeyi. yenilik baymayı ertelicek yoksa sadece, değişiklik kökünden çözücek.
hem arada gelir burayı da ziyaret ederim nolcak lan.
of.
izmir duruyor yerli yerinde de, insanların her biri ölümlü.
çok mu kuruntu yapıyorum nedir?
babam küçükken babasının yatak odasına girip kalbinin sesini dinlermiş, bişey olmamış olması için dua ederek. ben küçükken hiç yapmadım öyle, bu yaştan sonra mı yapıcam acaba? bi zayıflık, çocukluk mu bu, öyleyse nasıl geçicek? o geçse bile, kuruntularım geçicek mi?
onlar nasıl olurlar ki, beni çok özlerler mi? özlerler. en çok da babam özler. kırk yılda bir gelip 2 gün kalıp geri mi dönücem, öyle mi olucak?
ya da mesele sadece ailem mi? annem bi tarafta, babam bi tarafta, babamın oluşturduğu ikinci aile bi tarafta. 6 sene önceki ailem olsaydı şimdi, bırakmak daha mı kolay olurdu? çok daha kolay olurdu. arkamda mutlu bir çift bıraktığımı ve kimsenin bana ihtiyacı olmadığını bilmek güzel olurdu.
peki gitmezsem ne yapıcam?
bütün üniversite hayatımı az biraz ders çalışıp sonra wow oynayarak mı geçiricem? niye ben dışarıya çıkmaktan bu derece korkuyor ve nefret ediyorum? üşengeçlik falan değil bu, o yalanın dik alası resmen. korku bu resmen; kendimi yabancı bi ortamda buluyorum, "kabul edildim mi, kabul edildim mi, eyvah şimdi atıcaklar galiba beni dışarı" hissiyatı sürekli içimde. bunu yazarken pazartesi günü okulda geçirdiğim o bir saat aklımdan geçti hatta. dümdüz yolda yürüyemiyordum bile nerdeyse, bu kadar mı koptum ben dünyadan? evde o kadar alışmışım ki sessizce sinsi sinsi yürümeye, güneşin altında dümdüz kaldırımda rap rap yürüyemiyodum bile. bu yaştan sonra yürümeyi mi öğrenicem ben günlük?
bir gün daha hiçbi karara varmadan biter
Sosyal ağlarda paylaş

