Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

kar yağıyor yahu!

kışı hiç sevmiyorum

dışarıda yapmam gereken işler vardı. ama hem 13:30gibi kalkmam hem de kar yağması sebebiyle hepsini erteliyorum şimdi!

kar yağdığında insanların işe gitmeleri bile yasaklanmalı! (YUH) sadece kuryeler, dağıtımcılar çalışmalı.

-alo... eee ben tam karışık bi sandviç ve bi kahvaltı tabağı istiyorum. yalnız bozuk yok 50ytl üstü olacak para.. tamam.. ekmekler kızartılsın ama soğumazsa iyi olur, hı hı.. tabii tabii bal da koyun içine. bi de domatesleri çok ince dilimlemezseniz... ok. adresi veriyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

günnük okula gitmedim bugün ehey :D
olm bu soğkta gitsem orda donardım heralde

bina kampus girişine neden bu kadar uzak yere yapılırki

günnük kız mevzularını oluruna bıraktm..ben bişey yapmicam kasmicam artk kendimi eskisi kadar..
saçımı kestirip kestirmemekte kararsızım..uzatsam bana gitmez dimi lan
evet gitmez

nyse günnük yarın çalışıyorm cuma ertesi görüşürz inşallah
by yaladım
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk kadoyu bıraktım yılbasısındaki yogun istekler uzerine. hanım olacagım artık.cuceyi de bıraktım okuz zaten kendisi ugrasmaya degmior. bi de uykuyu azaltsam,gece yemek yemesem,ders calıssam tadımdam yenmeyeceğim..hayde chav anam
Sosyal ağlarda paylaş

hrffff..

her sabah her sabah...
kahvaltı etmek çok sıkıcı be! bi de diğer öğünlerde lezzetli bir "yemek" yiyebiliyorsun. ama kahvaltıda seçenekler sınırılı, sınırı kaldırsan kahvaltı olmuyor zaten!

hacı yok mu bi bilim adamı, bize içinde gerekli aminoasitlerin, vitamilerin, yağların ve minerallerin bulunduğu hazır bir karışım verebilecek. bak aklıma matrix geldi. onlar yiyorlardı bunun gibi bir şeyi. tatsız tuzsuz olsun dert değil. hızlıca yenilsin, bitsin yeter.

normal insanlar sabah 7:00'da kalkıp nasıl kahvaltı edebiliyorlar, akıl sır erdiremiyorum! kalktıktan sonra mahmurluğu atana kadar oturucan, sonra miden yemek tutabilecek kıvama gelicek, acıkıcak birazcık. ancak sonra bişiler yiyebileceksin.

yok yok! erken kalk, kahvaltı et, işe git, trafikte boğul..

sado mazo bu insanoğlu, manyak hepsi acı çekmekten hoşlanıyorlar. delirmiş bunlar delirmiş
Sosyal ağlarda paylaş

saeros eskiden said:
günlük dediğin sırlar dünyası, sır kapısı gibi bişey olur. herkesin görebildiği bi yere yazmak saçma olur.

ha ben sırlarımı yazmicam, ne yaptığımı yazıcam sadece derseniz o da saçma bi atraksiyon olur gayet.

saeros şimdi said:
günlük, wow'dan sıkılınca bi anda hayatım bomboş kaldı.
wtb lief:((8

ama yarın baldur's gate 2 download'um biticek, kurucam oynicam anasını satiym ohh

self pwnage dude
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...