Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

off tezimi çok tırt yazmışlar. Yarın mekanı basıp dağıtacam bu ne lan diye. Teslim almadan para vermem rulz. Yarın yine arkadaşa ders çalışmaya gidecem. Ben kaçar. Ders mers. Selametle.
Bide Ice Tea limon aldım. İçeyim lıkır lıkır.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfasdasdas.

çok çabuk geçiyormuş zaman yahu. yıllar önce bugünün hayalini kurardım, geçti bitti bile. ehaha :)

bol bol gezdik, bol bol tozduk, reşit olduk, mutlu olduk ve sonunda yorulduuk :) güzel bir gündü. kendime deli bile dedim bugün, yolda kaymaktan yürüyemeyip sokak ortasında gülen başka manyak var mıdır diye düşündüm, sonra yoktur diyerek devam ettim yürüyemememe :P

neyse bugünü hatırlayarak güzelleştiren herkese pek pek teşekkür ederim :P

ehü 18 :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük boşluktayım. bi arayış içersindeyim. hayır aramama da gerek yok etrafımda 1,2aday var. ama kafam çok karışık başlamalı mı başlamamalı mı? eskiyi unutmadan başlarsam mutlu olabilirmiyim ki? belki unuturum ya ne de olsa eskisi de daha önceki eskiyi unutturmamışmıydı? evet evet başlamalı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah yok böyle bir kutlama ya!Her 15 dakikaya 1 süpriz düşüyor neredeyse cumadan beri.Koleksiyonum için harika bir gemi maketi,el yapımı ayıraç,çan çin çon çubuklarıma orjinal bir ekleme,bugüne kadar aldığım en ciddi ve en ışıltılı(!) takı,ve onun aniden çıkıp gelmesi önce ben sarılayım demesi...Ahhh hiç bitmesin günlük.O da bir daha hiç gitmesin:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...