Oha baya uyudum lan. Malak gibi oldum şimdi duvarlara falan bakıyorum. Babama format atmayı niye öğrettim ben ya. Bide küfürsüz anlatılınca komik oluyo bu olaylar. -ya- falan böyle.
Durduk yere format atıyo adam. 2 gün kullandık pc yi yavaşladı sen bilmiyorsun format lazımdı ve attım diyor. Hey allam. 3-5 müzik resim falan vardı, gitti yine.
Tamam herşey yoluna giricek.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük artık eminim bu çocuk benden hoşlanıyor:)
2gündür msjlaşıyoruz ve ufaktan ufaktan bişeyleri belli etme çabasına girmeye başladı:D
du bakalım bi buluşalım hele bende ona göre davrancam artık:)
kaplumbağalarda iyi bahane oldu valla:D:D neyse günlük haftaya pazar da benim doğum günüm bu sene bakalım nasıl bi doğum günü beni bekliyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
ben hep sanmıştım ki, fırsatlar ayağıma gelicek, en iyi arkadaşlarım hazırda beklicek, vs. kazın ayağı öyle değilmiş günlük, sok bi tarafına.
napsam, gitsem mi hakkaten?
o kadar baydı mı buralar?
baydı gerçekten.
özlerim elbette, ama yenilik lazım.
yenilikten de öte, değişiklik lazım, komple değiştirmek lazım her bişeyi. yenilik baymayı ertelicek yoksa sadece, değişiklik kökünden çözücek.
hem arada gelir burayı da ziyaret ederim nolcak lan.
of.
izmir duruyor yerli yerinde de, insanların her biri ölümlü.
çok mu kuruntu yapıyorum nedir?
babam küçükken babasının yatak odasına girip kalbinin sesini dinlermiş, bişey olmamış olması için dua ederek. ben küçükken hiç yapmadım öyle, bu yaştan sonra mı yapıcam acaba? bi zayıflık, çocukluk mu bu, öyleyse nasıl geçicek? o geçse bile, kuruntularım geçicek mi?
onlar nasıl olurlar ki, beni çok özlerler mi? özlerler. en çok da babam özler. kırk yılda bir gelip 2 gün kalıp geri mi dönücem, öyle mi olucak?
ya da mesele sadece ailem mi? annem bi tarafta, babam bi tarafta, babamın oluşturduğu ikinci aile bi tarafta. 6 sene önceki ailem olsaydı şimdi, bırakmak daha mı kolay olurdu? çok daha kolay olurdu. arkamda mutlu bir çift bıraktığımı ve kimsenin bana ihtiyacı olmadığını bilmek güzel olurdu.
peki gitmezsem ne yapıcam?
bütün üniversite hayatımı az biraz ders çalışıp sonra wow oynayarak mı geçiricem? niye ben dışarıya çıkmaktan bu derece korkuyor ve nefret ediyorum? üşengeçlik falan değil bu, o yalanın dik alası resmen. korku bu resmen; kendimi yabancı bi ortamda buluyorum, "kabul edildim mi, kabul edildim mi, eyvah şimdi atıcaklar galiba beni dışarı" hissiyatı sürekli içimde. bunu yazarken pazartesi günü okulda geçirdiğim o bir saat aklımdan geçti hatta. dümdüz yolda yürüyemiyordum bile nerdeyse, bu kadar mı koptum ben dünyadan? evde o kadar alışmışım ki sessizce sinsi sinsi yürümeye, güneşin altında dümdüz kaldırımda rap rap yürüyemiyodum bile. bu yaştan sonra yürümeyi mi öğrenicem ben günlük?
bir gün daha hiçbi karara varmadan biter

oha bi sn. Bu yazı beni çok etkiledi.

Rahat olduğun sürece mutlaka bi yerindesin hayatın.
Yani kimler düzende bi parçada değil ki? Veya bak bi etrafına kimler kimler bir parça olmuş, sen niye olamayasın. Forumdaki tanıdığım bi sae her yerde sevilir bap. Rahat olabilirsin. Onay verdim fdfds.
Sosyal ağlarda paylaş

yavuz, biz seviyoruz seni. valla.

o değil de çalışmayı erteleye erteleye 'otobüste çalışırım yea'ya kadar getirdim olayı. Çok da temiz uykum var, otobüste de uyuyacağım sanırım. Tanrıms. Şu sınavı atlatayım, hatta diğerleri de iptal olsun, final haftalarından tiksiniyorum ltfplstşk.
Sosyal ağlarda paylaş

3 sınavım var bugün. Sinema tv, psikoloji ve türk dili. Sinema tv neyse. Yani beceremiycem ama elimden geleni yapıcağımı biliyorum. Psikoloji'de ders yapmayan yoklama almayan bi manyak geldiğinden hiç bişey bilmiyoruz, ama sınav ortak. Türk dili eh bildiğin lise dersi gibi de kitap verdiler onu da okumadım. Ha bi de sinema tv ödevim var teslim etmem gereken sınavla beraber. 2 aydır "nası olsa yaparım" diye diye baktım sınav geldi lan. Yapmadım valla of. Yumurta ve dayanma mevzusuna döndü diycem de ben dayanınca bile bişey yapmadım of.

