Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Günlük 1 yıldır yazmıyordum kısmet bugüne imiş.

Konusucak kimse yok, ortam rezil, ev kasış, harcamalar ile memnuniyet ters orantılı gidiyor, son darbe de evde internetimin artık olmaması, iş yerinden cıkmıyorum nete giricem diye dur demek lazım diyemiyoruz..

bunların üstüne ne ara vizeyi uzatmayı, kursu uzatmayı, work permit kassam mı muhabbetlerini, nisan icin ist a ucak bileti almayı, ccna sınavını, ielts ya da fce ile cae calısmayı, vb düsünücem vakit mi kafa mı kalır..

aman zor iş günlük yani tr den bakanlar vay adam ingilterelerde takılıyo oh götür diyor da o kadar stresi kim kaldırır ki teytey

üstüne foruma gir aksamlari edepsizlik yapan 15-20 kişinin sorunu icin 3 saat debelen uykundan çal iş yerinde kahveye aban..

yani diyorum ki çek git kuytuya yerleş ek domatesini biberini metrosu yok minor delay yok good service diyip normal servis kakalayan yok mis gibi yaşa..

eh içilmicek gibi değil günlük, şerefe
Sosyal ağlarda paylaş

arım balım peteğimi dinlerken yazıyorum sana günlük..
walla ders çalışmam lazım deli gibi:
ama ben sorumsuzluun dibe vurmuş örneğiyim
kızla kafayı bozdum 1yılı az geçti sevgilim yok..
delirecem kafayı kıracam
bugün ev arkadaşımla kavga ettim..
sonra reyhanın da sevgilisi varmış
umutlarım suya düştü..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi uyusam sabah kalkıp çalışsam çok mantıklı olur aslında. hmm.

bi de senem kostümleri getireceğidi sözde. daha tamir edilecek terziye gidecek kuru temizlemeye gidecek. of be, bütün gün bekledim gelip kitap da alacaktı.

kumaş da almam lazım.

o değil de mavi elbise çok güzel, kostümlerim süper bu oyunda <3

konsere repertuar da değişecek yarın, ohş. ne söylesem neler söylesem. düşüneyim ben bunu. tez: insanlar bildiği şarkılarda coşar, eşlik eder. bi de şarkı söylerken çok fettan görünüyormuşum asfgsf. sahne <3

entrepreneurship finali. adı girişimcilik olan dersin sınavından ne hayır gelir ki. vizem 92 zaten. hayatta kasmam. sdf.

ha bi dee, öbür döneme ehliyet alıyorum ahaha. yeni bir trafik canavarı olmak? hayır, inanılmaz iyiyim, inanılmaz da iyi kullanacağım kesin, ehehe.(H). ehliyet <3

projenin vision mission hedelerine bakayım bari geceden. proje (td)
Sosyal ağlarda paylaş

onun da beni sevdiğini biliyorum lan günlük
ama adım mı bekliyor ne
inat ettim be günlük atlamıcam ole
içkim bitti günlük internete 130 milyon verdim paramda bitti sadece sigaram ve aklımda o var
dram dram müziklere geçiyorum lan günlük.

Yalan soyleme bana gözlerin anlatıyor herşeyi.

ama sen duur günlük bi gün tekrar sana döncem ve onu anlatcam:)o
Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. ne deyim ki bn sana gunluk.
sabah olsun diye bekliorum öyle, can sıkıntısı da cabası, o da hırvatistana gitti zatn, pff.. burda olsaydı da sabaha kadr konşsaydık gene. neyse.. gelcek nası olsa. pöff muhabbet etcek kmse kalmadı be adam gibi, yattı herkes. neden yazıorum ki sana bunu? bayadır da yazmıodum gerçi sana.. neyse bakalm. çay koyayım bari, sen de istermisin günlük? yine tepkisizsin her zamn ki gibi hehe.. neyse gittim ben, yeter bu kadar. c'ya beybi..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük şuanda sigara içecem diye donuyorum :S
annem gecenin bi yarisi sigara içiyorsan kapıyı aç oyle iç dedi kapı açık odayi havalandırıyorum sanırım donup olecem yarına kadar bi post atamazsam lutfen 155 i arayin...
eger olurda olursem shaman'imi 500 den aşagiya satmayin para ile Todesengel'e ve Hif'e olan borcumu ödeyin..

(Gerçi Ankh'var kalkarım ben :S )
Sosyal ağlarda paylaş

seviyorum sana yazmayı günlük:P
bugün son sınavım var oda bitsin rahatlicam. bunun dışında bi buluşma olucak ve artık çözümlenicek bazı şeyler. bu sefer belirsiz olan tarih onun boş olduğu günlerde ben çalışıyorum. benim boş olduğum günlerde onun işi var vs..
hafta sonu olucak büyük ihtimal kaplumbağa almam lazım söz verdik çocuğa:S sipariş verir gibi kaplumbağa istedi benden ya oda ayrı mesele:P neyse artık alırız. bu mesele şimdilik böyle
bunun dışında bi mp4 istiyorum,yeni bi telefon istiyorum,okul harcı yatırılcak,knt almam lazım vs.. vs.. almam gerekn bi sürü şey var haa bunun için param varmı? tabikide yok.neyse bununda bi çözümünü bulurum artık.
ben biraz sınava bakayım günlük hade yarın görüşürüz:)o
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
uzun zamandir boyle yogun bi donem gecirmemistim
iyi mi oldu kotu mu oldu bilemiyorum.
en azindan insanlara satasicak, onun bunun keyfini kacircak o sikintili bos zamani bulamiyorum kendimde.