Yavuz hala diyorum ama keşke benimle beraber gelseydin. Ayrıca kabul et üşengeçliğin de hiç yok değil. Yoksa geçen "aman rabuk beni kabul edicek mi" endişen olduğunu söyleme, yimezler.
Sosyal ağlarda paylaş

down with that

bir şeyler yazmak istiyorum ama anlatamayacak kadar çok üzgünüm.. galiba önümüzdeki bir hafta boyunca da bu şekilde gidecek. merak, telaş, sıkıntı, "bir ümit, ya olursa!" avutmaları ama sonuçta hezimet..

bel bağladığın küçük düşlerin yıkılması ne garip. minicik şeyler ve hepsi bir anda çöküyor ve can yakıyorlar

bilmiyorum, anlatamam şimdi.. yazamayacak kadar tıkanmak kötü..

üzülmekten yorgun hissediyorum

ah, daha kötüsü de olabilirdi. surat asmamak lazım.. hatta yasak!
-i am down with that!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle diyeyim.

gittik yemek yedik içtik falan süper keyifli bir akşam geçirdik. hatta bayadır gidemiyordum bizimkilerle oyundu provaydı, özlemişiz kafa dağıtmayı selo iyi ki geldin falan dendi.

ama olaydaki ironi. komik. hakikaten böyle şeyler anca benim başıma gelir lan zaten. bildiğin "kaderin oyunu" asfagf.

fon müziği de "buruğk acığ"

fon müziğini seveyim bana bir şey olmasın yea, amaan.

lol. i r jaws.
Sosyal ağlarda paylaş

slm lan,
günlük babam dün gece yine format attı bilgisayara. Delirdi iyice. Son 4 gündeki 6. format oldu. Bugün cdleri sakladım. Adama iyi değil gerçekten. Herkesle format üzerine konuşuyor. Bu akşam amcamlara gidicek telefonda duydum 'tamam ben formatlarım bilgisayarı sorun kalmaz' diyordu ve zaten sabah kavga ettiğimizden, tam bunları söylerken odaya girdim bi anda ' e iyi madem akşam görüşürz' dedi.
Adam teknolojiyi bir yerinden yakaladım diye mutluluk gözyaşları döküyor.
Hayır yaptığı bişey de yok, takıyor cd yi sürekli ileri butonuna basıyor, kendi atıyo zaten. Cd key i ezberledi.
Bide formatlarken arada ileri butonunun dışında geriye falan basıp ekrana yaklaşıyor 'heaa' diyo hani bana şekil yapıcak.
Neyse 1 saat önce falan gitti, baba dedim 'bilgisayar biraz yavaşladı gibi' . Kafasını bir çevirişi var bana hala o bakışın etkisindeyim hala. Formatı geldi gibisinden.
Hastasıyım pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ya , bir hastayım ki sorma .

İki gün önce okula gitmiyim diye babama hastayım falan dedim , ertesi gün bi baktım ateşim çıkmış , boğaz şiş.. öksür babam öksür..

Sigara içmicem bir daha dedim valla , insan hastayken aslında vücudun ne halde olduğunu görüyor. Nefes alamıyordum..

Dün gece 8 de mi ne uyudum ilacın etkisiyle. GEce 1 de kalktım 3 te tekrar uyudum. Sabah 11 de uyandım şimdi daha iyiyim ama hala feci hastayım be günlük..

KEndime bir çay yaptım şöyle . İçinde ; Yasemin , yeşil çay , limon , şeker , kekik ve grip ilacı var. Onu içiyorum bir iki saat feci iyi oluyorum ne öksürüyorum ne bir şey. Sonra etkisi bir geçiyor aman aman.

Boğazım ağrıyor ve günlük. Öksürmekten .. Öhö öhö. ..Öhö be günlük =(
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük, bugünden sonra uzun bir süre yazamayacağım yarın akşam 13 kişilik bir ekiple aladağlara gidiyoruz.
şimdi üzerimde hem heyecan hem de korku var. son hazırlıklarımı yaptığım şu anlarda korku daha da büyüyor. şehirler bile donarken bizim dağda çatlicak gibi, bana şans dile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...