az once daha sicak sicak dif sinavindan ciktim

YA INANAMIYORUM SAYIN SEYIRCILER VE GUNLUK!
16 saat ihtiyac molalari haric ara vermeden calistim
ama lakin amcam gitti benim calistigim, SORMASI GEREKEN, o konuyu degil de, ilk konulardan 3 soru dayadi
ben power series nasildi lan
lan bu M over der yok ex yok n to the power FAAAAAAAAK diye sinavdan ciktim.

cok sinirlendim cok gucendim
amacim AA dusurmek olan 4 kredilik bu dersten simdi zoraki gecicem gunluk

2 saat calisip en az 60 alabilecegime mi yanayim
hala uyumamis olmama mi yanayim
yoksa BASIMA GIREN AGRIDAN OLMEK UZRE olmama mi yanayim
yoksa yoksa yalnizligima yanip emoya mi baglayayim?

ha bi de yarina yetistirmem gereken 2 c++ projesi var ve ben class yazmayi 2 gun once ogrendim, o da biraz.

bakalim kismet.

ZATEN O HOCAYA DA KILIM
sinavda bizden saatli radyo yapmamizi istedi
LAN MANYAK
of.
defol git baska seylerle ugras, erkek arkadas bul ne biliyim disari cik sosyal ol demi?
..
sinirlendim.
ama ata ne demiş SULEYMAAAAN YIKILMAYCEEEEZ.

simdi uyucam
uyanicam
projemi yapmaya caliscam
olmazsa da advancede calisayim artik
22sinde sinav sonra 2 gun burda keyif catarim
sonra baybay ankara
hello bursa.
sonra iste olaylar, belki sansim olursa uludag ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bende mi problem var. 45 dkda çıkıyorum sınavlardan, zerre de çalışmıyorum. İyi geçiyor ama?

AA düşecek heralde planladığım gibi bu iki ders, yarın tarihte cc olsun bizim olsuna oynuyorum, accountinge sıkı çalışırsam belki şirinleri bile görebilirim cuma günü, bb-ba falan düşürebilirim. ki ne düşüremeyeyim, slayt attı o kadar ginaly, sıpeşıl tenks. bizim kızlara da atıcam linki, indirir indirir çalışırız.

ehliyet kursuna yazıldıms. teorik derslerden maksimum kaçış yolunu bulmam lazım sdf. yarın para yatırırım sabahtan, bi de şu bizim ne zaman lazım olmasa gördüğüm, ne zaman lazım olsa buhar olan fakülte sekreterini bi bulursam öğrenci belgesini imzalatıcam. da benim sınav akşam 5te. akşam 5e sınav mı konur ya, hasta ruhlu okul.

çıkıp kumaş almam, elbiseyi terziye vermem, hatta siyah pisi bulup almam lazım. OF. terzi muhabbeti yetişmeyecek, akşam prova, TANRIMS. çıkmazlardayıms.

ha bi de, ardacan, sıkma canını, olacağı varmış:/ bu postu görürsen beni ara. telefonun kapalı, ulaşamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük emo olsam nolur lan. ciddi ciddi düşünmeye başladım. hayat yoruyo dicem de yok be. ne başıma geldiyse kendi mallığım hacı valla bak. ne ediyosam kendime ediyorum. ama şimdi biliyorum bi kararlar silsilesi alsam gene bok olacak herşey. hiç bişey yapamıcam. bu kararları yapamadım diye ayrıca üzülcem bida. ne gerek var dimi. değil işte. amaan neyse. devam
Sosyal ağlarda paylaş

günnük!

yine işin içinden çıkamadım, sıkıntı bastı. tam çözdüm bunu da diyorum, sonra tekrar sorun çıkartıyor ne biçim iş bu ya. kendime güvenimi yedi yahu :P

okul güzel. biticek dönem, az kaldı. pazartesiyi atlattık mı zaten çarşamba gününe büyük bir zevkle çalışırım :) son ödevide teslim ettim, derste yok, ooh. tek kalan 2 final. gecenin 2 sinde not girdiler mi diye bakmak hoş değil bunu da kafama yazdım günlük.

bugünki finalden çıkınca korktum, ne yaptım ben dedim kendi kendime. hala garip bir korku var içimde, tüm soruları çözdüm ama bu kadar çabuk olmamalıydı. neyse bakalım ne gelecek.

bugün sabıka kaydı için adliyeye gittim. bi 30 dk ceza mahkemesinin önünde beklemek zorunda kaldım, bir garip oldum öyle bir ordu jandarma ve elleri kelepçeli mahkumları görünce. Allah düşürmesin ne diyeyim.

vazgeçmekten neden vazgeçilir bunu da çözemedim. bir ikincisi neden bir insan sorumluluğu olmamasına rağmen bir olayı kendi sorumluluğu gibi hissedip strese girer ki? öf çok felsefik geldi gece gece.

friends for sale'i yükledim. güzelmiş akşam akşam bayağı oyaladı. seni de alıp satmak lazım aslında günlük. iyi kâr getirirsin sdfsdsdf.

uzun zamandır insanlarla görüşmüyorum yahu, telefon filan edip hal hatır sormak lazım. ayıp.

hayat güzel. insanlar iyi. istanbul'da hava da güzel. okul da bitmek üzere. ee daha ne isteyeyim ki? (mi acaba?)

neyse hadi iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...